IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

    Аз съм насреща да се включа към теб, ако си прав. Покажи и ще сме двама.
    Точно ти ме измами, Ивелине! Ти ли си насреща?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
      Според тотката/Гошко орлето/Джендър Михайлов на най-голямото събитие в историята е имало над 4 000 души, а аз преброих около 200-300 коли (в бройката влизат изложбените, на тугедърите и т.н.)
      https://www.youtube.com/watch?v=ro2qHs5ycHE

      Най-забавното е, че се виждат кадри как шепа хора са щъкали из самия парк, а масата от всички посетители са били на паркинга.

      Коя година идваха дивидентите?
      Бройте дивидентите на Пиле Градус. Айвълай го предрече. Отново Стойне Василев и Карол бяха основни играчи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение

        Недей да лъжеш! Върнали са ми една част от парите, а за останалата пих студена вода! Няма и никога да ги видя. Ама в съда ще видим какво ще кажат. Ако трябва и медиите ще заангажирам с историята как се върти патрЕотична пирамида в България.
        Аз съм насреща да се включа към теб, ако си прав. Покажи и ще сме двама.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

          За това, че въвеждате в заблуждение някакви хора, че купуват акции от Исторически парк, а се оказва, че купуват от физически лица и парите им потъват в сметки на същите физически лица? Въвеждането в заблуждение с цел финансова облага, се нарича измама и се квалифицира в НК като престъпление.
          Вярно ли е, че правите всевъзможни финансови операции, за да спестите данъци, осигуровки и да не внесете дължимото в бюджета?
          Твърдението за корупция на магистрати и служители на НАП е хвалба на протежето ви, което пише тук, вярно ли е?
          Корумпирате ли магистрати и други държавни служители?
          Пасивният подкуп също е престъпление. Вършат ли се престъпления в Исторически парк?
          Искате да кажете, че акциите не са от “Историчеки парк” ли?

          Коментар


          • Според тотката/Гошко орлето/Джендър Михайлов на най-голямото събитие в историята е имало над 4 000 души, а аз преброих около 200-300 коли (в бройката влизат изложбените, на тугедърите и т.н.)
            https://www.youtube.com/watch?v=ro2qHs5ycHE

            Най-забавното е, че се виждат кадри как шепа хора са щъкали из самия парк, а масата от всички посетители са били на паркинга.

            Коя година идваха дивидентите?
            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение

              Недей да лъжеш! Върнали са ми една част от парите, а за останалата пих студена вода! Няма и никога да ги видя. Ама в съда ще видим какво ще кажат. Ако трябва и медиите ще заангажирам с историята как се върти патрЕотична пирамида в България.
              Давай брат с теб сме!
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                всеки акционер в ип може по всяко време да излезе на 10-20% печалба във всеки един момент. А на мутренската ви борса ще изгуби четвърт от парите си балъците са тия на борсата, които хранят мутрите и губят парите си! оня хитман е живото доказетелство - сам си призна, че е излязал на 0 и не си е изгубил парите.
                Недей да лъжеш! Върнали са ми една част от парите, а за останалата пих студена вода! Няма и никога да ги видя. Ама в съда ще видим какво ще кажат. Ако трябва и медиите ще заангажирам с историята как се върти патрЕотична пирамида в България.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                  Съд за кой и за какво?
                  За това, че въвеждате в заблуждение някакви хора, че купуват акции от Исторически парк, а се оказва, че купуват от физически лица и парите им потъват в сметки на същите физически лица? Въвеждането в заблуждение с цел финансова облага, се нарича измама и се квалифицира в НК като престъпление.
                  Вярно ли е, че правите всевъзможни финансови операции, за да спестите данъци, осигуровки и да не внесете дължимото в бюджета?
                  Твърдението за корупция на магистрати и служители на НАП е хвалба на протежето ви, което пише тук, вярно ли е?
                  Корумпирате ли магистрати и други държавни служители?
                  Пасивният подкуп също е престъпление. Вършат ли се престъпления в Исторически парк?
                  Last edited by Meandmyself; 08.05.2021, 14:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                    ма нали продавате акции от парка бе тарикат,? Как продаваш акции ако ги нямаш, нарича се игра на късо. Тея активи които очакваш да паднат. Напълнихте клетите хора с акции на безумни цени, затова нямате доблест да излезете на борсата.
                    Толкова сте напомпали изкуствено вашите акции, че ги продавате няколко пъти по-скъпо от Градус. Затова и не сте на борсата защото сте още по-големи измамници. Прокуратура и Съд и Пандела за вас, но лошото е че ще изгорят клетниците с вашите акции преди да се задействат институциите
                    Съд за кой и за какво?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                      аз акции никога не съм имал. Значи наричаш вашия колега трол хитман - лъжец?
                      ма нали продавате акции от парка бе тарикат,? Как продаваш акции ако ги нямаш, нарича се игра на късо. Тея активи които очакваш да паднат. Напълнихте клетите хора с акции на безумни цени, затова нямате доблест да излезете на борсата.
                      Толкова сте напомпали изкуствено вашите акции, че ги продавате няколко пъти по-скъпо от Градус. Затова и не сте на борсата защото сте още по-големи измамници. Прокуратура и Съд и Пандела за вас, но лошото е че ще изгорят клетниците с вашите акции преди да се задействат институциите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                        Здрасти Ивелине, чудно ми е защо още не намираш силата да си кажеш че си ти. Мъск не се крие зад фасади... Но има време.

                        А на въпросите ти - да ходих.
                        Както вече казах доста пъти за тоалетните ви - успех с приемането на 3к човека на ден!
                        А ще имате ли 300 гида за всяка групичка от по 10 човека посетители?
                        Ще ни кажеш ли и нещо повече за американския сенатор и плановете му за престои в България?
                        Ще ни кажеш ли от първо лице кой е (защото Тотю тук говори някакви тотални тъпотии...)?
                        За колко време ще му построите втората къща и кога ще е готова?
                        Ивелине защо не се откриеш и да говориш без страх пред т.н “тролчета” или иначе казано - хората, които задават въпроси по непрозрачните ви практи?
                        Големият ви шеф е много голям, ама се крие Голям е...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                          поредното доказателство, че най-голямата пирамида и измама в България е БФБ https://www.youtube.com/watch?v=JNB7PyzujYQ
                          ама тебе те е яд сега, че не си се облажил от тая измама.
                          нищо де, тя и измамата Тугедър не е малка, не се ядосвай.

                          Коментар


                          • поредното доказателство, че най-голямата пирамида и измама в България е БФБ https://www.youtube.com/watch?v=JNB7PyzujYQ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              това са лъжи !
                              ти ще купиш ли на някой закъсал за пари акциите по 360 кинта, че да направи 20%

                              смешник лъжлив без една акция си ти!
                              аз акции никога не съм имал. Значи наричаш вашия колега трол хитман - лъжец?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                                всеки акционер в ип може по всяко време да излезе на 10-20% печалба във всеки един момент. А на мутренската ви борса ще изгуби четвърт от парите си балъците са тия на борсата, които хранят мутрите и губят парите си! оня хитман е живото доказетелство - сам си призна, че е излязал на 0 и не си е изгубил парите.
                                това са лъжи !
                                ти ще купиш ли на някой закъсал за пари акциите по 360 кинта, че да направи 20%

                                смешник лъжлив без една акция си ти!
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X