IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от EasyW Разгледай мнение

    Казах, миличък, че те ползват само, ама си последната дупка на кавала. Други се облажват, теб не те допускат до трапезата! Прочети ми поста по-добре. Няма противоречие



    Какъв бизнес Сигурно продава по някоя книжка и от време на време, ако има будали, слага костюма и излиза да води семинар - като супер успешния финансов гуро в града на липите ... което май рядкост, доколкото знам (ако трябва ще питам моите връзки в Ст.Загора). А може пък да има пасивни доходи, от обещаните от тогедърджиите ... ммм, скептична съм
    Интересно пишете, госпожо. Сега се замислих дали Айвълайн има пари преди парка или ги има след това? Имате ли информация за това?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от EasyW Разгледай мнение

      А така. Сега другия път като кажеш "АЗ", се сещай за това, че не ти, а жена ти! Ти НЕ си "инвестирал" в парка пари, а си вкарал (и вероятно погубил) пари на Цветомила. Като правиш семинар за финансови успехи - не забравяй да кажеш, че единственото, което си успял, е да си хванеш богата жена и да те осигурява тя и търпи.

      Лошото, че на такива жени, като теб, им казват с едни имена и епитети (сещаш се какви, нали), ама щом е обратното и мъжа цоца от жена си няма проблем

      Мен не ме мисли, много съм си добре аз. Но не ходя да се хваля на чужд гръб, колко съм успешна, колко съм финансово независима, какъв финансов гуро съм и т.н. Не ходя да питам хората като теб "ти какво си постигнал в живота, че да държиш сметка на Ивелин", докато което си постигнал е единствено да си пиавица към жена си, а личен успех нулев. Та не ме мисли, а помисли ти какъв си и какво си постигнал. И просто се смири и престани да се изказваш неподготвен из интернет, щото малък град е Стара Загора - още като попитах и всичко се знае и ми казват. Да не задълбавам още, че ... знаеш ли какво ще излезе


      Малии, Миленче, треперя. Какви заплахи, какво нещо. Ти по-голям мъж излезна от всичките ти другарчета в тази тема, взети накуп. Нищо чудно, че си сама, миличка.

      Я, я, поразрови още, че ми стана интересно какво ще излезе. Викаш, малък град е Стара Загора. Малък, малък, 140 000 души е май. Пък сред целия тоя народ да разбереш подробности за мен, няма да съм явно съвсем неизвестен, както твърдиш.

      Давай, писанке, ти си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение
        Така е, Миленче...
        И за пореден път (явно бавно схващаш) - Миглена!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение


          Така е, Миленче, жена ми ме издържа, щото ме обича. Знаеш ли колко е хубаво да имаш човек до себе си, който те обича и е готов на всичко, за да се чувстваш добре ти? Съмнявам се, миличка. С тази злоба в сърчицето ти, ще си останеш стара момичка.


          Имам богата съпруга следователно съм богат и аз.
          А така. Сега другия път като кажеш "АЗ", се сещай за това, че не ти, а жена ти! Ти НЕ си "инвестирал" в парка пари, а си вкарал (и вероятно погубил) пари на Цветомила. Като правиш семинар за финансови успехи - не забравяй да кажеш, че единственото, което си успял, е да си хванеш богата жена и да те осигурява тя и търпи.

          Лошото, че на такива жени, като теб, им казват с едни имена и епитети (сещаш се какви, нали), ама щом е обратното и мъжа цоца от жена си няма проблем

          Мен не ме мисли, много съм си добре аз. Но не ходя да се хваля на чужд гръб, колко съм успешна, колко съм финансово независима, какъв финансов гуро съм и т.н. Не ходя да питам хората като теб "ти какво си постигнал в живота, че да държиш сметка на Ивелин", докато което си постигнал е единствено да си пиавица към жена си, а личен успех нулев. Та не ме мисли, а помисли ти какъв си и какво си постигнал. И просто се смири и престани да се изказваш неподготвен из интернет, щото малък град е Стара Загора - още като попитах и всичко се знае и ми казват. Да не задълбавам още, че ... знаеш ли какво ще излезе

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение

            Какво викаш, чиче, с какво е по-умен и способен от теб тоя Айвълайн, че успя толкова пари да събере. Ти, образован и интелигентен инженер, не успя дори 700 долара да събереш за великата си бизнес идея, пък тоя Айвълайн ти се богатее, а?

