IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    а какво общо има сердика с Аспарух. Никога не е стъпвал в Софийското поле.
    Да вземем на тиквата да направим на връх Шипка? И той никога не е стъпвал там
    изброй ми колко държави познаваш, които нямат паметник на своя основател в столиците си? Щото аз съм бил в десетки столици и винаги съм им ходил на паметниците. Ти да не си яздил с Аспарух, че знаеш къде е ходил гн машина на времето
    Last edited by totenkopf; 03.05.2021, 01:51.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
      Кажи как ИП продължава да набира капитал? Аз отговорът го знам. Продължават да пробутват фалшивите акции на баламурници. Парите естествено отиват в лични сметки на свързани хора. Всичко е добре измислена схема. Маджо може да завижда ня шарлатанската измама с финансирането и фалшивите кредитори.
      ми като го знаеш, що спамиш?! или си нямаш работа.. и ИП за разлика от маджо не продава наркотици...
      Last edited by totenkopf; 03.05.2021, 01:47.

      Коментар


      • а какво общо има сердика с Аспарух. Никога не е стъпвал в Софийското поле.
        Да вземем на тиквата да направим на връх Шипка? И той никога не е стъпвал там
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Кажи как ИП продължава да набира капитал? Аз отговорът го знам. Продължават да пробутват фалшивите акции на баламурници. Парите естествено отиват в лични сметки на свързани хора. Всичко е добре измислена схема. Маджо може да завижда ня шарлатанската измама с финансирането и фалшивите кредитори.

          Коментар


          • В рубриката „Достойни за уважение“ гостува Ивелин Михайлов, организатор на инициативата за издигане на паметник на хан Алцек в Италия.

            Ивелин Михайлов разказа, че всичко започнало в края на 2015 г. от един българин, който се прибирал от САЩ и решил да мине по пътя на богомилите в Европа, за да изследва къде са оставили следите си и с какво българите са допринесли за световната цивилизация. Минавайки през Южна Италия, той се озовал в малкото градче Челе ди Булгерия, намиращо се в подножието на планината България, с население около 2500 души. Градчето се намира близо до мястото, на което е загинал Спартак – място с голяма концентрация на българи и траки. Там, по времето на Римската империя, е живял и допринесъл за мира в Италия прабългарският хан Алцек – брат на хан Аспарух. В Челе ди Булгерия и до днес има следа от българската култура и език.

            В италианското градче пътуващият българин се запознал с кмета и местния историк, които му споделили, че искат да изградят паметник на хан Алцек. “Ние можем да си го направим, имаме пари, но не знаем как е изглеждал“, казал кметът и обяснил, че търсят българи, които да им помогнат с възстановяването на вида на хан Алцек. Прибирайки се в България, нашият сънародник решил да се свърже с други дейни българи, които да подкрепят инициативата. Тогава се срещнал с Ивелин Михайлов и Фондация „Въздигане“. От там отговорили на молбата му така: „Това е наш роднина, не можем да се унижаваме хора в Италия да правят нещо, което е задача на българите“. Така започнало не просто възстановяването на лика на хан Алцек, но и цялостното изграждане на паметника.

            „Българите са оказали съществено влияние за формирането на културата в Италия. Защото в един труден момент те са донесли мир, ред и стабилност“, разказа Ивелин. Той сподели, че за 5 месеца паметникът бил изработен, като в инициативата се включили и българи, които не са в организацията, но искали да помогнат. Триметровият паметник на хан Алцек е направен от скулптора Дишко Дишков, а възстановчиците, които са направили въоръжението и доспехите, са Милен Петров и Александър Въчков. Паметникът е поставен през 2016 г. на централно място в Челе ди Булгерия, като площадът също е кръстен на хан Алцек. Там всяка година се организира фестивал, който събира и българи, и италианци. „Този паметник дава голяма гордост на българите в чужбина. Защото те осъзнават, че не са миячи на чинии, те са хора, които са допринесли за тази цивилизация“, каза Ивелин Михайлов.




            Водещият Слави Трифонов разказа, че преди години е организирал инициатива за издигане на паметник на хан Аспарух в София, но бюрокрацията и спорове между историци попречили на идеята да се осъществи. „Ние не можем да направим в София, в столицата на България, паметник на хан Аспарух. А там – в Италия, в едно градче с 2500 души, са направили паметник“, изрази възмущението си Слави Трифонов и попита защо в България нещата се случват по трудния начин.

