IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

    Ивелине, само ни покажи на един чужденец от Европа, как са му джиросани акциите и са влезли парите в парка - само на 1.

    Вижда, че захвърли женския фейк профил с този, но все още нямам отговор:
    Защо пред интервю на Капитал от 2019 каза, че в Историческия Парк са инвестирани 70 милиона лева, а по отчет за 2019 година няма и 11.5 милиона лева в актива, къде е разликата? Все пак има пряк сблъсък между вашите думи в Капитал и ГФО за 2019 подписано от вас.

    На думите или подписа ти да вярваме?

    Исторически Парк Ивелин Михайлов Исторически Парк Мнения Исторически Парк Измама Исторически Парк Мнения Исторически Парк Отзиви
    защото нагласих отчета за да спестя данъци. На нап съм им платил да си траят.
    Last edited by totenkopf; 08.03.2021, 12:05.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

      манипулация ли е, че десетки чужденци от 4 контитента инвестират в България и Исторически парк?
      Ивелине, само ни покажи на един чужденец от Европа, как са му джиросани акциите и са влезли парите в парка - само на 1.

      Вижда, че захвърли женския фейк профил с този, но все още нямам отговор:
      Защо пред интервю на Капитал от 2019 каза, че в Историческия Парк са инвестирани 70 милиона лева, а по отчет за 2019 година няма и 11.5 милиона лева в актива, къде е разликата? Все пак има пряк сблъсък между вашите думи в Капитал и ГФО за 2019 подписано от вас.

      На думите или подписа ти да вярваме?

      Исторически Парк Ивелин Михайлов Исторически Парк Мнения Исторически Парк Измама Исторически Парк Мнения Исторически Парк Отзиви

      Коментар


      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
        манипулация ли е, че десетки чужденци от 4 контитента инвестират в България и Исторически парк?
        Ми дай акционерната книга да видим

        Коментар


        • Да, лъжа е, защото тези хора си мислят, че инвестират в реализирането на проекта , а парите им отиват в частни сметки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

            Последните дни силно ескалира риториката му и най-вече манипулативната аргументация, та в изблик на емоция вече пише от себе си, вместо фейка, така че да това е поредния акаунт на Ивелинката.
            манипулация ли е, че десетки чужденци от 4 контитента инвестират в България и Исторически парк?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

              Тотка - тоест си признаваш, че си Ивелин? Или че си онова атвокатче зад него?
              Последните дни силно ескалира риториката му и най-вече манипулативната аргументация, та в изблик на емоция вече пише от себе си, вместо фейка, така че да това е поредния акаунт на Ивелинката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Продължавай да дращиш глупости. Ще дойде деня когато ще се използват за ОСЪЖДАНЕТО ти
                кое ще бъде използвано за осъждането ми ахахах

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                  ами не, аз живея в пещера и никога не съм го чувал.. а в коя държава се намира? в Пакистан ли?
                  Продължавай да дращиш глупости. Ще дойде деня когато ще се използват за ОСЪЖДАНЕТО ти
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    ха ха даже не знаеш какво е Cambridge? Или викаш най-престижния в света английски университет не знае как да провежда изпити за ниво на английски ...
                    ами не, аз живея в пещера и никога не съм го чувал.. а в коя държава се намира? в Пакистан ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                      ... моето е видимо за всички
                      Тотка - тоест си признаваш, че си Ивелин? Или че си онова адвокатче зад него?
                      Last edited by Jorkata; 08.03.2021, 12:07.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                        явно трябва да ти занулят сертификата.. голяма глупост е доживотен, ако изобщо има такова нещо, а не е плод на твоята фантазия гарантира ти, че на 120 години като станеш знаеш английски ли ахахахах.. първо ти ми отговори на въпроса какво си създал и после аз ще ти отговоря, макар че моето е видимо за всички
                        ха ха даже не знаеш какво е Cambridge? Или викаш най-престижния в света английски университет не знае как да провежда изпити за ниво на английски ...
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                          От мен да мине - 40 милиона ги сложи. Ще ги видим ли в ГФО-то? Ако не ги видм - ще признаеш ли, че си излъгал?
                          да

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                            да. 43 милиона са*
                            От мен да мине - 40 милиона ги сложи. Ще ги видим ли в ГФО-то? Ако не ги видм - ще признаеш ли, че си излъгал?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              ТЕЛЕФОНЕН ИЗМАМНИК, какво си създал? Нова история като македонците?
                              Имам ДОЖИВОТЕН сертификат CАЕ от кембридж адванс за енгилизкия от 25 години ....
                              Я кажи кво разбират профе3сори по медицина от ФИНАНСИ И ИНВЕСТИЦИИ. Колкото свиня от кладенчова вода
                              явно трябва да ти занулят сертификата.. голяма глупост е доживотен, ако изобщо има такова нещо, а не е плод на твоята фантазия гарантира ти, че на 120 години като станеш знаеш английски ли ахахахах.. първо ти ми отговори на въпроса какво си създал и после аз ще ти отговоря, макар че моето е видимо за всички

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                                Тотка ама как само въздигаш и ти хората... яко напомпваш някакви митични образи, които нямат нищо общо с твоите описания. Освен продавач на мечти си и създател на богове.
                                Този Алмасов е толкова софтуерен експерт (да не говорим за AI expert) колкото аз съм ядрен физик.
                                Всеки ден все повече се убеждавам, че всичко, което казваш са само приказки и небивалици. Това, което правиш е наистина недостойно!

                                Та аз само не разбрах - ще застанеш ли зад думите си след като излезне ГФО-то и не видим 44млн. за 2020 в него? Ще признаеш ли, че си излъгал, ако не видим тези митични 44млн? Нарочно ли отбягваш такива въпроси?
                                да. 43 милиона са*

                                Коментар

                                Working...
                                X