IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

    искаш да кажеш източване на еврофондове
    тук идва въпроса кое е по-морално

    да вземеш от европата едни пари и да си направиш парк (цари мали)

    или да вземеш спестяванията на едни бедни, но родолюбиви хора и да си направиш парк (историческия парк)
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
      Някой от скука няма ли да сравни ИП с друг подобен проект (с нормално финансиране) - Цари Мали Град?
      искаш да кажеш източване на еврофондове

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
        Прочетете поста на страницата на Айвълай и ще видите защо има твърдение за ровене в лични сметки. Това е голямо престъпление и само обигран, безкруполен тип може да го направи. Лошо действие е това. Много лошо!
        Ивелинка, аз не видях факти, а само цвилене на умряло. Къде са 58-те милиона лева?!

        Коментар


        • Някой от скука няма ли да сравни ИП с друг подобен проект (с нормално финансиране) - Цари Мали Град?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Трогателно. Ама ФИЗИЧЕСКИ, НЕ СЕ ВИЖДАТ милионите мераклии да лицезреят ментета, декори и др.бутафории... Т.е., измамата е налице въпреки свободата ви да твърдите всичко, което ви изнася. Аз ви подкрепям, прочее: И иЗмамниците имат нужди, а баламите трябва да бъдат вразумявани, като Загубата, е най-добрият учител. Така че, дерзайте. Приберете им парите. Те не ги заслужават, ако са ви ги дали.
            a ти кога ще върнеш 600те долара на хората от нета, които си измамил с твоята тръба за топла вода тодоре??? искаш ли и на тебе да ти пратя прокурватурата? да светнем малко и твоята пирамидка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

              кое е по-добре - гнусен бетон на плажната ивица и тонове фекални води в морето или красив парк, който дава тласък на културния туризъм, а не на наркоманския секс пиянски туризъм? мутра и собсвени пари ахахах виц на деня пореден..
              Трогателно. Ама ФИЗИЧЕСКИ, НЕ СЕ ВИЖДАТ милионите мераклии да лицезреят ментета, декори и др.бутафории... Т.е., измамата е налице въпреки свободата ви да твърдите всичко, което ви изнася. Аз ви подкрепям, прочее: И иЗмамниците имат нужди, а баламите трябва да бъдат вразумявани, като Загубата, е най-добрият учител. Така че, дерзайте. Приберете им парите. Те не ги заслужават, ако са ви ги дали.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                провери да нямаш развъртяни гайки на джантите на колата
                Я кажи коя кола е с гайки на джантите. Не че няма, ама все си мисля, че никой от присъстващите не би карал такава
                Само чакам и моето име да избацаш със заплаха, да видиш тогава какво ще ви се стовари

                Коментар


                • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                  aре бе атанасе бе не го ли бутна тоя парк най накрая бе.. колко месеца още трябва да те чакам.. имам шарани да опосквам.. наел съм и чси вече от тия дето вършат експресно работата с дебеловратите момчета хехе
                  лайтмотива, че някой иска да бута парка, че някой е против историята ни, че някой иска да няма партиоти е за простите и наивни хорциа, които са си дали от залъка, за да може ивелин и тугедърите да 'правят пари'

                  истинатае, че зад патриотичната идея са се покрили интереси на банда крадци, които упорито усвояват парите на наивниците.

                  каквото и да им се пише сега не могат да го проумеят. Ще го разберат, когато стане ясно, че пари за дивиденти няма, а парка си работи и някой прибира тлъсти входни такси, но си слага паричките в джоба.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                    Тегава става работата Ивелинка почна да си изпуска нервите и да ме нагрубява у феисбука Което е супер тъпо, щото аз нали съм нежна соросоидна душа и да ме обиждат по този начин.... лошо хора бре
                    aре бе атанасе бе не го ли бутна тоя парк най накрая бе.. колко месеца още трябва да те чакам.. имам шарани да опосквам.. наел съм и чси вече от тия дето вършат експресно работата с дебеловратите момчета хехе

                    Коментар


                    • Тегава става работата Ивелинка почна да си изпуска нервите и да ме нагрубява у феисбука Което е супер тъпо, щото аз нали съм нежна соросоидна душа и да ме обиждат по този начин.... лошо хора бре

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        тук идва моралния въпрос кое е по-добре
                        бивша мутра да си построи нещо със собствени пари

                        или куп млади и прости момичета и момчета да се надъхат и да се пуснат да 'оберат' буквално близки , роднини, приятели и познати, за да потънат едни милиони в схемата от фирми (точно така схема) и накрая няколко човека да са 'успешни милионери', а на 1000 човека да се каже Стойно и Капитал са виновни

                        а и парка да седи недовършен....

                        найс а?
                        кое е по-добре - гнусен бетон на плажната ивица и тонове фекални води в морето или красив парк, който дава тласък на културния туризъм, а не на наркоманския секс пиянски туризъм? мутра и собсвени пари ахахах виц на деня пореден..
                        Last edited by totenkopf; 11.03.2021, 13:10.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                          ми в България трябва да си плащаш на службите за да нямаш проблеми за съжаление.. тия хотели по мутроморието кой мислиш ги строи.. ама вие като никога през живота си не сте създали бизнес няма как да ги знаете тия подробности...
                          тук идва моралния въпрос кое е по-добре
                          бивша мутра да си построи нещо със собствени пари

                          или куп млади и прости момичета и момчета да се надъхат и да се пуснат да 'оберат' буквално близки , роднини, приятели и познати, за да потънат едни милиони в схемата от фирми (точно така схема) и накрая няколко човека да са 'успешни милионери', а на 1000 човека да се каже Стойне и Капитал са виновни

                          а и парка да седи недовършен....

                          найс а?
                          Last edited by bertram; 11.03.2021, 12:59.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            Ивелин е/си доста отчаян в нета.... филма кой ми с'а в гащите има 101-ва серия... та какво точно и на кой има да плаща... някак си не седи като стабилен финансово и спящ с чиста съвест човек.
                            ми в България трябва да си плащаш на службите за да нямаш проблеми за съжаление.. тия хотели по мутроморието кой мислиш ги строи.. ама вие като никога през живота си не сте създали бизнес няма как да ги знаете тия подробности...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                              и на тях им са платени таксите споко ) този, който плаща, той поръчва музиката, това правило не го разбрахте още
                              Ивелин е/си доста отчаян в нета.... филма кой ми с'а в гащите има 101-ва серия... та какво точно и на кой има да плаща... някак си не седи като стабилен финансово и спящ с чиста съвест човек.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                Тези не са за НАП и Прокуратура, а за Икономическа Полиця. Нап и прокуратура едва след това.
                                и на тях им са платени таксите споко ) този, който плаща, той поръчва музиката, това правило не го разбрахте още

                                Коментар

                                Working...
                                X