IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Изглежда съвсем неправилно ни разбирате. В този форум такива видеа не гледаме. Интересуваме се от развитието на дружествата. За тях съдим и по отчета. Няма значение кой бил Стойне, какво е казал и ала бала. И никой не спасяваме, за съжаление. Ето мистер Профит е бил спасен от Айвалийн и това е определящия мотив за "инвестицията". Спасен може да е човек, ако е решил, че има нужда от спасяване. Вие нямате, а и ние не сме кинонами. Нямаме обща точка на пресичане, как тогава да спасяваме. - Били сте достатъчно алчни за за да се вържете на измислени консултанти, които сега ви продават парк на цена по-голяма от няколко пъти цената на целия курорт Албена Следователно в парка са най-заможните акционери, - Би трябвало при такива цени касите на парка да са претъпкани с банкнотки А на нас тук са ни интетересни въпроси от вида, кога и още повече как отрицателния собствен капитал ще спре да става все по-отрицателен срещу лихвата от облигацията и колко ще издържат хакционерите, преди да се усетят да се причастят и със светена водица от парка, -изобщо, интересни са ни финансовите иновации и от любопитство наблюдаваме, как ще се решат уравненията.
    Приятно гледане на видеата, но ако не намалите темпа на излъчване, няма да смогвате дори и вие да ги изгледате всичките

    "Интересуваме се от развитието на дружествата" За да се развива едно дружество, не трябва ли да започне да работи с клиенти?

    Когато дружеството е в етап на изграждане на своя продукт, не е ли нормално да е на загуба и да има заеми?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
      Интересни хора сте. Първоначално не разбирах защо действате по този начин, защото мислех, че изхождате от позицията на правдата, но после разбрах, че просто вие емоционално недоволни хора. Има разследване, в което се доказва, че се рекламира от хора от вашите кръгове обречена компания и вие вместо да отговорите по темата пак нападате и злобеете. Не знам кое в това видео е нередно, освен действията на Капитал, Стойне Василев, Карол, форуми и групи за финанси? Вие от какво печелите, че давате съвети? Как искате да спасите вложителите като ги сривате с вашите недобронамерени коментари? Май вие сте най-големите врагове на инвеститорите и на младите хора. Нещо ви е влязъл този Ивелин в главата и той ви тормози, а не парка. Как може отчета на Биодит да е на загуба постоянно и да е на борсата, а парка не може?
      Изглежда съвсем неправилно ни разбирате. В този форум такива видеа не гледаме. Интересуваме се от развитието на дружествата. За тях съдим и по отчета. Няма значение кой бил Стойне, какво е казал и ала бала. И никой не спасяваме, за съжаление. Ето мистер Профит е бил спасен от Айвалийн и това е определящия мотив за "инвестицията". Спасен може да е човек, ако е решил, че има нужда от спасяване. Вие нямате, а и ние не сме кинонами. Нямаме обща точка на пресичане, как тогава да спасяваме. - Били сте достатъчно алчни за за да се вържете на измислени консултанти, които сега ви продават парк на цена по-голяма от няколко пъти цената на целия курорт Албена Следователно в парка са най-заможните акционери, - Би трябвало при такива цени касите на парка да са претъпкани с банкнотки А на нас тук са ни интетересни въпроси от вида, кога и още повече как отрицателния собствен капитал ще спре да става все по-отрицателен срещу лихвата от облигацията и колко ще издържат хакционерите, преди да се усетят да се причастят и със светена водица от парка, -изобщо, интересни са ни финансовите иновации и от любопитство наблюдаваме, как ще се решат уравненията.
      Приятно гледане на видеата, но ако не намалите темпа на излъчване, няма да смогвате дори и вие да ги изгледате всичките
      Last edited by precakanoto; 02.02.2021, 02:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение


        Значи какво излиза - в тоя форум трябва само лоши неща да се пишат за Исторически парк. Ако случайно някой реши да напише нещо не толкова лошо, почваме да правим опити да му обърнем мнението. Как е възможно някой извън "сектата", както я наричате, да споделя мнение, различно от това на останалите тук и да смее да харесва парка, дори и малко?

        Ама, нищо де, аз да взема да публикувам пак видеото за хората, които като прочетат толкова злостни коментари ще си зададат въпроса: "Защо толкова лоши неща се пишат тук за Исторически парк? Кой има интерес от това?"

