IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
    Да не забравяме и неизбежния ГФО, който допълнително ще катализира рухването на пирамидата Исторически парк.
    ми то предното гфо показа, че михайлов е откраднал 58 милиона, а защо никой не направи нищо по въпроса.. все пак говорим за 1600 акционери

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

      сега Радев ли ще съсипва парка?! чикии на мокър пясък е вашата работа.. Рашков защо все още не е опандизил Михайлов? Ядрото на българския дух расте, а мечтите и действията ни съвсем няма да спрат дотук
      Вие се хвалехте с някакво правно образУвание, а че е УбразУвание вече не се съмнявам
      - МВР шеф "опандизвал"...тъпо,тъпо.
      давай още можеш

      Коментар


      • Да не забравяме и неизбежния ГФО, който допълнително ще катализира рухването на пирамидата Исторически парк.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

          аха значи няма да завеждаш дело, а ще чакаш 50-60 години паркът да рухне отвътре, така ли?
          Още малко Тоте. То се е започнало да се разпада вече. Ако не вярваш - поразпитай из "колегите" ти
          Видно е от всичките ви резултати. 150млн. лева събрани, а плачевна посещаемост дори и на ивенти. Да не говорим за посещаемост през останалото време. Ивелин как ви се обяснява за ниската посещаемост? Корона? Да, България може би пак е виновна?
          Нали се сещаш, че вашите "инвеститори" няма да го търпят това дълго?
          Отделно - досега ви пазеха гербаджиите, но това ще се промени.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
            Хубавото на такива понци схеми е, че не е нужен външен фактор, за да се сринат. Те рухват от вътре рано или късно.
            аха значи няма да завеждаш дело, а ще чакаш 50-60 години паркът да рухне отвътре, така ли?

            Коментар


            • Хубавото на такива понци схеми е, че не е нужен външен фактор, за да се сринат. Те рухват от вътре рано или късно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                Хайде намери цитат, когато съм казал това
                Казах, че сега като дойдат новите на власт - че ще ви се стъжни. Или ако служебното правителство продължи още няколко месеца.
                Въпрос на време е да подкарат шефа ти - все пак е бил приближен до ГЕРБ
                сега Радев ли ще съсипва парка?! чикии на мокър пясък е вашата работа.. Рашков защо все още не е опандизил Михайлов? Ядрото на българския дух расте, а мечтите и действията ни съвсем няма да спрат дотук
                Last edited by raydalio; 12.07.2021, 15:19.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                  Ти гледаш ли новини - какъв нов министър те гони. Редовно правителство отново няма да се сформира. Възможно най-кофти сценарият за ИП ще се развие - ни ново, ни старо, а служебно. Нека цвиленето започне сега.
                  ми то нали досега беше служебно бе лапенце.. какво кофти се случи за ИП през това време?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                    Новина от последните минути - в хотелите на новия министър на туризма Кожухаров се продават сувенирите на Трежър и Магията на Българската Роза.. е сега тролчетата вече ще си направят харакири...
                    Ти гледаш ли новини - какъв нов министър те гони. Редовно правителство отново няма да се сформира. Възможно най-кофти сценарият за ИП ще се развие - ни ново, ни старо, а служебно. Нека цвиленето започне сега.
                    Last edited by RimogarDD; 12.07.2021, 15:08.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                      Нещо лъжеше ти как новата власт щяла първия месец да изрине парка, пръцко.. нещо замлъкна с тая тролска опорка след като разбра, че новият министър на туризма е личен приятел и партньор на Михайлов. Дори в дома си има златен ритон реплика от Панагюрското съкровище, изработен пак от Трежър
                      Хайде намери цитат, когато съм казал това
                      Казах, че сега като дойдат новите на власт - че ще ви се стъжни. Или ако служебното правителство продължи още няколко месеца.
                      Въпрос на време е да подкарат шефа ти - все пак е бил приближен до ГЕРБ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                        Така ли смятате да стигнате до заветните 5к лева дивидент след 2-3г - със сувенири ?
                        Смях....обидно е дори...Не знам с какви лъжи държите хората при вас...Ако съм се набълбукал с акции при вас и чуя подобен коментар ще се замисля сериозно за вашата компетентност...
                        Нещо лъжеше ти как новата власт щяла първия месец да изрине парка, пръцко.. нещо замлъкна с тая тролска опорка след като разбра, че новият министър на туризма е личен приятел и партньор на Михайлов. Дори в дома си има златен ритон реплика от Панагюрското съкровище, изработен пак от Трежър

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          това е опашата лъжа
                          Опашата лъжа е синът на баща ти

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                            Новина от последните минути - в хотелите на новия министър на туризма Кожухаров се продават сувенирите на Трежър и Магията на Българската Роза.. е сега тролчетата вече ще си направят харакири...
                            между другото - фирмите направени с парите на балъците нямат общо с парка.... това, че продават не означава, че измамените да платят 200-300 лв за акция от дружество с отрицателна счетоводна стойност на акция виждат нещо....парите платени от тях влизат в джобовете на организаторите на измамата, а после през дргуги фирми се прави търговска дейност покрай/в парка , но без това да носи дивидент за хората с чиито спестявания се е случило.

                            измамници
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                              Ми аз си ги поисках.. платиха ми тройно на 6тия ден - изкупи ми ги друг акционер
                              това е опашата лъжа
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                                Ми аз си ги поисках.. платиха ми тройно на 6тия ден - изкупи ми ги друг акционер
                                Викаш и ти се спаси, докато е време

                                Коментар

                                Working...
                                X