            Ивелин Михайлов отговори, че в България също е участвал в поставянето на паметник – този на генерал Никола Иванов, който е превзел Одрин и е освободил Свиленград. Според него и в България нещата се случват, но за това са нужни желаещи хора. „Искам всичко възможно да се направи в София да има паметник на основателя на българската държава – хан Аспарух! Ето, аз съм желаещ, искам да го направим!“, обърна се към него Слави Трифонов. „До три години ще го направим“, обеща за финал Ивелин Михайлов.
            Last edited by totenkopf; 02.05.2021, 21:44.

            Коментар


            • за тези смешници от вас, които смятат, че Слави Трифонов ще вкара Михайлов в затвора да изгледат това - Слави покани Ивелин в своята рубрика, която се казва „Достойни за уважение“



              Според новия управител на България, Михайлов е човек, достоен за уважение, а вие сте достойни за заплюване на улицата.

              Освен това в края на годината Трифонов и Михайлов ще открият новия паметник на хан Аспарух в центъра на София, който Михайлов в момента изгражда с парите на Трифонов.

              Успех със затворите.. най-много някой от вас накрая да влезе в тях за набеждаване
              Last edited by totenkopf; 02.05.2021, 21:43.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                О, тотка се разлюти и почна да гори паспорти.
                А вие всички нагли лъжци и схемаджии, извършващи финансови престъпления, служейки си с патриотизъм на уста, сте за затвор и конфискация на придобито чрез престъпна дейност /измами/ имущество. Все ще ви дойде реда. Правилото , че за всяка свиня настъпва коледа, рано или късно, много добре работи в последно време

                Интересни времена предстоят, да видим без протекциите на герб докъде ще я докарате...
                еми айде вкарай ни в затвора.. по-скоро ние тебе ще вкараме, задето много се пениш тука

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                  защото съм отговорил 1000000 пъти и има скрийншотове и копипейстове на всичките ми отговори. И защото чалгари като вас не заслужават достъп до информация. Най-добре емигрирайте и си изгорете българските паспорти. България ще стане много по-хубаво място без вас.
                  Май май за 1млн измами ще те засилят при бай Ставри. Мое па да се паднеш с тиквата в една килия и там да му лижеш задника
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • О, тотка се разлюти и почна да гори паспорти.
                    А вие всички нагли лъжци и схемаджии, извършващи финансови престъпления, служейки си с патриотизъм на уста, сте за затвор и конфискация на придобито чрез престъпна дейност /измами/ имущество. Все ще ви дойде реда. Правилото , че за всяка свиня настъпва коледа, рано или късно, много добре работи в последно време

                    Интересни времена предстоят, да видим без протекциите на герб докъде ще я докарате...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                      Всички сме чалгаджии, родоотстъпници и небългари, то е ясно, вечна тугедърска мантра.
                      Защо не отговориш на зададения въпрос, мили тугедърецо?
                      защото съм отговорил 1000000 пъти и има скрийншотове и копипейстове на всичките ми отговори. И защото чалгари като вас не заслужават достъп до информация. Най-добре емигрирайте и си изгорете българските паспорти. България ще стане много по-хубаво място без вас.

                      Коментар


                      • Всички сме чалгаджии, родоотстъпници и небългари, то е ясно, вечна тугедърска мантра.
                        Защо не отговориш на зададения въпрос, мили тугедърецо?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                          да събереш художници от 5 континента да прославят България не е култура, така ли? Такова нещо и преди 44та не са постигали.. Нормално.. за хора като тебе култура е да мятат салфетки в плаза на цигански кючеци, а азис да ти пее нежно на ушенце и като си инвеститор иди и си покажи акциите в някой офис и си питай, а не ми реви по форумите..
                          ТотюФ - стреляй в тъмното колкото ти патешка душица иска Това не променя факта, че всяка дума, която изпълзи и изкапе от клюнчето ти, е опашата и нагла лъжа

                          Чакаме ГФОто за 2020та - там ще лъснат всички лъжи и измами, които натвори в темата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                            Викаш само пари са ми в главата - да не би вие, мили тугедърски патенца, да правите парка безплатно, за болгарского рода, и да не искате пари от "клиентите" си? Стегни се - очаквах малко повече от теб (сега и аз лъжа точно като теб - твоето било заразно! ).

