IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
    https://www.facebook.com/ivelin.miha...0134044203814/

    Желаещия и борещия се променят света! Орлета, Нетрадиционни Финансови Консултанти, Истински Българи
    И бръснари на калинки по тревога...

    Коментар


    • Тези някаква финансова секта ли са?

      Коментар


      • https://www.facebook.com/ivelin.miha...0134044203814/

        Желаещия и борещия се променят света! Орлета, Нетрадиционни Финансови Консултанти, Истински Българи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
          Всичко върви както е планирано и се въздига. Орлетата не се оплакват. Престанете с тез инсиноаций.
          Инсинуаций още не е започвал.
          Last edited by Pyramid; 22.07.2019, 08:56.

          Коментар


          • Всичко върви както е планирано и се въздига. Орлетата не се оплакват. Престанете с тез инсиноаций.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

              Това..., болднатото и подчертано..., би трябвало да означава... в кюпа....

              Лъзгай на късо.
              ...ако има на кого. И се моли, да е по-ахмачест.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mizernik81 Разгледай мнение
                .....Настоявам ИЛМ да направи видео и да разкаже на кой етап от бизнес плана му се намираме, защо не е предвиден масраф за лихви, който е чудовищен и как ще компенсира отклонението от розовите краски, с които орлетата му рисуват проекта. Аз съжалявам, че т.нар. инвеститори в един момент ще се окажат вътрешно, но нищо не мога да направя за тях, когато са заслепени от алчност. Не може сутрин да говориш за българщина, вяра, несломим дух и сетне да говориш за 80 лв. вход защото и на дисниленд имало скъп ход и да сурвакаш акционерите с 20 % лихва. Вие да сте чули и видели да предлагат на някой да стане облигационер и да прибира лихва вместо дивидент?! няма и да видите, защото искат вкусния пай за себе си, а за клетите акционери само празни обещания. Аз толкова долна и нагла схема, експлоатирайки вярата на наивните хорица не съм си и помислял
                Това..., болднатото и подчертано..., би трябвало да означава... в кюпа....

                Лъзгай на късо.

                Коментар


                • Ми то и другия уикенд като се окаже лошо времето и после влиза Август и после айде чао на сезона с тълпите от туристи. Тук-таме ще прилъжат някой пенсионерски клуб да ошушкат и без това плитките джобове на бабите. Настоявам ИЛМ да направи видео и да разкаже на кой етап от бизнес плана му се намираме, защо не е предвиден масраф за лихви, който е чудовищен и как ще компенсира отклонението от розовите краски, с които орлетата му рисуват проекта. Аз съжалявам, че т.нар. инвеститори в един момент ще се окажат вътрешно, но нищо не мога да направя за тях, когато са заслепени от алчност. Не може сутрин да говориш за българщина, вяра, несломим дух и сетне да говориш за 80 лв. вход защото и на дисниленд имало скъп ход и да сурвакаш акционерите с 20 % лихва. Вие да сте чули и видели да предлагат на някой да стане облигационер и да прибира лихва вместо дивидент?! няма и да видите, защото искат вкусния пай за себе си, а за клетите акционери само празни обещания. Аз толкова долна и нагла схема, експлоатирайки вярата на наивните хорица не съм си и помислял

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mizernik81 Разгледай мнение
                    Истинските патриоти са на Рожен. Вчера и днес пустош в ИП. Един гьол и един т.нар. дворец за тридесет кинта и очаквани хиляди дивиденти. Да, ама не! Облигационерите си чакат предоволната лихва, а гъсти облаци лека полека надвисват над угрижените акционери. Дивидента като морси пясък се изпълзва между дланите им и вместо това пълнят гушките на същите, които им пробутаха акции от номинал 1 лв на цената на 200-250 лв
                    За'тва питах..., за да го сравня с Рожен....

                    Мноо пусто за "отворените врати"....

                    Коментар


                    • Истинските патриоти са на Рожен. Вчера и днес пустош в ИП. Един гьол и един т.нар. дворец за тридесет кинта и очаквани хиляди дивиденти. Да, ама не! Облигационерите си чакат предоволната лихва, а гъсти облаци лека полека надвисват над угрижените акционери. Дивидента като морси пясък се изпълзва между дланите им и вместо това пълнят гушките на същите, които им пробутаха акции от номинал 1 лв на цената на 200-250 лв

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
                        Величие, Въздигане и Финансова независимост струй от вулканът на Българската култура. Няколко десетки хиляди посетители.


                        https://www.facebook.com/HistoricalP...3308507174267/
                        Гьола от 'неска ли е... ?!?

                        Коментар


                        • Величие, Въздигане и Финансова независимост струй от вулканът на Българската култура. Няколко десетки хиляди посетители.


                          https://www.facebook.com/HistoricalP...3308507174267/
                          Last edited by georgnank; 21.07.2019, 17:44.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                            Нещо ще се случи... какво е то, предстои да разбираме В социалните мрежи са активни - рисуват картини и гробници, правят видеа и фотошопи... В цял свят знаели за ИП.
                            Цялата активност не променя скептицизма ми.
                            Утре отваря наново, сигурно затова:

                            От утре (20.07) започваме да функционираме всекидневно по обявеното работно време - от 10:00 до 21:00, а срещу посещение ще получавате и по една книга. Очакваме ви!
                            Трябваше да отворят на 15-ти, но ... явно от утре.

                            Коментар


                            • Нещо ще се случи... какво е то, предстои да разбираме В социалните мрежи са активни - рисуват картини и гробници, правят видеа и фотошопи... В цял свят знаели за ИП.
                              Цялата активност не променя скептицизма ми.
                              Last edited by RimogarDD; 19.07.2019, 14:44.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от taksidiot Разгледай мнение

                                Беше до 15.07. затворен...!? Още не са го отворили!? Притеснява ме, че бизнес планът ще закуца...
                                Едва ли. Като гледам, направо се е спънал и е паднал. На „инвестиралите в нещо по-сигурно”, сърдечно „Честито!”

                                Коментар

                                Working...
                                X