IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

    Значи няма пари, води атаки за жълти стинки, но ще прави инвестиционен фонд в имоти, нещо ми се чупи логиката ти.
    И той е за жълти стотинки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение

      Ейй, умен човек си, пък гледай какви въпроси задаваш. Ами нали затова ги води тези атаки, да изкара някоя стотинка от Карол.

      Специално за теб ще повторя, гледай тук и ще разбереш каква ми опорката от дни, не от днес.

      https://youtu.be/2uikikKTFeY --> ЗАЩО Стойне Василев поведе атаките срещу Исторически парк. Ексклузивно разследване, специално за Форум Финанси и настоящия такъв.
      Значи няма пари, води атаки за жълти стинки, но ще прави инвестиционен фонд в имоти, нещо ми се чупи логиката ти.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

        Нали Стойне беш зъл гений предвождаш армията на злото, която иска да съсипе Историческия Парк, та как така този няма пари за повече от 1 акция? Това ли е новата опорка за деня?
        Ейй, умен човек си, пък гледай какви въпроси задаваш. Ами нали затова ги води тези атаки, да изкара някоя стотинка от Карол.

        Специално за теб ще повторя, гледай тук и ще разбереш каква ми опорката от дни, не от днес.

        https://youtu.be/2uikikKTFeY --> ЗАЩО Стойне Василев поведе атаките срещу Исторически парк. Ексклузивно разследване, специално за Форум Финанси и настоящия такъв.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение

          Стойне Василев и Александър Дяков си взеха една, че нямаха възможност за повече. Попитай ги тях. Мисля, че в момента им трябват парички за новия супер перспективен фонд за инвестиции в имоти в София окръг, и вероятно биха се разделили с акцията. Успех!
          Нали Стойне беш зъл гений предвождаш армията на злото, която иска да съсипе Историческия Парк, та как така този няма пари за повече от 1 акция? Това ли е новата опорка за деня?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

            Не ми е известно Ивелин Михайлов да участва в този форум, за да си пиша директно с него. Но и да участва тук, по-скоро бих си писал с него за съвсем различни неща, а не за бизнес, акции, паркове и т.н.

            Ако ти самият си горд притежател на акции от парка - пиши ми, ще купя една акция от теб.
            Стойне Василев и Александър Дяков си взеха една, че нямаха възможност за повече. Попитай ги тях. Мисля, че в момента им трябват парички за новия супер перспективен фонд за инвестиции в имоти в София окръг, и вероятно биха се разделили с акцията. Успех!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

              дреме ми на юрдека и за оня Ивелин и за оная Сабинка ........... коя е тая Сабинка между другото ?? Да не е женското Аз на Ивелин .... хихихихи ....... и не моа разбера тоя Ивелин що неговите зомби консултанти го наричат Айвълин ......... много женствено звучи ..... Айвълин ....
              а .... и между другото аз нямам нито фейс нито мейс нито туитър нито скайп и прочие социални изгъзаци ......... при мен всичко е реални контакти очи в очи лице в лица
              Ти като нямаш нито фейс нито мейс, къде са ти очите тогава? А, да, сетих се. Недей да ми отговаряш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                Недей да говориш така, че утре гуруто на сектата ще те изтипоса във фейса и ще обяви, че ти си виновен, че парка е пълна греда. И отдолу в коментарите овцете дружно ще заблеят в хор, подкарани от горнооряховския овчар и ще те набедят, че си родоотстъпник!