            В несправедлив свят живеем, чичеее...чиче.
            Да. Прав е Бил Гейтс. А аз съм рекъл че, с „тоя Айвълайн”, в измами, няма да се състезавам. Където е Голям - Голям е.
            Last edited by Pyramid; 13.03.2021, 23:45.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от EasyW Разгледай мнение

              Миро, кажи сега, честно ... парите за Опела Цветомила ли ти ги даде ? Нали си много успешен бизнесмен, нали си финансов гуро ... а кой се оказа мъжа и финансово стабилния в семейството - Цветомила Маринова, не Мирослав Маринов. Ама лошо няма да те издържа жена, нали, не е срамно

              А и ти казах да си запишеш добре името ми ... щото знам че нямаш капацитета да го запомниш - Миглена !!! Не Милена ...

              Така е, Миленче, жена ми ме издържа, щото ме обича. Знаеш ли колко е хубаво да имаш човек до себе си, който те обича и е готов на всичко, за да се чувстваш добре ти? Съмнявам се, миличка. С тази злоба в сърчицето ти, ще си останеш стара момичка.


              Имам богата съпруга следователно съм богат и аз.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение


                Да се срамувам от това, че защитавам нещо, в което вярвам, при това с името и лицето си, а не скрит като мишчица зад анонимното си профилче?

                Ти сериозна ли си, Миленче?
                Миро, кажи сега, честно ... парите за Опела Цветомила ли ти ги даде ? Нали си много успешен бизнесмен, нали си финансов гуро ... а кой се оказа мъжа и финансово стабилния в семейството - Цветомила Маринова, не Мирослав Маринов. Ама лошо няма да те издържа жена, нали, не е срамно

                А и ти казах да си запишеш добре името ми ... щото знам че нямаш капацитета да го запомниш - Миглена !!! Не Милена ...
                Last edited by EasyW; 13.03.2021, 23:17.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от EasyW Разгледай мнение

                  Първо от това как са те ползвали и те са лапали, а ти си им подлизурствал и замазвал бакиите по форумите, докато никой не е те е имал за никой.

                  Второ - дали и тез 1000лв за Опела не ти ги даде Цветомила Все пак бизнесмена в семейството не си ти а тя ... нали така, миличък ? Тя ли те издържа, докато ти пишеш по форуми и лапаш мухите по разни схемаджии.

                  Да се срамувам от това, че защитавам нещо, в което вярвам, при това с името и лицето си, а не скрит като мишчица зад анонимното си профилче?

                  Ти сериозна ли си, Миленче?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Да обобщим: Будалинковците („серсемите на Господ”, според Илф и Петров) си „влагат паричките” (ВСИЧКИТЕ!) И правят богати няколко тарикати. Абе, не е зле.
                    -Особено, ако успеят навреме да щипнат. Лошото е, че може да им се наложат пластични операции и т.н., за да потопят по-дълбоко и пак, може да гои изловят. Ала Спектакълът - АХ, КАКЪВ СПЕКТАКЪЛ! - си заслужава.
                    Сега, за серсемите ми е малко жал но, имали бол пари, дали. И те така те.
                    Какво викаш, чиче, с какво е по-умен и способен от теб тоя Айвълайн, че успя толкова пари да събере. Ти, образован и интелигентен инженер, не успя дори 700 долара да събереш за великата си бизнес идея, пък тоя Айвълайн ти се богатее, а?

                    В несправедлив свят живеем, чичеее...чиче.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение
                      От какво ще ме е срам, миличка?
                      Първо от това как са те ползвали и те са лапали, а ти си им подлизурствал и замазвал бакиите по форумите, докато никой не е те е имал за никой.

