IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

    Добре е, че се сравняваш с Поли Пантев Така по-лесно ще приемеш очевидното
    аз не съм убиец, нито шеф на сикаджийска група за мокри поръчки... а кака ти ружа, отдавна е на оня свят и тя.. покрай ония койнове беше завлякла и руски мутри сред които и бивш полковник от ГРУ.. а от тях няма кътче на тая планета на което да можеш да се скриеш.. трябва или на луната, или на марс, ама и там не е гаранция..
    Last edited by totenkopf; 08.03.2021, 17:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

      той и поли пантев отиде на екзотичен остров, ама нали знаеш, че и там го намериха да го светнат
      Добре е, че се сравняваш с Поли Пантев Така по-лесно ще приемеш очевидното

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
        Когато не дойде дивидент, ти ще си вече далеч на екзотичен остров и ще си пиете коктейлите с Ружа.
        той и поли пантев отиде на екзотичен остров, ама нали знаеш, че и там го намериха да го светнат

        Коментар


        • Когато не дойде дивидент, ти ще си вече далеч на екзотичен остров и ще си пиете коктейлите с Ружа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

            еми, ако не си го получат, винаги знаят къде да ме намерят за разлика от вас, които църкате тука анонимно
            в модерната ни история всички фараони са били топ.... до един момент.... после ги хваща липсата
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              все още не се налага защото дарителите си чакат дивидента.
              еми, ако не си го получат, винаги знаят къде да ме намерят за разлика от вас, които църкате тука анонимно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                и как точно се крия при условие, че личният ми адрес и адресите на офисите ми и дори личният ми номер са публични и всички акционери ги знаят?! я си дай и ти твоите адрес и номер и спри да се криеш миш миш цър
                все още не се налага защото дарителите си чакат дивидента.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  да ти кажа по-лошо от затвора е да прибягваш в сенките криейки се от прости хора, които си измамил
                  и как точно се крия при условие, че личният ми адрес и адресите на офисите ми и дори личният ми номер са публични и всички акционери ги знаят?! я си дай и ти твоите адрес и номер и спри да се криеш миш миш цър като съм ги измамил, защо не са дошли и не са ми запалили къщата и отвлекли 4те ми деца и жената? Аз дори презентациите за парка ги правих в собствения си дом пред стотици хора в двора ми..
                  Last edited by totenkopf; 08.03.2021, 15:13.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                    e ще ти намерим някой шаран да ти продаде неговите.. те шараните вече са уплашени след като прочетоха форума на инвестор и гейвник, че паркът е пирамида и масово се тълпят да си продават акциите за да си покрият ипотеките, усещат, че са измамени и искат да се спасят за да не изгорят парите им и треперят от страх пред атанас монопола, който скоро ще завърши своето велико разследване и ще разруши пирамидата и ще ме вкара в затвора ахахах
                    да ти кажа по-лошо от затвора е да прибягваш в сенките криейки се от прости хора, които си измамил
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Баце, на каква дрога си?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        нали не продавахте?
                        e ще ти намерим някой шаран да ти продаде неговите.. те шараните вече са уплашени след като прочетоха форума на инвестор и гейвник, че паркът е пирамида и масово се тълпят да си продават акциите за да си покрият ипотеките, усещат, че са измамени и искат да се спасят за да не изгорят парите им и треперят от страх пред атанас монопола, който скоро ще завърши своето велико разследване и ще разруши пирамидата и ще ме вкара в затвора ахахах
                        Last edited by totenkopf; 08.03.2021, 13:33.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                          ами aко искаш да ти продам един пакет за 60 000лв и да си получиш правното основание за ИСК
                          нали не продавахте?
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • властта в България не се е сменяла 32 години.. няма да се смени и след 100 освен, ако не дойдат турците естествено

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Самопризнание за корупция и търговия с влияние. Евалата, пич. Сам се надяна.
                              ами звъни на прокуратурата какво чакаш.. и почвай да пишеш жалби жаби жаби.. вкарай ме в затвора моля те.. ама не можеш нали.. защото можеш само да църкаш по форумите и никога няма да постигнеш нищо в живота си защото цял живот си бил един неудачник и си се опитвал да съсипеш чужди животи неуспешно разбира се.. и в крайна сметка Господ ти го е върнал и си съсипал единствено твоя и ти е останала едничката радост да църкотиш по форумите виж са само на снимката си какъв си злобен чичко
                              Last edited by totenkopf; 08.03.2021, 13:39.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                                Хахахх, днешните мнения в темата са за превод и изпращане на чуждестранните инвеститори, да затвърдят мнението си за успешната инвестиция
                                Печения счетоводител от Нешвил, Тенеси, знае ли какви отчети са му дадени
                                ами почвай да превеждаш знае да.. ти виждал ли си счетоводител да не чете отчети все пак турците винаги са мислели злото на България и в случая се опитват да изгонят и малкото чуждестранни инвеститори..
                                Last edited by totenkopf; 08.03.2021, 13:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X