                            Сега сериозно: Тотке - не се прави на шибнат по главата с автентичен мокър парцал от Трежъри. Каза, че ИП продължава да набира нов капитал, а не казваш как това е възможно (всички знаем, че е защото лъжеш, но това е друга тема). Това за новият капитал просто ти го пишем на сметката като поредната лъжа. И за разлика от моята сигурност, че ти си тугедърски трошичко, ти няма как да си сигурен аз дали съм инвеститор или не, още повече, че ми правихте теманета (можеше и друго да си поискам даже) надълго и обширно, когато ми предлагахте инвестицията в парка като инвестицията на столетието - тоест отчаяно желаехте парите ми. И това лично дойде от един от големците ви, а не от обикновенно проскубано тугедърско пате като теб

                            За последното си прав, но аз не ви слагам в графа "българска култура". И преди пак да ми зададеш някой от тъпите си въпроси (ала Ивелин) - цялата ви шайка сте в графа "измамници и схемаджии".
                            да събереш художници от 5 континента да прославят България не е култура, така ли? Такова нещо и преди 44та не са постигали.. Нормално.. за хора като тебе култура е да мятат салфетки в плаза на цигански кючеци, а азис да ти пее нежно на ушенце и като си инвеститор иди и си покажи акциите в някой офис и си питай, а не ми реви по форумите..
                            Last edited by totenkopf; 02.05.2021, 09:36.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf

                              ей, папагалче ти за пръв път ли влизаш в тая тема само пари са ви в главите и са ви изяли душите..
                              Като станеш инвеститор ще ти кажа. Външни лица нямат правен интерес да знаят и не им е работа да си пъхат носовете в чужди работи от които не разбират.

                              А, българската култура цена няма!
                              Викаш само пари са ми в главата - да не би вие, мили тугедърски патенца, да правите парка безплатно, за болгарского рода, и да не искате пари от "клиентите" си? Стегни се - очаквах малко повече от теб (сега и аз лъжа точно като теб - твоето било заразно! ).

                              Сега сериозно: Тотке - не се прави на шибнат по главата с автентичен мокър парцал от Трежъри. Каза, че ИП продължава да набира нов капитал, а не казваш как това е възможно (всички знаем, че е защото лъжеш, но това е друга тема). Това за новият капитал просто ти го пишем на сметката като поредната лъжа. И за разлика от моята сигурност, че ти си тугедърски трошичко, ти няма как да си сигурен аз дали съм инвеститор или не, още повече, че ми правихте теманета (можеше и друго да си поискам даже) надълго и обширно, когато ми предлагахте инвестицията в парка като инвестицията на столетието - тоест отчаяно желаехте парите ми. И това лично дойде от един от големците ви, а не от обикновенно проскубано тугедърско пате като теб

                              За последното си прав, но аз не ви слагам в графа "българска култура". И преди пак да ми зададеш някой от тъпите си въпроси (ала Ивелин) - цялата ви шайка сте в графа "измамници и схемаджии".
                              Last edited by Jorkata; 02.05.2021, 08:12.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                                II МЕЖДУНАРОДНА ИЗЛОЖБА-КОНКУРС ЗА ДЕТСКА ИСТОРИЧЕСКА ЖИВОПИС НА ТЕМА „БЪЛГАРСКАТА АЗБУКА И НЕЙНОТО РАЗПРОСТРАНЕНИЕ ПО СВЕТА“ 2021
                                Можете да гласувате за избраната от вас творба, като я харесате в албума. Онлайн и присъствените гласове ще бъдат еднакво взети под внимание. Екипът на Исторически парк пожелава успех на децата!

                                Исторически парк развива родолюбието у българските деца! А вие гнусни тролове, какво направихте за децата на България?

                                https://www.facebook.com/HistoricalP...90096087810505

                                Учим ги да не крадат чужди пари с финансови врътки, да не заобикалят закона и да не мамят държавата и останалите граждани. Също и че корупцията е лошо нещо, и противоречи на родолюбието.

                                Също така и да не лъжат. Да лъжеш не е много родолюбиво, а на лъжата, рано или късно, краката и наистина се оказват къси.

                                Last edited by Meandmyself; 01.05.2021, 21:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X