IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като цяло баш ИТ-тата ви идват дюшеш като аудитория - и да ги излъжете за 30-40-50 хил надали ще се впечатлят много, просто един скъп подарък на Тугедър - няма лошо.

    Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
    Абе, кой ги пише тея статии в сайта на ИП?
    [ATTACH=CONFIG]n3779507[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]n3779508[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]n3779509[/ATTACH]
    Ами те са на опиати - гъби и ферментирали домати и сирене, та малко получават дислексия.
    Или просто се вижда колко невероятно неграмотни хора участват в цялото мероприятия - срамота.
    Last edited by RimogarDD; 08.07.2021, 09:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

      еми добре щом си казал.. a ти не можеш да направиш нищо по въпроса, освен да лаеш анонимно по форумите..

      п.п. 60% от клиентите на тогедър са млади айти специалисти под 30 години
      Направо ме впечатли тази констатация, няма що. Това нещо за хвалба ли е?
      Масовката на ИТ специалистите са сложили розовите очила, всичко, което лети се яде, съответно разходват пари за всякакви простотии. От къде са ми наблюденията? Баш от първо лице, та пак се изказваш рязко неподготвен. Наслушал съм се как ипотечните кредити са "евтини пари", 1500 евро на квадрат е много добра цена в София, половин милион кредит за 30 години е много разумно, а пък защо и да не си вземат БМВ за 1500лв/месец лизинг с някакви непропорционално малка заплата от 3500лв, Нивото в ИТ-то рязко падна откакто налазиха да се преквалифицират всякакви съмнителни индивиди. Харчат за скъпи квартири, лизинги, фенси ресторанти и почивчици и накрая работили 7-8години за уж високи пари и нямат и едни умрели 100 бона зад гърба си.
      Интересно ми е какво мислят за видеото по-долу където Ивелин показва колко технически неграмотен е и говори тъпотии и конспирации.

      Иначе си прав, не мога да направя нищо - но въпреки това си оставате престъпници и мошеници, които крият данъци. И ти си от стадото измамници.
      Last edited by RimogarDD; 08.07.2021, 09:18.

      Коментар


      • И още....
        Click image for larger version

Name:	4.JPG
Views:	1
Size:	25.9 КБ
ID:	3779511
        Click image for larger version

Name:	5.JPG
Views:	1
Size:	25.0 КБ
ID:	3779512
        Click image for larger version

Name:	6.JPG
Views:	1
Size:	36.3 КБ
ID:	3779513

        Коментар


        • Абе, кой ги пише тея статии в сайта на ИП?
          https://ipark.bg/bg-BG/Events/Details/80
          Едно, че е написано като от 15 годишен, ама дори не са го минали през word да им оправи грешките. Разбирам във форумите да пишете като малоумници, ама т'ва тук е пълна трагедия. Ебаси ниското ниво.....ебаси инвестицията...
          Click image for larger version

Name:	1.JPG
Views:	1
Size:	27.9 КБ
ID:	3779507
          Click image for larger version

Name:	3.JPG
Views:	1
Size:	45.2 КБ
ID:	3779508
          Click image for larger version

Name:	2.JPG
Views:	1
Size:	56.7 КБ
ID:	3779509

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

            Не е нужно за всеки , който скатава данъци да се търси НАП и прокуратура. Това да си плащаш данъците ти е задължение и въпрос на самосъзнание. Просто вие сте крадци, мошеници и престъпнци - това е.
            Тугедър е една проказа обвита в сладки приказки.
            еми добре щом си казал.. a ти не можеш да направиш нищо по въпроса, освен да лаеш анонимно по форумите..

            п.п. 60% от клиентите на тогедър са млади айти специалисти под 30 години
            Last edited by X_Y; 08.07.2021, 08:14.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение
              Някои хора освен да тролят друго не знаят. Представям си в реалния живот какви са...

              А въпросите си стоят:
              - защо има планиран персонал за 57 600 посетителя на година, като той е планирал 600 000/година
              - защо приходната част е така напомпана, а разходната е като за 57 600 посетителя
              - защо строежът на крепостта още не е завършен (от лятото на 2020 сте вдигнали само една кула още) при положение, че 2019 е имал събрани 70млн лева авансово. Проблемът не би трябвало да е финансов... И моля те имай предвид, че всички останали проекти (розариум, село, къщи) се финансират отделно от ИП. Тоест със 70млн лева би трябвало в една празна година като 2020 заради Ковид да напреднете много...
              Отговори няма да получим, разбира се.
              Защо ли?
              a други пък църкат по форумите и ги е страх да питат на лайв, защото ги е шубе цър цър

              Коментар


              • Някои хора освен да тролят друго не знаят. Представям си в реалния живот какви са...