        https://youtu.be/2uikikKTFeY

        Ей така, да си знаят хората.
        пишат се лоши неща не за идеята, а за начина да се реалзира с парите на хората (канарчета, шарани или както искаш го наречи), а после този парк да премине в чужди ръце.
        напиши нещо за облиации и тн? стига вече с това видео - то си е излагация, но не го усещате така явно.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
          Интересни хора сте. Първоначално не разбирах защо действате по този начин, защото мислех, че изхождате от позицията на правдата, но после разбрах, че просто вие емоционално недоволни хора. Има разследване, в което се доказва, че се рекламира от хора от вашите кръгове обречена компания и вие вместо да отговорите по темата пак нападате и злобеете. Не знам кое в това видео е нередно, освен действията на Капитал, Стойне Василев, Карол, форуми и групи за финанси? Вие от какво печелите, че давате съвети? Как искате да спасите вложителите като ги сривате с вашите недобронамерени коментари? Май вие сте най-големите врагове на инвеститорите и на младите хора. Нещо ви е влязъл този Ивелин в главата и той ви тормози, а не парка. Как може отчета на Биодит да е на загуба постоянно и да е на борсата, а парка не може?
          ​​​​​​Хубави въпроси задаваш... ако се замислиш колко са публичните компании, които са донесли печалба на инвеститорите в България ще видиш, че не са много. Ако видиш колко от тях бият инфлацията ще видиш, че са още по-малко, но има регулации, отчети, борса.

          Изведнъж се появява различна възможност и веднага се причислява към най-лошите практики.

          Изказвал съм мнението, че ако човек/компания иска да те прецака ще намерят начин. Всичко опира до морала/ценностите на отсрещната страна. Ивелин има 3 деца и когато имах нужда от помощ ме изслуша и помогна. Това за мен струва повече от всичко, което се предлага на борсата.
          Keep going ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

            Мисля си, че лоша реклама няма и така се поддържа темата/сагата.

            Не се притеснявам за тази си инвестиция и каквото има да става, ще стане. Изказвал съм гледната си точка, нямам какво повече да добавя.
            Струва ми се, че дори да мислиш нещо друго, не би го споделил тук, за което отчасти те разибрам.
            Иначе "лоша реклама няма" най-често хората го използват, когато се случва нещо дето не е много ясно колко е ок, та добър подбор на думи.

            Благодаря за отговора

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              +

              Облигационерите ли бяха с предимство в подобни случаи? и каквото остане вече след тях е за акционерите?? Ако Адвокатът е от облигационерите, това би обяснило доброто му настроение в темата
              Мистър Профит беше споменал, че имал някаква опция, за да му изкупят книжките. Добре би било да пробва поне с половината - хем за да редуцира риска, хем да провери каква ще е реакцията
              Рискът е редуциран отдавна, няма как да загубя тук. Исках да купя още един пакет, но се появи нещо друго и засега съм пас.
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение

                Чисто от интерес, не за да се заяждам - Казваш, че до някаква степен го разбираш. Аз също ако бъда нападнат бих се защитил - ОК. А виждаш ли тоя подход като излизане от някаква норма/стандарт за един нормален бизнес? И ако да, до каква степен?

                Капитал реално не бяха писали нещо ново от месеци и въпреки това Ивелин излиза с няк'во интервю, където пак същите неща върти. Какво е личното ти обяснение? Аз наистина чисто на човешко ниво не мога да го видя това като нещо нормално. Реално той се оплаква от Капитал, но не оставя тоя слух да замре. През няколко седмици намира винаги начин да съживи идеята, че някой го прецаква и това е напълно целенасочено. Как си го обясняваш? Каза, че не ти допада, ама няма ли някакво зрънце съмнение в теб, че това цялото може би не е баш ОК?
                Мисля си, че лоша реклама няма и така се поддържа темата/сагата.

                Не се притеснявам за тази си инвестиция и каквото има да става, ще стане. Изказвал съм гледната си точка, нямам какво повече да добавя.
                Keep going ...

                Коментар


                • Интересни хора сте. Първоначално не разбирах защо действате по този начин, защото мислех, че изхождате от позицията на правдата, но после разбрах, че просто вие емоционално недоволни хора. Има разследване, в което се доказва, че се рекламира от хора от вашите кръгове обречена компания и вие вместо да отговорите по темата пак нападате и злобеете. Не знам кое в това видео е нередно, освен действията на Капитал, Стойне Василев, Карол, форуми и групи за финанси? Вие от какво печелите, че давате съвети? Как искате да спасите вложителите като ги сривате с вашите недобронамерени коментари? Май вие сте най-големите врагове на инвеститорите и на младите хора. Нещо ви е влязъл този Ивелин в главата и той ви тормози, а не парка. Как може отчета на Биодит да е на загуба постоянно и да е на борсата, а парка не може?

                  Коментар


                  • Ивелин може да е възложил нов таргет на консултантите - брой наспамени видеа във лошите форуми. Така де, Тогедър трябва да са гъвкави в целеполагането и измерването на продуктивността. Хора дето да им вярват вече няма, остава да се правят някакви видеа и да постват тиквени медали, дето са спечелили тук и там. Сигурно е много тегаво да си консултант на Тогедър в момента.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение


                      Значи какво излиза - в тоя форум трябва само лоши неща да се пишат за Исторически парк. Ако случайно някой реши да напише нещо не толкова лошо, почваме да правим опити да му обърнем мнението. Как е възможно някой извън "сектата", както я наричате, да споделя мнение, различно от това на останалите тук и да смее да харесва парка, дори и малко?

