IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Едва ли са същите хора, но схемата вече е добре позната

    Коментар


    • Тези не бяха ли някакви Тогедърски схемаджии? https://www.investor.bg/novini-i-ana...temata-322455/

      Този път в зародиш са им хванали схемите, а за отговорите и оправданията на тези предприемачи да не говорим..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
        Още не ми ражда главата никаква идея, защо точно в инвеститорски форум орлетата са пуснали темата за парка.
        Вместо да изпишат вежди, вадят очи. Необяснимо.
        С рекламна, естествено. Само дето са си надценили възможностите и са подценили аудиторията, но ще ти припомня един брадясал виц, много подходящ за ситуацията.

        Човек пише на вратата на скромната си къщурка - “крадци, тук няма нищо за крадене”.

        Все пак крадците разбиват бравата и влизат в къщата. Оставят бележка: “Но ние сме длъжни да проверим”.

        Търсят под вола теле. Под вола теле няма, но те са длъжни да проверят.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
          Да ли ад се въксинираме? Коя въксина? Къкво казвъ Апостолът?
          Че той освен от финансови измами от друго разбира ли? Остана и за ваксинирането да му слушам простотиите!

          Коментар


          • Да ли ад се въксинираме? Коя въксина? Къкво казвъ Апостолът?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
              Още не ми ражда главата никаква идея, защо точно в инвеститорски форум орлетата са пуснали темата за парка.
              Вместо да изпишат вежди, вадят очи. Необяснимо.
              Започнал я е gergnank, а за него не съм сигурен, че е поддръжник на начинанието.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                Още не ми ражда главата никаква идея, защо точно в инвеститорски форум орлетата са пуснали темата за парка.
                Вместо да изпишат вежди, вадят очи. Необяснимо.
                вместо да си обикалят села и паланки с лъскава кола , палто от китеник и да се правят на патриоти - те седнали да обесняват как дружество с облигационни емисии с 40% лихва е ОК за акционерите си. С неясно харчене на средства, неясна акционерна структура, разследвано от държата ... седнали да се ежат на капитал, инвестора, стойне и вселената.

                някои ще кажат защо подскачаме срещу тия мошеници като не купуваме акции - ами защото докато в обществото ни има такиа наглеци хората няма да имат доверие и думата инвестиция ще се свързва само с апартамент, а всичко друго ще се смята за чиста кражба.

                Доктор Ружа не е случайно, че САЩ я издирват под дърво и камък. Там измамниците ги слагат в пандела не защото са много ощетили хазната, а защото с поведението си рутят системата и доверието в обществото в инвестиции, бизнес, предприемачество. Затова за такива няма прошка в САЩ и затова там хората не инвестират само в тухли.

                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Още не ми ражда главата никаква идея, защо точно в инвеститорски форум орлетата са пуснали темата за парка.
                  Вместо да изпишат вежди, вадят очи. Необяснимо.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                    сигурен съм, че след неговите чудовищни разкрития, лично Иван Гешев, главен прокурор на Република България, който редовно чете инвесторбг с цел разкриване на крупни измами, ще се самосезира и ...
                    КРАЙНО ВРЕМЕ Е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

                      Бас държа, че е фараона. В онази секта, на никой и през ум не може да му мине, дори под формата на сарказъм, да нарече генерала като „мекащия”. Само самоирония е възможна.
                      Aз съм фараон Ивамзез III от династията на мекащите, фелдмаршал на всички орли, властелин на всички шарани, наместник на трона на Неофит Рилски! Нека да бъде схемата ми, както на небето, така и на земята! Ще пратя прокопиев, стой не и монопола в Дуат! Анубис ще се погрижи за тях. Наблюдавам ви всичките от пирамидата със всевиждащото око. А шараните ще ме благославят во веки веков, защото аз съм Началото и Края. Аз съм Алфата и Омегата.

                      Венсеремос!
                      Last edited by totenkopf; 22.02.2021, 11:30.

                      Коментар


                      • Предполагам, че все с нещо трябва да се запълват тези видеа, но да си призная нямам време да ги гледам.

                        Лека от мен
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                          Банда

                          Вие сериозно ли си мислите, че Ивелин ще седне да се занимава да ви отговаря тук?

                          Аз самият се чудя на себе си понякога защо още продължавам, но си отговарям, че е абсурдно да има споделена само едната гледна точка.
                          щом прави 101 серии лакърдии в тубата как космоса му пречи и каканиже по един час за капитал и стойне .... как мислиш?
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Банда

                            Вие сериозно ли си мислите, че Ивелин ще седне да се занимава да ви отговаря тук?

                            Аз самият се чудя на себе си понякога защо още продължавам, но си отговарям, че е абсурдно да има споделена само едната гледна точка.
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              този е от орлетата ако не и самият фараон
                              чудят се в последно време какви да ги въртят, за да се отклони темата от издънения баланс на АД-то
                              Бас държа, че е фараона. В онази секта, на никой и през ум не може да му мине, дори под формата на сарказъм, да нарече генерала като „мекащия”. Само самоирония е възможна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                                Тотка - доста тъпотии ръсиш, но ти върви "мисълта" - я по-добре ходи съветвай орлетата за нови начини на летене в стратосферата може и леФ за пица да изкараш
                                този е от орлетата ако не и самият фараон
                                чудят се в последно време какви да ги въртят, за да се отклони темата от издънения баланс на АД-то
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X