                А въпросите си стоят:
                - защо има планиран персонал за 57 600 посетителя на година, като той е планирал 600 000/година
                - защо приходната част е така напомпана, а разходната е като за 57 600 посетителя
                - защо строежът на крепостта още не е завършен (от лятото на 2020 сте вдигнали само една кула още) при положение, че 2019 е имал събрани 70млн лева авансово. Проблемът не би трябвало да е финансов... И моля те имай предвид, че всички останали проекти (розариум, село, къщи) се финансират отделно от ИП. Тоест със 70млн лева би трябвало в една празна година като 2020 заради Ковид да напреднете много...
                Отговори няма да получим, разбира се.
                Защо ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                  еми обади се на НАП и на прокуратурата.. ако ти обърнат внимание де..
                  Не е нужно за всеки , който скатава данъци да се търси НАП и прокуратура. Това да си плащаш данъците ти е задължение и въпрос на самосъзнание. Просто вие сте крадци, мошеници и престъпнци - това е.
                  Тугедър е една проказа обвита в сладки приказки.
                  Last edited by X_Y; 08.07.2021, 08:13.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Memento Разгледай мнение

                    Ок, качи посочените от мен документи, след което показвам всички свои дялови участия.
                    Аа чакай малко ти искаш да си показвам данъците, значи и ти ще си покажеш колко данъци си платил и колко ддс си внесъл

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                      я дай да видим после и на твоите фирми - искам да си качиш цялата документация и да я направиш публична!
                      Ок, качи посочените от мен документи, след което показвам всички свои дялови участия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                        Да, шубе ме е
                        А ти що отговаряш, като аз питам Тотю да ми отговори )))
                        Ще ме умориш Тоте….
                        Само форумни плъхове и мишки сте събрани тука, дето нямате топките да се изправите пряко срещу Михайлов, пък било то и онлайн..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                          Да, шубе ме е
                          А ти що отговаряш, като аз питам Тотю да ми отговори )))
                          Ще ме умориш Тоте….
                          Хахахах егати страхливеца.. само по форумите знае да квичи, ама в ютуб пълни гащите.. щом онлайн те е страх, смятай на живо, ако видиш Михайлов направо ще получиш инфаркт..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                            ти що не го питаш? шубе ли те е?
                            Да, шубе ме е
                            А ти що отговаряш, като аз питам Тотю да ми отговори )))
                            Ще ме умориш Тоте….
                            Last edited by Petsov; 07.07.2021, 21:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение
                              Тоте, ще питаш ли шефа ти по време на някое от видеата му:
                              - защо има планиран персонал за 57 600 посетителя на година, като той е планирал 600 000/година
                              - защо приходната част е така напомпана, а разходната е като за 57 600 посетителя
                              - защо строежът на крепостта още не е завършен (от лятото на 2020 сте вдигнали само една кула още) при положение, че 2019 е имал събрани 70млн лева авансово. Проблемът не би трябвало да е финансов... И моля те имай предвид, че всички останали проекти (розариум, село, къщи) се финансират отделно от ИП. Тоест със 70млн лева би трябвало в една празна година като 2020 заради Ковид да напреднете много...
                              ти що не го питаш? шубе ли те е?

                              Коментар


                              • Тоте, ще питаш ли шефа ти по време на някое от видеата му:
                                - защо има планиран персонал за 57 600 посетителя на година, като той е планирал 600 000/година
                                - защо приходната част е така напомпана, а разходната е като за 57 600 посетителя
                                - защо строежът на крепостта още не е завършен (от лятото на 2020 сте вдигнали само една кула още) при положение, че 2019 е имал събрани 70млн лева авансово. Проблемът не би трябвало да е финансов... И моля те имай предвид, че всички останали проекти (розариум, село, къщи) се финансират отделно от ИП. Тоест със 70млн лева би трябвало в една празна година като 2020 заради Ковид да напреднете много...

                                Коментар

                                Working...
                                X