                      Ама, нищо де, аз да взема да публикувам пак видеото за хората, които като прочетат толкова злостни коментари ще си зададат въпроса: "Защо толкова лоши неща се пишат тук за Исторически парк? Кой има интерес от това?"

                      https://youtu.be/2uikikKTFeY

                      Ей така, да си знаят хората.
                      По-добре коментирайте отчета, млади консултанте. Не сте случили на подходящ форум за видеата - имам впечатление, че тук форумците не се впечатляват много от видеа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение


                        Значи какво излиза - в тоя форум трябва само лоши неща да се пишат за Исторически парк. Ако случайно някой реши да напише нещо не толкова лошо, почваме да правим опити да му обърнем мнението. Как е възможно някой извън "сектата", както я наричате, да споделя мнение, различно от това на останалите тук и да смее да харесва парка, дори и малко?

                        Ама, нищо де, аз да взема да публикувам пак видеото за хората, които като прочетат толкова злостни коментари ще си зададат въпроса: "Защо толкова лоши неща се пишат тук за Исторически парк? Кой има интерес от това?"

                        https://youtu.be/2uikikKTFeY

                        Ей така, да си знаят хората.
                        Моля те спри да ни обиждаш.Както Путин каза на западняците-Вие сте умни хора.Защо мислите,че ние сме прости? Регистрирал си се вчера и елементарно ни пробутваш зарибявки за ИП.Познавам ти гурото от около 16г и мога да ти кажа,че е селски тарикат.
                        /ама това това е тайна, не го казвай на никого/.Оплачи се на мама,че батковците са лощи и не ти дават близалка.Публикувай видеото дето ни плашиш ,да научат повече хора от какво да се пазат.
                        Last edited by 0; 01.02.2021, 18:33.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение


                          Въпросът не е към теб. Ти си човек без мнение, който е дошъл тук за да спами едно видео, което никой не гледа.
                          От друга страна е хубаво, че продължаваш да го правиш. Добре е да се знае какви са похватите на Ивелин и компания. Явно наистина нещата вървят на умирачка и хората бягат от вас. Май всички ви разкриха и само тея видеа ви останаха

                          Кажи ако искаш нещо за отчета, който се постна преди няколко коментара? За него пак ли е виновен Стойне и Капитал?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение

                            Чисто от интерес, не за да се заяждам - Казваш, че до някаква степен го разбираш. Аз също ако бъда нападнат бих се защитил - ОК. А виждаш ли тоя подход като излизане от някаква норма/стандарт за един нормален бизнес? И ако да, до каква степен?

                            Капитал реално не бяха писали нещо ново от месеци и въпреки това Ивелин излиза с няк'во интервю, където пак същите неща върти. Какво е личното ти обяснение? Аз наистина чисто на човешко ниво не мога да го видя това като нещо нормално. Реално той се оплаква от Капитал, но не оставя тоя слух да замре. През няколко седмици намира винаги начин да съживи идеята, че някой го прецаква и това е напълно целенасочено. Как си го обясняваш? Каза, че не ти допада, ама няма ли някакво зрънце съмнение в теб, че това цялото може би не е баш ОК?

                            Значи какво излиза - в тоя форум трябва само лоши неща да се пишат за Исторически парк. Ако случайно някой реши да напише нещо не толкова лошо, почваме да правим опити да му обърнем мнението. Как е възможно някой извън "сектата", както я наричате, да споделя мнение, различно от това на останалите тук и да смее да харесва парка, дори и малко?

                            Ама, нищо де, аз да взема да публикувам пак видеото за хората, които като прочетат толкова злостни коментари ще си зададат въпроса: "Защо толкова лоши неща се пишат тук за Исторически парк? Кой има интерес от това?"

                            https://youtu.be/2uikikKTFeY

                            Ей така, да си знаят хората.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                              Да при фалит всичко след ликвидацията отива 1-во при тях, но може и да направят друго - да кажат конвертираме облигацията в акция при съотношение, при което те да са отново мажоритарни. Не забравяйте, че повече от 2/3 от акциите се държат от адвоката
                              Не им следя много "спатиите", нито даже каква част от артиите са успели досега да "развържат". Но добре си ги преценил тез игралци, даже по този повод станах вече "последовател" Видях че си се регистрирал някога на димитровден - дата която с Дядо Коледа(у) смятаме за "особено борсова", а и ми заприлича на един участник, който преди време "коригираше" императора при разни негови залитания

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                +

                                Облигационерите ли бяха с предимство в подобни случаи? и каквото остане вече след тях е за акционерите?? Ако Адвокатът е от облигационерите, това би обяснило доброто му настроение в темата
                                Мистър Профит беше споменал, че имал някаква опция, за да му изкупят книжките. Добре би било да пробва поне с половината - хем за да редуцира риска, хем да провери каква ще е реакцията
                                Така е ! По закон мисля първо са задължения за данъци, после заеми,облигации, и чак накрая акционери ! Да му мислят инвеститорите тук, по добре да бяха играли тото

                                Коментар

                                Working...
                                X