                п.п: Сабинка само да не ти прати еврото и рупията (барабар с кохорта адвокати) да се разправят с тебе, че работата ще стане сериозна!
                дреме ми на юрдека и за оня Ивелин и за оная Сабинка ........... коя е тая Сабинка между другото ?? Да не е женското Аз на Ивелин .... хихихихи ....... и не моа разбера тоя Ивелин що неговите зомби консултанти го наричат Айвълин ......... много женствено звучи ..... Айвълин ....
                а .... и между другото аз нямам нито фейс нито мейс нито туитър нито скайп и прочие социални изгъзаци ......... при мен всичко е реални контакти очи в очи лице в лица

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                  Алоооууу .... Историческата секта ..................
                  Днеска слабо се представяте тука ............
                  Има ли нови фенове и балъци ??
                  Днеска колко акции продадохте ??
                  Днеска колко хора излъгахте да им вземете и последните пари ??
                  Недей да говориш така, че утре гуруто на сектата ще те изтипоса във фейса и ще обяви, че ти си виновен, че парка е пълна греда. И отдолу в коментарите овцете дружно ще заблеят в хор, подкарани от горнооряховския овчар и ще те набедят, че си родоотстъпник!

                  п.п: Сабинка само да не ти прати еврото и рупията (барабар с кохорта адвокати) да се разправят с тебе, че работата ще стане сериозна!

                  Коментар


                  • Алоооууу .... Историческата секта ..................
                    Днеска слабо се представяте тука ............
                    Има ли нови фенове и балъци ??
                    Днеска колко акции продадохте ??
                    Днеска колко хора излъгахте да им вземете и последните пари ??

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                      Предлагаш да съборят парка и инвеститорите да пият по една студена вода?
                      Защо се правите на неразбрала?!?!Предлага да се направи проверка от съответните служби дали всичко е законно.И според рвзултата да се действа по-нантътък.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        'инвеститорите' (акционерите) ще изпият горчивата чаша, а от разследването ще стане ясно източвано ли е със схема дружеството.
                        за това си има икономическа полиция с достатъчно кадри.

                        някои ще кажат да всичко е точно и има някакви сгради, но в по-развити от нас държави хората отдавна са се светнали, че разбогатяването на даден визионер и кохортата неграмотни тугедъри натегачи нанася много по-големи щети за икономиката от просто пищенето на група наивници.

                        не е случайно, че доктор Ружа я търсят под дърво и камък, защото подобни схеми са като лъжичката катран в кацата с меда.

                        уви в България всякакви подобни неща (да се активира държавата) се случват след като щетите са нанесени.
                        Предлагаш да съборят парка и инвеститорите да пият по една студена вода?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                          После какво?
                          'инвеститорите' (акционерите) ще изпият горчивата чаша, а от разследването ще стане ясно източвано ли е със схема дружеството.
                          за това си има икономическа полиция с достатъчно кадри.

                          някои ще кажат да всичко е точно и има някакви сгради, но в по-развити от нас държави хората отдавна са се светнали, че разбогатяването на даден визионер и кохортата неграмотни тугедъри натегачи нанася много по-големи щети за икономиката от просто пищенето на група наивници.

                          не е случайно, че доктор Ружа я търсят под дърво и камък, защото подобни схеми са като лъжичката катран в кацата с меда.

                          уви в България всякакви подобни неща (да се активира държавата) се случват след като щетите са нанесени.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            чл. 227б, ал. 2 НК
                            + разследване за свързани лица, осчетоводяване на приходи и разходи и тн и тн.

                            После какво?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                              Какво трябва да се направи според вас?
                              чл. 227б, ал. 2 НК
                              + разследване за свързани лица, осчетоводяване на приходи и разходи и тн и тн.


                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                биодит може да има един полезен модел, който е спорен покрай някои инвеститори като оценка, НО в биодит инвестират хора с финансова култура, има счетоводство, Юлиан е идвал на срещу къде Айвълайн няма да си подаде носа, защото за публиката е ясно, че е мошеник.

                                ако си от консултантите aka тугедъри не е зле да се позамислиш какво ще стане, когато хорицата на които си им взел по 40К дойдат да си тъсят парите.

                                аз затова казвам, че колкото по-рано се намесят органите на властта, които би следвало да се занимават с финансови измами - толкова по-добре ...всъщност по-добре и за тугедърите, защото гнева на тълпа 'инвеститори', които си търсят парите е по-лош от гнева на държавата.
                                Какво трябва да се направи според вас?

                                Коментар

                                Working...
                                X