IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Фараонът-Хан на гостува при Карбовски. В коментарите прелива от патриотизъм. Тоя ако се яви на изборите влиза директно.

    https://youtu.be/daKiyDDE-q4

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

      Същата измама като "Градът на мечтите" в София от преди 30 години...
      Соломон Анжел завлече тогава около 400 човека, много от тях си бяха продали апартаментите. Една гола поляна, малко покопаха едни багери и това беше. После имаше масови протести, дела се влачеха, но него не го вкараха на топло, а хората пиха по една вода от най-студените. Няколко човека си отидоха от инфаркти тогава.
      Прочетох за тази схема тук от форума. Обаче ми е чудно как ще прецака стотици хора и ще продължи да си права парка, или ще забегне и ще остави всичко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Shefket31 Разгледай мнение
        Понеже киризя в телеграм групата му, едно момче го беше питало, и тои отговори че поне 10 години щяли да се водят дела ако това станело ... За мен това с тия апартаменти е пълен булшит. Пак превеждаш капаро по лична сметка на някого и ти дават договор в които ако до 5 години не го направят "квартала" ти връщали двойно сумата от 75 хиляди лева..
        Същата измама като "Градът на мечтите" в София от преди 30 години...
        Соломон Анжел завлече тогава около 400 човека, много от тях си бяха продали апартаментите. Една гола поляна, малко покопаха едни багери и това беше. После имаше масови протести, дела се влачеха, но него не го вкараха на топло, а хората пиха по една вода от най-студените. Няколко човека си отидоха от инфаркти тогава.
        Last edited by Kildirim_Bei; 12.06.2023, 05:11.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

          Няма да е за първи път - едно време патетата в лични разговори обещаваха по-високи лихви от тези за обикновените балъкционери. Дават мило и драго само и само да те прилапат като потенциален инвеститор.
          Лошото е , че приканват хпрата да теглят кредити, да ипотекират имоти ..тва за мен е ужасно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Shefket31 Разгледай мнение
            Това с лихвата не го знаех, явно на всеки обещават различно
            Няма да е за първи път - едно време патетата в лични разговори обещаваха по-високи лихви от тези за обикновените балъкционери. Дават мило и драго само и само да те прилапат като потенциален инвеститор.

            Коментар


            • Това с лихвата не го знаех, явно на всеки обещават различно

              Коментар


              • Логично беше нещата накрая да прелеят в "Пате Пропъртис", ексклузивен представител на шикозните "Пате Резидънс", "Пате Гардънс" и небостъргача "Пате Тауър".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Shefket31 Разгледай мнение
                  Понеже киризя в телеграм групата му, едно момче го беше питало, и тои отговори че поне 10 години щяли да се водят дела ако това станело ... За мен това с тия апартаменти е пълен булшит. Пак превеждаш капаро по лична сметка на някого и ти дават договор в които ако до 5 години не го направят "квартала" ти връщали двойно сумата от 75 хиляди лева..
                  И на мен ми звъняха. Даваш парите още преди да е започнат проекта. Ако не се реализира до 1-2г - почват да ти дават лихва (забележете не ти връщат парите), докато започне проекта. Лихвата, разбира се, пак е висока.
                  Нещо в покрайнините на Варна - над 30 декара земя се купувала в момента и тук влизат първите, които ще могат да си вземат най-евтините апартаменти.
                  Пак някаква голяма схема е измислил Ивелинчо Нещо май с парка нещата не вървят....
                  Last edited by Petsov; 10.06.2023, 02:59.

                  Коментар


                  • Понеже киризя в телеграм групата му, едно момче го беше питало, и тои отговори че поне 10 години щяли да се водят дела ако това станело ... За мен това с тия апартаменти е пълен булшит. Пак превеждаш капаро по лична сметка на някого и ти дават договор в които ако до 5 години не го направят "квартала" ти връщали двойно сумата от 75 хиляди лева..

                    Коментар


                    • Това да не се окаже в отговор на съдебното решение, с което се разрешават перки във Ветрино - да събере кеш от балъците за последно Нали Търмъка беше заплашвал, че ако това се случи, той ще емигрира (или нещо такова). Сега очаквам да емигрира в любимата му Русия - да бъде мъж и да спази обещанието си

                      Коментар


                      • Прочетох го в профила на една жена в twitter, че в пейтриъна му е пуснал апартаменти за 75 хиляди лева по 60-65 квадрата. Били са по 50 хиляди ама промоцията е свършила. Цял квартал на топ локация

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Shefket31 Разгледай мнение
                          Някой разбра ли за невероятната възможност за инвестиция край Варна ? Квартал щели да правят ...
                          Като го направят ще преместят столицата там, зад крепостните стени

                          Коментар


                          • Да, на мен лично ми звъня консултант на Тугедър. Инвестицията била на фаза преди зелено. Тоест по негови думи ако влезеш сега буквално взимащ апартгамен "без пари". Един мой приятел с възможности беше лично посетен от Пламен ( на ивелин сътрудника) за да бъде привлечен като инвеститор.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Shefket31 Разгледай мнение
                              Някой разбра ли за невероятната възможност за инвестиция край Варна ? Квартал щели да правят ...
                              Охооо - това звучи интересно - нови методи за обиране на патета Разкажи.

                              Коментар


                              • Някой разбра ли за невероятната възможност за инвестиция край Варна ? Квартал щели да правят ...

                                Коментар

                                Working...
                                X