IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение


    Пуснах си видеото преди малко, докато правя няк'ви други неща и ми се стори толкова манипулативно и елементарно, че се зачудих дали пък не съм изпуснал нещо, дето се е случило и наистина да има някак'во ровене - разбирай да се подкупи служител на банката, доказателства и тн.
    Бях спрял да следя много много темата, щото стана много еднообразна, ама като гледам тя не се е променила много, освен, че е набъбнала. Домързя ме да чета хиляди страници, затова реших и да питам - благодаря за отговора
    В такъв случай, за мен това видео финално ми потвърждава, че всеки, който вярва на такава информация напълно си заслужава всичко, което му се случва, наистина. NLP е доста отричана методология, но е добър начин да се отсеят истински лесните за манипулиране хора. Вярвам, че такива видеа са добър тест. Ако имат позитивен отзвук след феновете на парка, то те наистина си заслужават всичко.

    Успех!
    Кое във видеото е манипулативно?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

      Всичките пари ли са откраднати или все пак сте оставили нещо в пирамидата Исторически Парк?
      За да им е по-лесно им кажете обща сума, открадната сума и как са я откраднали.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

        Всичките пари ли са откраднати или все пак сте оставили нещо в пирамидата Исторически Парк?
        те го строят като дават заеми - същите тези, които са взели цена 200лв за акция.... после се явяват кредитори и ще си приберат във времето това което са дали така печалбата им е чисто 200 условно ако за толкова са продали на акция

        да му мислят нещастниците, които са броили по 36-60К за пакет акции
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

          Исторически парк е измама, Ивелин Михайлов е измамник, Пламен Кънчев е измамник, Исторически парк е гадна пирамида, парите на инвеститорите са откраднати от консултантите.
          Всичките пари ли са откраднати или все пак сте оставили нещо в пирамидата Исторически Парк?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

            Няма Пуснах пост в който питам дали някой знае в кои банки има сметки парка. Предполагах, че ще има реакция и реших да пробвам с такъв блъф.
            Реакцията беше по-сериозна отколкото очаквах Много ги е страх и тоя лъжец наговори какво ли не

            Пуснах си видеото преди малко, докато правя няк'ви други неща и ми се стори толкова манипулативно и елементарно, че се зачудих дали пък не съм изпуснал нещо, дето се е случило и наистина да има някак'во ровене - разбирай да се подкупи служител на банката, доказателства и тн.
            Бях спрял да следя много много темата, щото стана много еднообразна, ама като гледам тя не се е променила много, освен, че е набъбнала. Домързя ме да чета хиляди страници, затова реших и да питам - благодаря за отговора
            В такъв случай, за мен това видео финално ми потвърждава, че всеки, който вярва на такава информация напълно си заслужава всичко, което му се случва, наистина. NLP е доста отричана методология, но е добър начин да се отсеят истински лесните за манипулиране хора. Вярвам, че такива видеа са добър тест. Ако имат позитивен отзвук след феновете на парка, то те наистина си заслужават всичко.

            Успех!
            Last edited by megathrone; 12.03.2021, 18:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

              Как може да коментирате бизнес за милиони след като вие не умеете да си осигурите 48 000 единици?
              отговори ми пламене на въпроса

              частно лице продава на докаран от тогедър консултант пациент акции по 300 лева и прибира да речем 60К за пакет от 200... кой и как кара това частно лице да си 'даде' капитала за патриотичната кауза и да се строи парка.

              в баланса виждам само задължения, които ще обрекат бъдещите акционери да изчакат този дълг да бъде изплатен на члена на бандата и чак тогава да видят дивидент.

              продали сте акции за 50-60 милиона... не се виждат в парка, защото бандата около ивелин е реализирала печалбата авансово... идеята да се строи парка е да може да се продават и останалите акции,така, че ударът да стане 200 милиона за нещо, което щще струва макс 30 ....

              уин-уин модел

              който е против вас , които мамите хората е ЕНИЧАР и НЕпатриот... а вие които лъжете хората облечени с лика на хановете... какви сте?

              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                Защо Ивелин лъже във видеата? Защо Исторически парк е измама? Защо Пламен Кънчев е лъжец?
                Вие сте юрист със скъпи часовници както разбрахме. Може ли конкретика. Нали така е в практиката ви? Или сте от платените клеветници?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                  Исторически парк е измама, Ивелин Михайлов е измамник, Пламен Кънчев е измамник, Исторически парк е гадна пирамида, парите на инвеститорите са откраднати от консултантите.
                  Ти кой си? От организаторите на пирамидата Исторически парк ли си?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    И?
                    Как може да коментирате бизнес за милиони след като вие не умеете да си осигурите 48 000 единици?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                      Исторически парк е измама, Ивелин Михайлов е измамник, Пламен Кънчев е измамник, Исторически парк е гадна пирамида, парите на инвеститорите са откраднати от консултантите.
                      Защо Ивелин лъже във видеата? Защо Исторически парк е измама? Защо Пламен Кънчев е лъжец?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                        Вярно ли е това за 48 000 долара или евро, които не сте набрали? Военен ли сте бил?
                        И?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                          Къде са парите, които са събрани от "инвеститорите" и защо не са инвестирани в парка?
                          Колко пари сме дали инвеститорите?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                            Исторически парк е измама, Ивелин Михайлов е измамник, Пламен Кънчев е измамник, Исторически парк е гадна пирамида, парите на инвеститорите са откраднати от консултантите.
                            Къде са парите, които са събрани от "инвеститорите" и защо не са инвестирани в парка?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                              Ивелин Михайлов има ли общо с телефонните измамници и наистиан ли е толкова долен като тях?
                              Оплаквате се, че ви “клеветят”, а вие хвърляте силни думи на ляво и надясно. Сигурен ли сте, че има общо с телефонните измамници?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                                Аз не разбрах, всъщност цялото това 20 минутно видео, канене на гости, постване на снимки от фейсбук и тн. е направено на база двата поста на монопола тук ли? В смисъл аз доколкото долових, реално няма "ровене в сметки", а има пост във форум? Нещо има ли, което съм изпуснал?
                                Няма Пуснах пост в който питам дали някой знае в кои банки има сметки парка. Предполагах, че ще има реакция и реших да пробвам с такъв блъф.
                                Реакцията беше по-сериозна отколкото очаквах Много ги е страх и тоя лъжец наговори какво ли не

                                Коментар

                                Working...
                                X