IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yolo
    Тоя Тоти как ви троли докато кози и си прави кефа, а вие се връзвате и пишете фермани в отговор. Не се ли усещате? Ебава се яко със вас и го разбирам. Просто му е скучно и като сецне седа да пише. Опитайте 3 дни да не му отговаряте, ше го фане абстиненция + разстройство.

    Гледаме мача.
    по-скоро тях ще ги хване абсиненция и ще почнат да ме молят да се върна.. 1 седмица имах работа и не писах и гледах коментарите пишеха как съм им липсвал :Д

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

      ако имаш намерение да инвестираш - да.
      Аха. Кога и как се изясняваме по намеренията? Преди или след изясняване на неяснотите?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

        ми що не инвестираш в софарма тогава и не разглеждаш документи? При нас можеш да видиш нещо по-добро от изманипулираните и нагласени документи на софарма - реални резултати, изпълнени за рекордно кратък период при спазване на всички срокове, заложени в бизнес плана.
        Какво може да се види при вас ми кажи ? Сам си казваш какви шантажи правите, ужким за да избегнете някой лев данъци. Подкупи, схеми със собствеността, 1 милион фирми оплетени само и само да ви се изгуби дирята. А всъщност така сте си опекли нещата, че веднъж клъвне ли ви рибето - край
        Големи сте родолюбци - май само за собствения си джоб мислите... Ей, тая Ружа ако чете тая тема сигурно бая ви се кефи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

          ми що не инвестираш в софарма тогава и не разглеждаш документи? При нас можеш да видиш нещо по-добро от изманипулираните и нагласени документи на софарма - реални резултати, изпълнени за рекордно кратък период при спазване на всички срокове, заложени в бизнес плана.
          при вас има една купчина от камъни и лъжи, че там сте вложили 70 милиона
          вложени са 20 (максимум), а останалото е по частни сметки

          лошото е че след събрани уж от инвеститорите 70 милиона - паркът е с капитал 1 000 000 лв и НАЙСЕ МИЛИОНА задължения....

          реалните измамени са тези, които си купуват акции по 200+ лева. тези които им ги продават реализират 199лв печалба за тях си не за парка

          идея си нямаш от счетоводство
          Last edited by bertram; 14.04.2021, 21:36.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

            С малката разлика, че в Софарма сигурно СЕОто няма да те приеме за лична консултация, но поне има куп документи, които човек може да разгледа.
            А при вас - СЕОто ще те приеме и ще ти наговори 1 милион глупости да те омае, ама няма грам документи да потвърдят думите му...

            Тя и Ружа май така е действала - Тугедър, не сте първите!
            ми що не инвестираш в софарма тогава и не разглеждаш документи? При нас можеш да видиш нещо по-добро от изманипулираните и нагласени документи на софарма - реални резултати, изпълнени за рекордно кратък период при спазване на всички срокове, заложени в бизнес плана.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              А дава ли информация, ПРЕДИ да си станал шаран (опс, "акционер")? Щото, ТОВА е естественият път: - Първо, си любопитен на и после-акционер, а не обратно.
              ако имаш намерение да инвестираш - да.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                300 000 000 оценка на парка в този му вид е ИЗМАМА!
                затова тогедърци дирят по села и паланки неграмотни финансово хора, но после ще берат плодовете на недоволството на тези хора.
                ок... мисли си каквото си искаш.. кучетата си лаят, паркът си се строи..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                  ИП е най-прозрачното дружество в България. Айде кажи ми на софарма можеш ли да им отидеш в офиса и да разпитваш директора им свободно за детайли за компанията, дори и да си акционер? Не можеш. В ИП можеш ли да им отидеш в офиса и да питаш директора за детайли за компанията, ако си акционер? Можеш.
                  С малката разлика, че в Софарма сигурно СЕОто няма да те приеме за лична консултация, но поне има куп документи, които човек може да разгледа.
                  А при вас - СЕОто ще те приеме и ще ти наговори 1 милион глупости да те омае, ама няма грам документи да потвърдят думите му...

                  Тя и Ружа май така е действала - Тугедър, не сте първите!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                    ИП е най-прозрачното дружество в България. Айде кажи ми на софарма можеш ли да им отидеш в офиса и да разпитваш директора им свободно за детайли за компанията, дори и да си акционер? Не можеш. В ИП можеш ли да им отидеш в офиса и да питаш директора за детайли за компанията, ако си акционер? Можеш.
                    А дава ли информация, ПРЕДИ да си станал шаран (опс, "акционер")? Щото, ТОВА е естественият път: - Първо, си любопитен на и после-акционер, а не обратно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                      за счетоводната не знам, но реалната стойност на една акция в момента е около ПЛЮС 300лв. на толкова в момента се сключват сделките.
                      300 000 000 оценка на парка в този му вид е ИЗМАМА!
                      затова тогедърци дирят по села и паланки неграмотни финансово хора, но после ще берат плодовете на недоволството на тези хора.

                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                        "Аналогията с Тесла е много точна - една огромна спекулация" - това са твои думи - приравни преди малко ип на тесла и каза, че аналогията била много точнa.. и сега сам отрече собствените си думи, казани преди 5 минути.. то май най-добре вече да ви оставям тука да си спорите сами със себи си...
                        Да, казах, че Тесла е спекулация, а че вие сте измама.
                        Кое не разбра?
                        И то ти даде Тесла като пример, не аз

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Виж, ако би било истина - ок, аз се чудя обаче, защо е цялата непрозрачност. И, повтарям : Не виждам човешкия ресурс, който, да го напълни...докато, както изглежда, някои хора, вече са си кеширали печалбите...
                          ИП е най-прозрачното дружество в България. Айде кажи ми на софарма можеш ли да им отидеш в офиса и да разпитваш директора им свободно за детайли за компанията, дори и да си акционер? Не можеш. В ИП можеш ли да им отидеш в офиса и да питаш директора за детайли за компанията, ако си акционер? Можеш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                            Тотке - спри да четеш евангелието като дявола и кажи колко е счетоводната цена на една акция на ИП? И колко данъци е платил ИП за 2020та? Нали си много голям и вътрешен - дай да видим колко дълга ти е ръчицата
                            чак толкова дълга не ми е.. за счетоводствата питайте Пламен Кънчев

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                              Исторически парк, когато бъде завършен ще бъде за България това, което Айфеловата кула е за Франция - емблема и запазена марка на страната. Всеки чужденец като чуе за България ще си представя Исторически парк, както всеки българин като чуе Франция си представя Айфеловата кула.
                              Виж, ако би било истина - ок, аз се чудя обаче, защо е цялата непрозрачност. И, повтарям : Не виждам човешкия ресурс, който, да го напълни...докато, както изглежда, някои хора, вече са си кеширали печалбите...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                счетоводна стойност на акция (ако знаеш как се смята това) към 31.12.2019 - МИНУС колко лева е ?
                                под това се е подписал Ивелин, а парите на канарите са потънали в частни сметки

                                минус колко е към 31.12.2020 ?
                                за счетоводната не знам, но реалната стойност на една акция в момента е около ПЛЮС 300лв. на толкова в момента се сключват сделките.

                                Коментар

                                Working...
                                X