IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

    Идеално. Аз лично не бих парадирал със снимка с ПКП като някакво особено постижение, ма карай...

    Ще е интересно за сегашни и бъдещи инвеститори да видят двуличието, което демонстрираш - в клипчетата си един такъв чистичък, благороден и набожен, а тука си подъл използвач и езика ти няма нищо общо с тоя от клипчетата ти - тук си подъл и лицемерен, обиждаш и почти псуваш Просто идеално
    Тотенкопфа не е Ивелин, а просто един трол. Не му се хващайте на измишльотините. Цели да разводни темата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

      и новата власт ще бъде неподкупна като кметицата на красно село ли да не говорим, че на Слави Трифонов съм му бил гост в предаването и дори е правил филм за паментника ми в Италия и съм му осигурил 4000 гласа минимум от фирмите ми за 4ти април. Бай ставри е мой човек, а не ваш и той обича зелените и лилавите гущери
      Самопризнание за корупция и търговия с влияние. Евалата, пич. Сам се надяна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

        Идеално. Аз лично не бих парадирал със снимка с ПКП като някакво особено постижение, ма карай...

        Ще е интересно за сегашни и бъдещи инвеститори да видят двуличието, което демонстрираш - в клипчетата си един такъв чистичък, благороден и набожен, а тука си подъл използвач и езика ти няма нищо общо с тоя от клипчетата ти - тук си подъл и лицемерен, обиждаш и почти псуваш Просто идеално
        jorka тихо - сега събираме доказателства. Трябва ми акционер за да имам правно основание за ИСК. И е готов за разкарване 5 години по съдилищата. Ако се отърве ще му струва МИЛИОНИ
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
          Властта е в моите ръце. Искам много добре да го запомните и разберете това
          Идеално. Аз лично не бих парадирал със снимка с ПКП като някакво особено постижение, ма карай...

          Ще е интересно за сегашни и бъдещи инвеститори да видят двуличието, което демонстрираш - в клипчетата си един такъв чистичък, благороден и набожен, а тука си подъл използвач и езика ти няма нищо общо с тоя от клипчетата ти - тук си подъл и лицемерен, обиждаш и почти псуваш Просто идеално

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            то е достатъчно ти да се отзовеш от страната на булката. А като не можеш да си държиш устата затворена точно това ще се случи - ще ти я запушат, бай ставри е насреща
            кой ще ми я запуши? ти ли? с пакистанския сертификат ли ще ми я запушиш? или със спама и църкането по форумите много мокри сънища имаш, а на сутринта краката ти пак са отвити

            Коментар


            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

              и новата власт ще бъде неподкупна като кметицата на красно село ли да не говорим, че на Слави Трифонов съм му бил гост в предаването и дори е правил филм за паментника ми в Италия
              то е достатъчно ти да се отзовеш от страната на булката. А като не можеш да си държиш устата затворена точно това ще се случи - ще ти я запушат, бай ставри е насреща
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                И това и това. Тя властта се сменя, ама бай ставри НЕ
                и новата власт ще бъде неподкупна като кметицата на красно село ли да не говорим, че на Слави Трифонов съм му бил гост в предаването и дори е правил филм за паментника ми в Италия и съм му осигурил 4000 гласа минимум от фирмите ми за 4ти април. Бай ставри е мой човек, а не ваш и той обича зелените и лилавите гущери

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                  аз на НАП съм им платил таксата спокойствие по-скоро монопола трябва да се притеснява да не му намерят някой друг килограм кокаин на адреса му в бургас
                  И това и това. Тя властта се сменя, ама бай ставри НЕ
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                    не и ако си платил преди това на правилните хора защо мислиш, че г-жа Ангелкова, Ахладова и Караянчева ми дойдоха на крака да ми дадат наградите за парка, който 2 поредни години печели всички награди в областта на туризма Властта и държавата са на моя страна. Законите са за вас дребните душици За милиони няма закони, за кокошка няма прошка.. това правило не го ли научихте най после за монопола няма как, ще лежи в затвора пак С пачката дебела, няма знай пандела. Най-красиви са парите, с тях се сбъдват и мечтите. А пък пачка ли са те, никой няма да те спре!
                    Тва си заслужава да остане, да не размислиш после да го изтриеш
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                      Ивелине, внимавай какво пишеш, защото когато monopola е готов и е информирал инсититуции, най-вероятно до 24 часа ще имаш интересни обаждания от НАП
                      аз на НАП съм им платил таксата спокойствие по-скоро монопола трябва да се притеснява да не му намерят някой друг килограм кокаин случайно на ул. "Рилска" № 1. Бургас
                      Last edited by totenkopf; 08.03.2021, 12:20.

                      Коментар


                      • Властта е в моите ръце. Искам много добре да го запомните и разберете това
                        Attached Files

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                          защото нагласих отчета за да спестя данъци. На нап съм им платил да си траят.
                          Ивелине, внимавай какво пишеш, защото когато monopola е готов и е информирал инсититуции, най-вероятно до 24 часа ще имаш интересни обаждания от НАП

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            давай само така. Това дали може едни 10 годинки да ти докара?
                            ИЗМАМА В ОСОБЕНО ГОЛЕМИ РАЗМЕРИ - има няма 40-50МИЛИОНА.
                            Признание че си я ИЗВЪРШИЛ ....
                            не и ако си платил преди това на правилните хора защо мислиш, че г-жа Ангелкова, Ахладова и Караянчева ми дойдоха на крака да ми дадат наградите за парка, който 2 поредни години печели всички награди в областта на туризма Властта и държавата са на моя страна. Законите са за вас дребните душици За милиони няма закони, за кокошка няма прошка.. това правило не го ли научихте най после за монопола няма как, ще лежи в затвора пак С пачката дебела, няма знай пандела. Най-красиви са парите, с тях се сбъдват и мечтите. А пък пачка ли са те, никой няма да те спре!
                            Last edited by totenkopf; 08.03.2021, 12:12.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                              защото нагласих отчета за да спестя данъци
                              давай само така. Това дали може едни 10 годинки да ти докара?
                              ИЗМАМА В ОСОБЕНО ГОЛЕМИ РАЗМЕРИ - има няма 40-50МИЛИОНА.
                              Признание че си я ИЗВЪРШИЛ ....
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                                Ивелине, само ни покажи на един чужденец от Европа, как са му джиросани акциите и са влезли парите в парка - само на 1.

                                Вижда, че захвърли женския фейк профил с този, но все още нямам отговор:
                                Защо пред интервю на Капитал от 2019 каза, че в Историческия Парк са инвестирани 70 милиона лева, а по отчет за 2019 година няма и 11.5 милиона лева в актива, къде е разликата? Все пак има пряк сблъсък между вашите думи в Капитал и ГФО за 2019 подписано от вас.

                                На думите или подписа ти да вярваме?

                                Исторически Парк Ивелин Михайлов Исторически Парк Мнения Исторически Парк Измама Исторически Парк Мнения Исторически Парк Отзиви
                                защото нагласих отчета за да спестя данъци. На нап съм им платил да си траят.
                                Last edited by totenkopf; 08.03.2021, 12:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X