IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    аз отговорих на два въпроса, сега си ти?
    Явно ти продаваш, защото мислиш, че ще падне, а той купува, защото мисли, че ще се качи. Ти се надяваш да го надхитриш и печелиш на база неговата загуба. Парите влизат в закупили я акцията, а не отиват в компанията. Къде е доброто за обществото в този случай? Как ще научим хората да допринасят, а не да крадат един от друг? Как може да има общество от спекуланти, които да направят живота си по-добър, ако няма нови жертви, които да грабят? Как да се уважават тези хора, като когато свършат жертвите ще започнат да се изяждат един друг?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

      Пич - спориш със стената. Успех де
      Ааа не споря... чакам отговор

      Коментар


      • Аз имам бизнес предложение за измамените. Като мошениците избягат с парите и оставят 500декара земя има опции: 1) засаждане на картофи. 2) отглеждане на копринени буби 3) отглеждане на калифорнийски червеи 4) отглеждане на нутрии 5) ферма за охлюви. Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          аз отговорих на два въпроса, сега си ти?
          Пич - спориш със стената. Успех де

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

            Защо продаваш ти и при кой влизат парите?
            аз отговорих на два въпроса, сега си ти?

            Коментар


            • Да каже тогава кой окраде 58-те млн.лв. Ружа Игнатова ви чака да пиете коктейлите на екзотичен остров.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                На кой продаваш?
                Абе това е Ивелина бре Няма как да има друг такъв ретард на света

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  На другите търгуващи по борсите.Обикновено някой има различни очаквания от твойте и именно той е отсрещната страна по сделките.
                  Не отговори нац моя въпрос:
                  -ти как спечели от ИП?
                  Защо продаваш ти и при кой влизат парите?

                  Коментар


                  • Хората отдавна са го казали - докато има балъци, ще има и тарикати. Не откриваме топлата вода все пак.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                      На кой продаваш?
                      На другите търгуващи по борсите.Обикновено някой има различни очаквания от твойте и именно той е отсрещната страна по сделките.
                      Не отговори нац моя въпрос:
                      -ти как спечели от ИП?

                      Коментар


                      • И след още 5хил. г. ще се появи един, които ще строи Исторически парк на Марс. Да покаже величието на първите хора, стъпили там. Пакети с акции ще има на промоция.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Продаш на по-висока цена от колкото си купил. Това е най-простото обяснение. Кажете Вие как печелите от ИП?
                          На кой продаваш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                            Е то тая цялата тема е училище за пирамидаджии... по-добро от това - здраве му кажи
                            Писах сутринта, докато си пиех кафето, написах един дълъг пост за "Града на мечтите" на Анжел в София и го сравних с ИП. Гледал съм я на живо тая пирамида 6 години, следях нещата от интерес кога ще гръмне. То си беше баш пирамидаджийско време, никнеха като гъби, а народа пълен с кинти - ембарго, моряци, туристи, канали, схеми, бол...
                            Ми то 1:1 бе, брат. Ако искаш, върни се 8-9 страници назад, към 7:30 беше май. Сигурно ще излезе 1 страница А4, ако се разпечата.
                            Преди близо 30 години почва схемата и е почти 1:1 с тая. Пирамидите не сме ги измислили ние. Има ги откакто има пари, май 5000 години стават.
                            Бахти тъпотията! И виреят още, и завличат все повече пари. Е, кажи ми сега, умно животно ли е т.нар. човек, след като милиметър не е мръднал за 5000 години? Правилно Мъск иска да ходи на Марс... то тук не се живее. Бам ти технологии, и прогрес и нам кво!
                            Обратно в пещерите най-добре...
                            Last edited by Kildirim_Bei; 07.02.2021, 21:16.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                              Това е 56 теория, която изкарвате. Разкажете как се печели от борсата и биткойн. Нека научим нещо.
                              Продаш на по-висока цена от колкото си купил. Това е най-простото обяснение. Кажете Вие как печелите от ИП?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                                Печели се по напълно законен начин. А вие къде скрихте 58млн.лв?
                                Как по точно се печели?

                                Коментар

                                Working...
                                X