IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
    Вие оставете вицовете на страна. Кажете схема ли е или не?
    Да го речем по-благозвучно, „Шашма”.

    Коментар


    • Вие оставете вицовете на страна. Кажете схема ли е или не?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от male4ko Разгледай мнение
        Дива неграмотност - georgnank.. ( Попаднал си на грешно място, тук пишат интелигентни хора, не го ли разбираш??!!!
        Мисля, че нарочно пише с "грешки".

        Ей тука
        Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
        Гранцийя за чесност и добро съвесност.
        Усещам пресиленост. Ако беше, примерно, "гаранциа", повече бих повярвал. А и в четири думи - четири грешки... (поправка: три думи, пет грешки!)... мисля че преиграва.

        Но грешно сложеното "й" му е трейдмарк вече
        Last edited by eta orel; 01.05.2019, 11:04.

        Коментар


        • Дива неграмотност - georgnank.. ( Попаднал си на грешно място, тук пишат интелигентни хора, не го ли разбираш??!!!

          Коментар


          • Крайно време е тази тема да отиде в бисери и вицове за да не заблуждава хората !

            Коментар




            • Шейретов е от Home2you една от най сериозните фирми. Гранцийя за чесност и добро съвесност.
              Павел Хрисков и Иванка Ваня Копанкова нямат нужда от представяне. Имената им казват всичко. Те са от консултантите на Тогедър активисти на фондацията и спомществуватели на Ивелин Парк.
              Ако бях минюр одма щях да си направя застраховка при Копанкова а пък Хрисков щеше да ми е финасовият гуро. Човека работи с мильонери!
              Last edited by georgnank; 30.04.2019, 22:11.

              Коментар


              • чувал съм, че голф-игрищата ставали печеливши при втория и третия си собственик...

                (ма това в развити икономики де...)
                "the trend is your friend until the end..."

                Коментар


                • Титаните на мисълта говорят как трейдинга, борсите и т.н. са зло за безкрупулни хора и как това е жлъч, пък са партньори на на такива дружества:
                  https://www.youtube.com/watch?v=9LpnGwqEf1g


                  Г-н Михайлов защо залагате на двуличието като част от корпоративната ви култура?
                  Last edited by Aleo; 30.04.2019, 16:12.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                    Точно така е Доста се вълнувам, че ще бъда пряк свидетел в изграждането на този парк. Може и да отнеме време, но наистина вярвам, а пък и ще помогна да се случи
                    Колко акциЙ си купи?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                      Точно така е Доста се вълнувам, че ще бъда пряк свидетел в изграждането на този парк. Може и да отнеме време, но наистина вярвам, а пък и ще помогна да се случи
                      Ако си от първите, може и да не изгориш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                        Блажени са вярващите...
                        Точно така е Доста се вълнувам, че ще бъда пряк свидетел в изграждането на този парк. Може и да отнеме време, но наистина вярвам, а пък и ще помогна да се случи
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                          Доста яко ще стане, банда
                          Блажени са вярващите...

                          Коментар


                          • Доста яко ще стане, банда

                            На 22 юни 2019 година до град Варна ще отвори врати най-големият исторически парк в света. В него ще може да се пренесем до 10 000 години назад във времето.
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Не бях влизал в инвестора години, но съм впечетлен от този проект. Току що спечелих 1 млн от златните фараони и искам да ги инвестирам в новите фараони. Моля някой от "специалистите" да ме контактне на лично, за да ми продаде малко акций с отстъпка. Такова добро дело, такива добри хора които милеят за историята заслужават подкрепа.. Тогедър ще вървим напреТ към светли бъдини. Жалко, че никой сериозен човек не се е постарал да уведоми нашата мила покуратура и/или КФН да ги изтръска/т и да ги навре в на кучето в ... Към спекулантите следва да се отнася човек с нужното внимание, за да се научат на отговорност.

                              Коментар


                              • Тия ако набираха пари за чалготека веднага щях да участвам и да им вярвам на всичко написано . Без проблем българина оставя по над 100евро за 2 3 часа прекарани в чалготеката.
                                http://www.proflashgame.com

                                Коментар

                                Working...
                                X