IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

    на илиянци идват ли топ художници от 20 държави и 5 контитента?
    Колкото при вас дойде мистър Пол

    Коментар


    • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
      Там топ модни дизайнери от цял свят представят новите си колекции.
      еми щом си падаш по ментаци, ходи си на илиянци..

      Коментар


      • Там топ модни дизайнери от цял свят представят новите си колекции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
          Вие сте автоджамбазите на инвестициите и туризма.
          Когато слушам преувеличените и гръмки приказки на тотко се чувствам като в Илиянци или на Горубляне.
          на илиянци идват ли топ художници от 20 държави и 5 контитента?

          Коментар


          • Вие сте автоджамбазите на инвестициите и туризма.
            Когато слушам преувеличените и гръмки приказки на тотко се чувствам като в Илиянци или на Горубляне.

            Коментар


            • ИСТОРИЧЕСКИ ПАРК - НОВИЯТ ЛУВЪР НА ЕВРОПА! https://www.facebook.com/HistoricalP...49591262406135 КУЛТУРНИЯТ ВУЛКАН ИЗРИГВА НА 1 МАЙ!

              България се въздига, а троловете умират от яд и плюят отровни плюнки и лъжи!
              Last edited by totenkopf; 28.04.2021, 10:03.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                Тотката като папагал повтаря жалкия си репертоар, в който верните твърдения и числа са има-няма 10%
                Ти па - 10% Аз не му давам повече от 1%, и то е защото измежду плявата дето сипе може би се е промъкнала някоя скъпоценна истина, но сме я пропуснали.

                Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                Кога ще излезе ГФО-то? Да знам кога да се зредя с пуканки.
                По закон мисля, че беше максимум до средата на следващата година (за неборсови субекти), и още месец-два докато ТР го пусне в онлайн регистъра, така че някъде август би трябвало да се види. Съдейки обаче по историята на закъсняванията им (даже са глобявани за това) - може би реално към края на годината за съжаление...

                Коментар


                • Кога ще излезе ГФО-то? Да знам кога да се зредя с пуканки.

                  Коментар


                  • Тотката като папагал повтаря жалкия си репертоар, в който верните твърдения и числа са има-няма 10%
                    Last edited by RimogarDD; 28.04.2021, 09:29.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                      Сега проверих пи дьо фу има по-малко тоалетните от ип - 78, а годишно го посещават 2.5 милиона души.. явно 70% от посетителите си тръгват напикани,поради липса на тоалетни.. и с пецката се е случило същото, ама си трае са не изложи чужденците
                      ох ще падна с тия твоите простотии - въобще ти си чистото доказателство за цялата бутафория, която цари около вас )) Сенатори, 300к посетители, “вулкани на българщината” (ака автошоу)... ще спра до тук )
                      Не знам колко са тоалетните във френския, но там като влезнеш в една има по 20 отделни кабинки-тоалетни, сума ти писоари и т.н
                      А при вас знам, защото...просто няма - видяно със собствените си очи ) Има у баба ти Вида - на едно място 5-6 отделни кабинки. На централния ресторант до гьолчето - колко бяха - 2-3 общо?
                      И...това е Хайде де - колко пъти да ви питам - оборете ме с една скица Какво толкова сложно има се чудя....

                      Ама какво ли съм се запритеснявал за вас - то на човек докато му дойде нуждата отдавна ще се е прибрал вкъщи Вашите приказки за цели дни в ИП са толкова верни, колкото и за сенаторите ви
                      Ох ще ме умориш - тази тема ми е толкова любима вече ))))
                      Благодаря ви (говоря и в мн.ч, щото и Ивчо се ключова чат-пат с прословутите му тъпи въпроси), че успявате така добре да ни разсмеете - сигурен съм, че смехът, който генерирате, е повече от милионите, които крадете ))
                      Last edited by Petsov; 27.04.2021, 22:12.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                        Похвално - дано не ги разочаровате... Поне е 1 кола - ще има къде да отидат до тоалетна в ИП ))... (ще продължавам да питам за план или скица да видим къде са тия прословути 84 броя). Пак казвам - видяно със собствените си очи - има няма няколко локации с по няколко тоалетни... Успех с тия вашите 3к посетители на ден
                        И един съвет от мен - не им говорете за финансовите ви схеми кое как го реализирате - достатъчно лъжете и мажете с нашенските ''родолюбци'' мечтаещи за ранно пенсиониране (то нали му е такова прозвището на Ивелин - продавач на мечти...). Продава и печели, ама мечтите нещо...ги няма.

                        Кажи за ''вулкана на българщината'' - автосъбитието. Аз лично за първи път чувам подобна простотия - автошоу да е символ или пример за гордост за някаква историческа принадлежност. Обикновено хората правят други събития, ама нали вие трябва да си покажете брандираните коли за пустата ви реклама. Май много сте го закъсали милите ....
                        Защо снимките показват има-няма 300 човека? Снимки!!! Не някакви приказки, ами снимки!
                        Вие като си мацате колите с фирмените лога проблем ли е? И какво лошо има в това една кола,вместо реклама на фирма да прави реклама на България?! Свиквай,щото тепърва ще виждаш такива коли навсякъде по улиците във вилнер имаме над 600 заявки без да броим тировете средно по 1500лв на калпак, опа пак напълнихме джобчето, а вашото стои все така празно очаква се и варненска таксиметрова фирма да включи в загрозяването на коли с българското знаме... то тия цветове бяло,зелено,червено сами по себе си са грозни... нали бе тролчета?
                        Last edited by totenkopf; 27.04.2021, 21:32.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                          A, това обяснява много неща. Явно тия билки ги консумирате на сбирките в читалището.
                          Очевидно дават резултат.. не като гадната, миризлива трева,дето си я пафкате там в софето и мозъците ви стават яко забавени...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                            На фона на гръмките приказки на тотката - тези кадри от последните постове са по-скоро тъжни
                            Вечерите на самодейността в селските читалища събират повече хора.
                            Въпросните кадри са от петък сутринта.. колко човека очакваш по това време, когато хората още спят или са на работа...

                            Коментар


                            • Сега проверих пи дьо фу има по-малко тоалетните от ип - 78, а годишно го посещават 2.5 милиона души.. явно 70% от посетителите си тръгват напикани,поради липса на тоалетни.. и с пецката се е случило същото, ама си трае са не изложи чужденците

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
                                Тия прословути тоалетни, които обсъждате, като на траките ли са, или като на прабългарите?
                                Като на славяните не са просволути.. просто тукашните тролове имат слаби сфинктери и мехури.. затова са притеснени,горките..
                                Last edited by totenkopf; 27.04.2021, 21:34.

                                Коментар

                                Working...
                                X