IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    И какъв му е "рангът"? Аз не съм хлапак и не се състезавам за "рангове". И също, намирам как да стават нещата. Сега, ако ТОВА не ви харесва, нищо не мога да сторя за вас.
    Вярно ли е това за 48 000 долара или евро, които не сте набрали? Военен ли сте бил?

    Коментар


    • Аз не разбрах, всъщност цялото това 20 минутно видео, канене на гости, постване на снимки от фейсбук и тн. е направено на база двата поста на монопола тук ли? В смисъл аз доколкото долових, реално няма "ровене в сметки", а има пост във форум? Нещо има ли, което съм изпуснал?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
        Виждам, че от много време инвестирате, но не сте от неговия ранг. Кое ви дава самочувствие да го коментирате? Той не търси какво не става, а намира начин да стане.
        И какъв му е "рангът"? Аз не съм хлапак и не се състезавам за "рангове". И също, намирам как да стават нещата. Сега, ако ТОВА не ви харесва, нищо не мога да сторя за вас.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

          Вие сте публична личност? Защо ви е страх?
          Кое те кара да си мислиш, че ме е страх и че съм публична личност?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

            Защо лъжете хората, Пламенке/Ивелинке?
            Трябва да ги попитате, но трябва и да се обосновете защо го твърдите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Не познавам въпросния момък и не изпитвам желание да го. Не съм от левия бряг. А успехът в инвестициите, зависи от много фактори, част от които, тук са в тежък дефицит. Затуй, трябват повечко усилия. Правим каквото трябва и, каквото е писано, ще стане.
              Виждам, че от много време инвестирате, но не сте от неговия ранг. Кое ви дава самочувствие да го коментирате? Той не търси какво не става, а намира начин да стане.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                Исторически парк е измама, Ивелин Михайлов е измамник, Пламен Кънчев е измамник, Исторически парк е гадна пирамида, парите на инвеститорите са откраднати от консултантите.
                Защо лъжете хората, Пламенке/Ивелинке?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                  Вие живеете в Горна Оряховица, познавате ли Ивелин Михайлов? Хубаво е да научим нещо за него от човек от неговия град. Не ми изглеждате на успял в инвестициите? Как определихте вашата компетентност?
                  Не познавам въпросния момък и не изпитвам желание да го. Не съм от левия бряг. А успехът в инвестициите, зависи от много фактори, част от които, тук са в тежък дефицит. Затуй, трябват повечко усилия. Правим каквото трябва и, каквото е писано, ще стане.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                    Наистина ли мислиш, че ще ти кажа?
                    Вие сте публична личност? Защо ви е страх?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                      Защо сте такива жалки измамници?
                      Сега, нали се разбрахме? И те са хора. И свято дело вършат, щото, образоват баламите. А, за работа, се плаща. За тяхната работа, плащат баламите, и световният Баланс е вързан.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                        Всичко си харесвам. Поддържам го. Колко е вашата сума, която тотално сте спечелили от всичките години инвестиции?
                        Наистина ли мислиш, че ще ти кажа? И нали знаеш кои жени (ако приемем, че си жена) говорят за пари на първа среща? Искаш ли да ти подскажа или поне за това ще се сетиш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                          Как разбрахте, че са изчезнали?
                          Според финансовите отчети на парка се вижда от космоса, че парка е построен с пари НАЗАЕМ.
                          Защо заемите са с 2 милиона лв. ПОВЕЧЕ от стойността на активите?
                          Кой е давал заемите? Защо ги е давал без необходимото обезпечение, както е нормалната практика?
                          Last edited by Kildirim_Bei; 12.03.2021, 18:06.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Ние сме. И?
                            Вие живеете в Горна Оряховица, познавате ли Ивелин Михайлов? Хубаво е да научим нещо за него от човек от неговия град. Не ми изглеждате на успял в инвестициите? Как определихте вашата компетентност?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                              Всичко си харесвам. Поддържам го. Колко е вашата сума, която тотално сте спечелили от всичките години инвестиции?
                              Човек дори никога да не е инвестирал ще спечели повече отколкото, ако инвестира в ИП. 13 години на минус - в най-най-най оптимиситчен вариант.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                                Защо сте такива жалки измамници?
                                Акционерите ли сме жалки измамници?

                                Коментар

                                Working...
                                X