IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От този парк най-много да стане известна България като поредната държава от Източна Европа, която произвежда Понци схеми под протекцията на корумпирано управление. От това губят всички. Много са гнусни хората зад тази измама.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

      Като гледам, поне 10-20 млн. лв. приходи ще има от тия фестивали....
      Орлетата научиха ли се да тракат с клюнчета по чуждестрански?
      а отчиташ ли факта, че България ще стане известна сред чуждениците с нещо културно и различно от курви, секс, евтина дрога и алкохол? Макар че твоята държава от 700 години се опитва да ни унищожи, така че не ме изненадват твоите нападки.. жалкото е, че останалите еничери тук се въртят по акъла ти и предават родината си в услуга на Турция...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bondinio Разгледай мнение
        Историческият парк до Варна с изненади за новия сезон
        Празник на азбуката и средновековен фестивал са само малка част от инициативите


        https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/...a-noviya-sezon
        Като гледам, поне 10-20 млн. лв. приходи ще има от тия фестивали....
        Орлетата научиха ли се да тракат с клюнчета по чуждестрански?
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Историческият парк до Варна с изненади за новия сезон
          Празник на азбуката и средновековен фестивал са само малка част от инициативите


          https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/...a-noviya-sezon

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            в модерната ни история всички фараони са били топ.... до един момент.... после ги хваща липсата
            ...че мъртвешката ли глава ще прави изключение?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

              Добре е, че се сравняваш с Поли Пантев Така по-лесно ще приемеш очевидното
              аз не съм убиец, нито шеф на сикаджийска група за мокри поръчки... а кака ти ружа, отдавна е на оня свят и тя.. покрай ония койнове беше завлякла и руски мутри сред които и бивш полковник от ГРУ.. а от тях няма кътче на тая планета на което да можеш да се скриеш.. трябва или на луната, или на марс, ама и там не е гаранция..
              Last edited by totenkopf; 08.03.2021, 17:48.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                той и поли пантев отиде на екзотичен остров, ама нали знаеш, че и там го намериха да го светнат
                Добре е, че се сравняваш с Поли Пантев Така по-лесно ще приемеш очевидното

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                  Когато не дойде дивидент, ти ще си вече далеч на екзотичен остров и ще си пиете коктейлите с Ружа.
                  той и поли пантев отиде на екзотичен остров, ама нали знаеш, че и там го намериха да го светнат

                  Коментар


                  • Когато не дойде дивидент, ти ще си вече далеч на екзотичен остров и ще си пиете коктейлите с Ружа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                      еми, ако не си го получат, винаги знаят къде да ме намерят за разлика от вас, които църкате тука анонимно
                      в модерната ни история всички фараони са били топ.... до един момент.... после ги хваща липсата
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        все още не се налага защото дарителите си чакат дивидента.
                        еми, ако не си го получат, винаги знаят къде да ме намерят за разлика от вас, които църкате тука анонимно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                          и как точно се крия при условие, че личният ми адрес и адресите на офисите ми и дори личният ми номер са публични и всички акционери ги знаят?! я си дай и ти твоите адрес и номер и спри да се криеш миш миш цър
                          все още не се налага защото дарителите си чакат дивидента.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            да ти кажа по-лошо от затвора е да прибягваш в сенките криейки се от прости хора, които си измамил
                            и как точно се крия при условие, че личният ми адрес и адресите на офисите ми и дори личният ми номер са публични и всички акционери ги знаят?! я си дай и ти твоите адрес и номер и спри да се криеш миш миш цър като съм ги измамил, защо не са дошли и не са ми запалили къщата и отвлекли 4те ми деца и жената? Аз дори презентациите за парка ги правих в собствения си дом пред стотици хора в двора ми..
                            Last edited by totenkopf; 08.03.2021, 15:13.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                              e ще ти намерим някой шаран да ти продаде неговите.. те шараните вече са уплашени след като прочетоха форума на инвестор и гейвник, че паркът е пирамида и масово се тълпят да си продават акциите за да си покрият ипотеките, усещат, че са измамени и искат да се спасят за да не изгорят парите им и треперят от страх пред атанас монопола, който скоро ще завърши своето велико разследване и ще разруши пирамидата и ще ме вкара в затвора ахахах
                              да ти кажа по-лошо от затвора е да прибягваш в сенките криейки се от прости хора, които си измамил
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Баце, на каква дрога си?

                                Коментар

                                Working...
                                X