                      Второ - дали и тез 1000лв за Опела не ти ги даде Цветомила Все пак бизнесмена в семейството не си ти а тя ... нали така, миличък ? Тя ли те издържа, докато ти пишеш по форуми и лапаш мухите по разни схемаджии.

                      Коментар


                      • [QUOTE=EasyW;n3731610]
                        Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение

                        Още нямаш капацитета да го осъзнаеш ... затова засега само църкаш в тяхна защита. А когато най-накрая ти светне лампата, ще те е срам и ще се прибереш при Цветомилка у дома (Гео Милев до кръговите, ако точното инфо тече към мен) и ще си мечтаеш за милионите, които другите пипнаха, а ти само писа за тях по форумите.

                        От какво ще ме е срам, миличка?

                        Коментар


                        • [QUOTE=marinoff;n3731602]
                          Първоначално изпратено от EasyW Разгледай мнение
                          Ми като не ме допускат до трапезата не следва ли да писукам и аз като теб, кукличке?
                          Още нямаш капацитета да го осъзнаеш ... затова засега само църкаш в тяхна защита. А когато най-накрая ти светне лампата, ще те е срам и ще се прибереш при Цветомилка у дома (Гео Милев до кръговите, ако точното инфо тече към мен) и ще си мечтаеш за милионите, които другите пипнаха, а ти само писа за тях по форумите.

                          Коментар


                          • Да обобщим: Будалинковците („серсемите на Господ”, според Илф и Петров) си „влагат паричките” (ВСИЧКИТЕ!) И правят богати няколко тарикати. Абе, не е зле.
                            -Особено, ако успеят навреме да щипнат. Лошото е, че може да им се наложат пластични операции и т.н., за да потопят по-дълбоко и пак, може да гои изловят. Ала Спектакълът - АХ, КАКЪВ СПЕКТАКЪЛ! - си заслужава.
                            Сега, за серсемите ми е малко жал но, имали бол пари, дали. И те така те.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                              Маринооф не е ефективен и в гепенето, защото още кара разбрицан опел докато колегата му жоро детелинов съвсем скоро му пристига колата по поръчка, както сам казва има 5 такива в страната. Ивелинчо със яка заплатка от 150 бимбека месечно, а маринооф води жена си на море в китен със стария опел и се бие в гърдите какъв милионер е хахах. Мариноов утре с книжките в ръка и на пазара да продаваш за някой залък. Докато господаря ти ивелин пак ще яде блек ангъс от личният му готвач в неофит рилски, пак засукани тугедърки ще пускат лиги по него. Той поне е мъжкарче, нищо че пише от женски профил, има парички тренира човека, а ти си като книжен плъх даже младите тугедърци не те бръснат за слива.

                              Маринов тегав е живота ти, по добре си намери работа от която да си стъпиш на краката, недей разчита на празни надежди, за ивелин само жоро детелинов и още един двама са избраните да лапат кинтажа както и шефовете на ивелин, а ти ще си останеш на трохички. Един ден ще го разбереш но тогава ще си без нищо останал

                              Така е, прав си. За всичко си прав. Ще ми яде Ивелин префърцунени ястия, заобиколен от готините ми колежки, а аз ще мизерствам. Не мога повече.

                              Можеш ли да ми намериш някаква работа? Обещавам, че в замяна ще ти издам всички тайни от кухнята на ИП и ще свидетелствам в съда какви лъжци са тези от парка.

                              Моля те, помогни ми. Пиша ми на лично къде и кога да се видим, за да ти дам всичката информация, която ви интересува.

                              Коментар


                              • [QUOTE=EasyW;n3731595]

                                Казах, миличък, че те ползват само, ама си последната дупка на кавала. Други се облажват, теб не те допускат до трапезата! Прочети ми поста по-добре. Няма противоречие


                                Ми като не ме допускат до трапезата не следва ли да писукам и аз като теб, кукличке?

                                Коментар

                                Working...
                                X