IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За обявяване на ГФО'2020 могат да протакат, само плащат глоба. Но ще е интересно да се види адвокатът още колко заеми е дал на АД. При какви условия като падеж и лихва, няма да се разбере. Прокуратура и НАП биха могли да проверят веригата на финансиране, но вероятно няма да се случи преди някой да изгори.
    Твърдението на тотенкопф (за когото пък официалният трол на ИП казва, че не бил техен), че някой ликвидно може да излезе от "инвестицията" си в ИП с 10-20% печалба е много далеч от истината. Защото няма пазар на ценните книги, поне в посока търсене. За предлагане не знам, сигурно ако се появи някой с пари - ще му ги вземат.

    Коментар


    • Аз съм от жертвите. С мен се свързаха още хора и споделиха колко глупаво се чувстват. Изпитват срам, че са били така измамени. Аз лично съм готов да се боря в съда за истината, защото мразя лъжци, които използват патриотичните ти емоции, за да ти откраднат честно изкараните пари. Такива паразити, правещи се на патриоти, трябва да лежат в затвора.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

        и кой ще я докаже в съда? ти ли
        Жертвите. Аз познавам поне 4-5.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от totenkopf

          ...
          И един мармот завива картина за 300К лева в акции на ИП Сменяй лекарствата или поне се опитай да си маааалко по-убедителен

          Интересно ми е каква песен ще запееш като излезе ГФОто за 2020та Да видим какви лъжи ще крякаш тогава
          Last edited by X_Y; 10.05.2021, 14:25.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            михайлов и сие са измамници. вкарват хората в заблуждение, че като им шарят по 200 кинта на акция тези 200 кинта влизат като капитал на дружеството....

            при събрани 50+ милиона лева дружеството си седи с 1 милион капитал и трупа задължения със страшна сила... това е ИЗМАМА!
            и кой ще я докаже в съда? ти ли

            Коментар


            • Първоначално изпратено от totenkopf

              значи си се надявал мафията да вкара Михайлов в затвора, ама не са ти излезли сметките?
              михайлов и сие са измамници. вкарват хората в заблуждение, че като им шарят по 200 кинта на акция тези 200 кинта влизат като капитал на дружеството....

              при събрани 50+ милиона лева дружеството си седи с 1 милион капитал и трупа задължения със страшна сила... това е ИЗМАМА!
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Ивелина се отрече от тотката и твърди, че няма сенатор. Ама вие наистина сте големи образи.
                Last edited by X_Y; 10.05.2021, 12:08.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                  aхаа значи прокуратурата на която всички разправяхте как ще го вкара в затвора сега стана мафия така ли
                  Ми да, проблем? Двете не са взаимно изключващи се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                    Тотке - нали бяхте срещу всички и въпреки всички? Поне твоят шеф и гуру Ивелин това тръби на всеослушание. А реално сте в леглото със същата мафия, срещу която крякаш Сега кой лъже - ти или шефа ти Ивелин? Да пробвам ли да позная или сам ще се усетиш?
                    aхаа значи прокуратурата на която всички разправяхте как ще го вкара в затвора сега стана мафия така ли

                    Коментар


                    • totenkopf, ако обичате, намалете агресията в постовете си.
                      रादोस्त

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от totenkopf

                        айде бе напикания дето бил получил постравматичен синдром от акциите.. кво стана 3 месеца викаш ще се видим в съда, а още не си пуснал искова молба?.........................
                        Тотке - нали бяхте срещу всички и въпреки всички? Поне твоят шеф и гуру Ивелин това тръби на всеослушание. А реално сте в леглото със същата мафия, срещу която крякаш Сега кой лъже - ти или шефа ти Ивелин? Да пробвам ли да позная или сам ще се усетиш?
                        Last edited by X_Y; 10.05.2021, 14:22.

                        Коментар


                        • Който с цел да набави за себе си или за другиго имотна облага възбуди или поддържа у някого заблуждение и с това причини нему или другиму имотна вреда, се наказва за измама с лишаване от свобода до шест години.

                          За измама наказанието е лишаване от свобода от една до осем години:
                          ... ако е извършена от две или повече лица, сговорили се предварително за нейното извършване
                          ... ако причинената вреда е в големи размери.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                            Съд за кой и за какво?
                            За цялата пасмина която продава акции с измислени свръх надути непазарни цени. Продавате на измамените душици отрицателен собствен капитал, чрез свръхнадути акции без никакъв надзор и контрол или реална оценка. Затова така свирепо плюете по бфб, но ако бяхте в реална търговия на бфб, отдавна шяхме да ви разбалончим и да лъсне цялата измамната сехма пред надзорните органи.
                            Съд и затвор ви е малко за такава крупна измама.
                            Last edited by shokova terapia; 09.05.2021, 18:18.
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • Защо Михайлов не влезе тук от собствено име и не отговори на въпросите? Че чете темата, е ясно. Че пише, предполагаме, но не сме сигурни.Неудобно ли му е, има ли от какво да се притеснява? Ако не, нека влезе като истински български мъж,да затвори устите на неверниците. Така и тази тема ще изчезне,като няма какво да се пише в нея?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                                Много лъжи чувам от теб. Аз лично не съм чула никой да говори за американски сенатор освен Тотенхоф, който не се знае дали не е някой от вас. Акциите, които аз имам са от “Исторически парк”, а ти твърдиш, че не са. На докумета ли да вярвам или на теб? Много лош мошенник си и затова виждаш мошенника в другите.
                                Стига с този женски профил Иво...
                                Отвори си един нов твой профил, почни на чисто с и дай да видим кой крив кой прав.
                                Защо така се криеш...слаба работа...

                                А за сенатора - това идва точно от теб. Как знам? Ами...чуди се
                                Ей затова най-много ви е яд - тук има хора, с които въртите или сте въртяли “бизнес”, ама...май има и вътрешни които сега почват да говорят Има и още за казване, но... лека полека.

                                Акции от ИП може да си мечтаеш да имаш - имаш договор с адвоката Ама нали сте “чисти и прозрачни” и покривате всичко, за да плащате ниски данъци и да печели обикновения човек (така разказвате на купувачите, за да не се усетят какво им гласите).
                                Перфектната схема
                                Ей затова се чупих от вас с 300!

                                А затова дали съм мошенник - всеки, който ви вади мръсните схеми май е такъв... А, и антибългарин също...

                                П.п. А за Тотю тук никой не говори - на всички но е ясно, че е пуснат от теб да говори глупости и само да разводнява темата.

                                Коментар

                                Working...
                                X