IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • дайте да дадем

    Коментар


    • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
      В долу постнатото видео видях, че има една Тогедър Академи, академия, която

      https://academy.together.bg/Lecturer/IvelinMihaylov
      Не знам дали "Записах са да уча" е нарочно написано по този грешен начин или е неволна грешка, или просто е инспирирано от неправлния му говор.

      Но те и в парламента говорят неправилно ...
      https://gospodari.com/%D0%BC%D0%B0%D...deo157067.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение

        Клюнчетата на орлетата потръпват при мисалта за хилядите автобуси стоварващи младите им клиенти на паркинзите до Исторически парк.
        Трябва да оцените усилието на колегата да троли качествено.

        Коментар


        • Новите цени на акциите от януари: пакет от 10 акции- 3150лв.; пакет от 200- 50хил. лв. Излиза, че една акция се търгува вече за 315лв.

          Коментар


          • Назад сте, от януари новите цени на акциите са: пакет от 10 за 3150лв, пакет от 200- 50хил. лева. Една акция- 315лв.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

              Как да не може, през 2016 като са емитирали акции по 1 лев, а днес ги продават по 250 лева, това не е ли е кеширане
              Е тъй, де. Предприятието е повече от печеливше от самото начало. За момъка - организатор и най-близките до него. КЛАСИЧЕСКА пирамида.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Проблема е не дали е измама или не, а че не може да се кешира. Щот по принцип от балони и пирамиди се изкарват най - много пари ако си в час Но тук нещата са доста нескопосани и хич не може да се увлече стадото
                Как да не може, през 2016 като са емитирали акции по 1 лев, а днес ги продават по 250 лева, това не е ли е кеширане

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankata89 Разгледай мнение
                  Имам по - голямо доверие в биткойна отколкото на това творение тук . Някой като почне да говори врели некили старейшини не знам си какви глупости и да надъхва масите обикновенно значи обиране парите на балъците . Гледах по national geographic за pixelon некъв бръщолевише някакви глупости за бог и бла бла накрая се оказа голяма измама . Та като чуя че нещо е само цветя и рози и никой не говори за риска и почвам да бегам бате .

                  Мнението ми не е препоръка за покупко продажба на ценни книжа .
                  Проблема е не дали е измама или не, а че не може да се кешира. Щот по принцип от балони и пирамиди се изкарват най - много пари ако си в час Но тук нещата са доста нескопосани и хич не може да се увлече стадото
                  Last edited by Todor Sabev; 29.01.2019, 17:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                    Този Ивелин, що не тегли банков кредит на 4-5% лихва и после да си утрои парите и да го върне? Защо му трябват акционери, а не се финансира от банка. Хинт: Никоя банка няма да му даде заем
                    Ивелин дава кредити, не взема. Е взема депозити и му бичат глоби от БНБ за нелегална банкова дейност, но това са подробности.

                    Коментар


                    • Този Ивелин, що не тегли банков кредит на 4-5% лихва и после да си утрои парите и да го върне? Защо му трябват акционери, а не се финансира от банка. Хинт: Никоя банка няма да му даде заем

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
                        Приятелю, виждам че имаш знание за бизнеса инициативен си и че си добър в продажбите. Не говори за врели некипели преди да си опитал продуктите който предлагат организацийте на Ивелин. Отиди на семинар и надгради уменията. Ако наистина се толкоз добър може да ти предложат да станеш част от екипът на Тогедър, Исторически парк и Фондация Въздигане
                        Баси, тука има 200% доходност, а аз се мъча на БФБ-то и съм на -5% за последната една година. Това е. Реших го. Местя си парите в този парк. Днес да не се чудите защо ще има масови разпродажби на пода на БеФеБе-то. Аз ще съм това!

                        Коментар


                        • Приятелю, виждам че имаш знание за бизнеса инициативен си и че си добър в продажбите. Не говори за врели некипели преди да си опитал продуктите който предлагат организацийте на Ивелин. Отиди на семинар и надгради уменията. Ако наистина се толкоз добър може да ти предложат да станеш част от екипът на Тогедър, Исторически парк и Фондация Въздигане
                          Last edited by X_Y; 29.01.2019, 08:52.

                          Коментар


                          • Имам по - голямо доверие в биткойна отколкото на това творение тук . Някой като почне да говори врели некили старейшини не знам си какви глупости и да надъхва масите обикновенно значи обиране парите на балъците . Гледах по national geographic за pixelon некъв бръщолевише някакви глупости за бог и бла бла накрая се оказа голяма измама . Та като чуя че нещо е само цветя и рози и никой не говори за риска и почвам да бегам бате .

                            Мнението ми не е препоръка за покупко продажба на ценни книжа .
                            http://www.proflashgame.com

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Това тук заприлича съвсем на пародия. Чудя се къде е КФН да направи една проверка.
                              ЗППЦК
                              Чл. 4. (1) (Изм. - ДВ, бр. 61 от 2002 г., изм. - ДВ, бр. 86 от 2006 г., в сила от 01.01.2007 г., изм. - ДВ, бр. 62 от 2017 г.) Публично предлагане на ценни книжа е предоставянето на информация за предлагане на ценни книжа, адресирана до 150 и повече лица или до неопределен кръг лица в каквато и да е форма и чрез каквито и да е средства, съдържаща достатъчно данни за условията на предлагането и предлаганите ценни книжа, така че да могат инвеститорите да вземат решение за записване или закупуване на тези ценни книжа. Предлагането на ценни книжа чрез инвестиционен посредник също се смята за публично предлагане, ако отговаря на условията по изречение първо.
                              (2) Публично предлагане е налице и ако в предлагането на ценните книжа вземе участие лице, което не е инвестиционен посредник или притежател на ценните книжа.

                              http://ipark.bg/investment/
                              Според мен всяка информация на сайта е към неограничен брой лица.
                              Под предлагане - емисия на нови акции стил първично/вторично публично предлагане или предлагане в контекста на офериране за продажба - до колкото знам се предлагат/продават акции на физически лице, т.е. няма нова емисия акции.

                              Коментар


                              • Това тук заприлича съвсем на пародия. Чудя се къде е КФН да направи една проверка.
                                ЗППЦК
                                Чл. 4. (1) (Изм. - ДВ, бр. 61 от 2002 г., изм. - ДВ, бр. 86 от 2006 г., в сила от 01.01.2007 г., изм. - ДВ, бр. 62 от 2017 г.) Публично предлагане на ценни книжа е предоставянето на информация за предлагане на ценни книжа, адресирана до 150 и повече лица или до неопределен кръг лица в каквато и да е форма и чрез каквито и да е средства, съдържаща достатъчно данни за условията на предлагането и предлаганите ценни книжа, така че да могат инвеститорите да вземат решение за записване или закупуване на тези ценни книжа. Предлагането на ценни книжа чрез инвестиционен посредник също се смята за публично предлагане, ако отговаря на условията по изречение първо.
                                (2) Публично предлагане е налице и ако в предлагането на ценните книжа вземе участие лице, което не е инвестиционен посредник или притежател на ценните книжа.

                                http://ipark.bg/investment/
                                Според мен всяка информация на сайта е към неограничен брой лица.

                                Коментар

                                Working...
                                X