IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    гфо-то е орязано за да не се плащат данъци, това го знае всяко дете, в нормалните държави стартъпите не плащат данъци
    Много патриотично... чудя се как само вие "патриотите" си орязвате гфо-то, пък другите будали не правят врътки и си плащат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

      ей, прожектора що не идеш в лайфа да го питаш бе
      Тоте, от теб дойдоха тия 43млн печалба После, като се усети какви простотии говориш, се поправи, че били приходи. Абе цялата ти работа е такава...
      А всъщност въобще няма никакви 43млн.
      Явно шефчето ви ги снася тия информации (или си паталогичен случай и сам си ги измисляш както ти е угодно), така че е редно ти, като едно заинтересовано и набълбукало се в схемата човече, да си зададеш нужните въпроси към гутото ти.

      И както написаха по-горе - няма ли приходи, няма и печалба, а най-голямата драма е няма ли печалба няма и дивиденти. Шефа ви май бая го е закъсал, щом смята да вади пари от дръвчета и сребърни карти. Смятай - сребърната карта е валидна до 2029 Е това ако не е събиране на пари напред здраве му кажи
      Както всичко свързано с ИП между другото - дайте ми сега, аз ще ви дам после...Ама надали...

      Коментар


      • Защо лъжеш, че шефката на нап Варна има акции в пирамидата?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

          И каква ще е ползата? Пак ще излъже В това е професионалист

          Отделно - патетата, които ме тормозят, ми дават достатъчно информация дори без да знаят. Перфектни сте да си подбирате хора, които обичат да се хвалят и да плямпат
          еми що питаш тогава като знаеш, че те лъжат хахах или просто си плямпаш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

            ей, прожектора що не идеш в лайфа да го питаш бе
            И каква ще е ползата? Пак ще излъже В това е професионалист

            Отделно - патетата, които ме тормозят, ми дават достатъчно информация дори без да знаят. Перфектни сте да си подбирате хора, които обичат да се хвалят и да плямпат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

              Аз не съм под прожекторите тук - ти/вие сте Я кажи защо не дадете малко милостиня на "акционерите" ви при положение, че са ви "наляли" 250 милиона лева Захлебили сте доволно и ако сте такива патриоти и хуманисти, каквито се изтъквате, със сигурност ще зарадвате с "дивидент" някоя бедна изтерзана душа, която с мъка си плаща ипотеката на апартамента, който е "подарил" на Ивелин. Само се опасявам тия 250 милиона да не се окажат като тия имагинерни 43 милиона, които ти и някои други обещахте да видим в отчета за 2020 Какво стана с тия 43 милиона?
              ей, прожектора що не идеш в лайфа да го питаш бе

              Коментар


              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                Ивелинка, пак неуспешен опит.
                Стартъпите не плащат данъци, просто защото нямат достатъчно приходи, а дори и да имат всичко го реинвестират в растеж.

                Виж сега, ако ще бягаш от данъци и затова не отчитат приходите, няма драма за мен, но за НАП има.
                Обаче по-голямата драма е, че няма ли приходи, няма и печалба, а най-голямата драма е няма ли печалба няма и дивиденти.

                нап казаха, че няма драма все пак варненската им шефка е акционерка в ип

                Коментар


                • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                  гфо-то е орязано за да не се плащат данъци, това го знае всяко дете, в нормалните държави стартъпите не плащат данъци
                  Ивелинка, пак неуспешен опит.
                  Стартъпите не плащат данъци, просто защото нямат достатъчно приходи, а дори и да имат всичко го реинвестират в растеж.

                  Виж сега, ако ще бягаш от данъци и затова не отчитат приходите, няма драма за мен, но за НАП има.
                  Обаче по-голямата драма е, че няма ли приходи, няма и печалба, а най-голямата драма е няма ли печалба няма и дивиденти.


                  Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                    Далио - ще коментираш ли провалът наречен "годишен финансов отчет".
                    Нали бяхте убедени, че в него ще излезнат всички десетки милиони приходи...
                    гфо-то е орязано за да не се плащат данъци, това го знае всяко дете, в нормалните държави стартъпите не плащат данъци

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Познаваш ли цифрите? Че числата не познаваш съм абсолютно сигурен
                      на тоя спамбот пак са му объркали алгоритъма..
                      Last edited by raydalio; 13.12.2021, 10:41.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        То па на тебе сякаш някой ти вярва бе троле.. те затова наляха четвърт милиард в селото на зелено.. щот всички ти вярват ахахах
                        Аз не съм под прожекторите тук - ти/вие сте Я кажи защо не дадете малко милостиня на "акционерите" ви при положение, че са ви "наляли" 250 милиона лева Захлебили сте доволно и ако сте такива патриоти и хуманисти, каквито се изтъквате, със сигурност ще зарадвате с "дивидент" някоя бедна изтерзана душа, която с мъка си плаща ипотеката на апартамента, който е "подарил" на Ивелин. Само се опасявам тия 250 милиона да не се окажат като тия имагинерни 43 милиона, които ти и някои други обещахте да видим в отчета за 2020 Какво стана с тия 43 милиона?
                        Last edited by X_Y; 13.12.2021, 10:44.

                        Коментар


                        • Далио - ще коментираш ли провалът наречен "годишен финансов отчет".
                          Нали бяхте убедени, че в него ще излезнат всички десетки милиони приходи...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                            То па на тебе сякаш някой ти вярва бе троле.. те затова наляха четвърт милиард в селото на зелено.. щот всички ти вярват ахахах
                            Познаваш ли цифрите? Че числата не познаваш съм абсолютно сигурен
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                              Не се хаби и не се напъвай - тук никой вече не ти вярва на глупостите Предостатъчно пъти се дискредитирахте ти и останалите патета А и всички знаем колко много стотици къщи се строят в Неофита

                              Кажи нещо ново - някой друг сенатор да е купувал къщи и картини, къде са 58те милиона, кога ще почнем да виждаме хиляди тирове, облепени с плакати на бутафорията, кога ще имате събитие с над 150 посетители? Говори за важните работи, не за дреболии като имоти за по 20-30К лева
                              То па на тебе сякаш някой ти вярва бе .. те затова наляха четвърт милиард в селото на зелено.. щот всички ти вярват ахахах
                              Last edited by X_Y; 13.12.2021, 10:44.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                                А докато тролчетата крякат, аз изкупувам на по 20-30к имотите в съседните села, където също почват да се строят къщи (в Неофит Рилски вече става тясно) и пак ще ударя едни 300% печалба,
                                Ма не им казвай, беее!

                                Ако ти повярват, ще ти се увеличи конкуренцията десетократно и ще ти е по-трудно да станеш милионер.

                                Коментар

                                Working...
                                X