IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо след като "Исторически парк" се рекрамира като инвестиция с огромен потенциал и като бизнес проект на стойност 100 милиона лева не се предлага за листване на Българса фондова борса? А се търсят само дребни инвеститори и случайни хора за покупка на акции. Може би търсят инвеститори само с "определен" профил? Може ли господин Ивелин Михайлов, ако пише в тази тема, да ми отговори на тези въпроси? Разбира се, може и други участници в темата да ми отговорят, ако желаят.
    Благодаря предварително.

    Коментар


    • Малко ми е странно, обаче, че както тук, така и във форум финанси изведнъж се постнаха тея видеа за Стойне от нови потребители? Във форум финанси единият потребител направо си се казва "Кой е Стойне Василев", така че малко ми изглежда, че вие (kuzmanov4 и marinoff), го играете невинни питащи, само и само да постнете поредното извлияние на Ивелин.....Не ми бие като да търсите някакво мнение, по-скоро се опитвате да разпространявате новите лъжи на Ивелин

      Както беше казано в другия форум, може би направете една отделна тема за Стойне и това какъв измамник е, щом толкова ви вълнува и ви прецаква вашата измама. Май тук целта е друга, невинни ми kuzmanov4 и marinoff?

      ПС: От това което гледах, ще се съглася и с мнението в другия форум - поредното видео на Ивелин с манипулации и конспирации. Хубаво ви е хванал вас двамата да го разпространявате по форумите. Не защитавам Стойне и не знам каква е истината, но със сигурност като гледам как действат Ивелин и неговите хора, не мога да му повярвам и на него. Успех с ПР-а и спам-а.

      ППС: Хубаво е тая тема да се запази за хора като Мр. Профит. Без да искам да злобея, но това е едно добро показно в какви компании/хора не трябва да вярваме и кои са "сигналите", че нещо е схема.
      Last edited by megathrone; 30.01.2021, 10:51.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

        Не знам каква точно е дейността на Стойне Манолов, нямам време да гледам час и половина, ама така написано "същевременно насочва своите последователи към инвестиции на Карол." ми звучи като някоя измама!
        И на мен ми е дългичко видеото ама си го пускам на скорост х2 и така го слушам много по-бързо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение

          Ивелин има невероятното желание да обвинява всякакви хора и по всяко време, както се вижда. Нямам мнение за Стойне Василев, но реално ако слушаме Ивелин Михайлов, всичко освен живота на село и ивестицията в ИП е измама. Аз не съм го чул тоя човек за някой извън неговата клика да каже нещо нормално - само сипе омраза и мрънкане.
          Откъде почва да говори за Стойне Василев, защото надали някой може да издържи час и половина ИМ?
          Какво е твоето мнение, щом го постваш тук или по-скоро искаш да ни накажеш да изгледаме цяло видео на Тогедър?
          През цялото видео говори за това как се подвеждат инвеститорите. Интересно ми е мнението на специалисти дали е така. Мисля, че специалист може бързо да разбере. Друг човек разследва, а не Ивелин. Той също говори.
          Започва от началото 03:15мин.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение
            Много добро разследване, подкрепено с конкретни факти, относно това как уж "независимия" финансов консултант Стойне Василев атакува проекта Исторически парк и същевременно насочва своите последователи към инвестиции на Карол.
            Оказва се, че тези писания срещу историческия парк не са случайни. Явно някой е взел добри пари за тях.

            https://youtu.be/2uikikKTFeY
            Не знам каква точно е дейността на Стойне Манолов, нямам време да гледам час и половина, ама така написано "същевременно насочва своите последователи към инвестиции на Карол." ми звучи като някоя измама!

            Коментар


            • Много добро разследване, подкрепено с конкретни факти, относно това как уж "независимия" финансов консултант Стойне Василев атакува проекта Исторически парк и същевременно насочва своите последователи към инвестиции на Карол.
              Оказва се, че тези писания срещу историческия парк не са случайни. Явно някой е взел добри пари за тях.

              https://youtu.be/2uikikKTFeY

              Коментар


              • Бреййй, тоя Стойне Василев бил голям лъжец - Защо не споделяте това разследване, което доказва с факти как действа финансовия гуру, когато му плащат да рекламира определени бизнеси и инвестиции и съответно да опорочава Исторически парк?

                Нали пишете толкова упорито от години тук, за да докажете на хората, че вложението в Исторически парк не е добро, следователно мислите за другите и искате да ги предпазите от финансови грешки.

                Ако пък не е така, то тогава значи имате други подбуди.


                https://youtu.be/2uikikKTFeY

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kuzmanov4 Разгледай мнение
                  Здравейте, от доста време следя сагата между Исторически парк и неговите критици.
                  Понеже виждам, че коментирате последното видео на Михайлов, но явно говорите за някое друго видео, защото в последното, което аз съм гледал няма "водеща". Под "последното видео" аз разбирам това в линка по долу. В това видео Михайлов твърди някои доста интересни неща за Стойне Василев. Интересно ми е вашето мнение?
                  Затова видео говоря:
                  https://www.youtube.com/watch?v=2uikikKTFeY
                  Ивелин има невероятното желание да обвинява всякакви хора и по всяко време, както се вижда. Нямам мнение за Стойне Василев, но реално ако слушаме Ивелин Михайлов, всичко освен живота на село и ивестицията в ИП е измама. Аз не съм го чул тоя човек за някой извън неговата клика да каже нещо нормално - само сипе омраза и мрънкане.
                  Откъде почва да говори за Стойне Василев, защото надали някой може да издържи час и половина ИМ?
                  Какво е твоето мнение, щом го постваш тук или по-скоро искаш да ни накажеш да изгледаме цяло видео на Тогедър?

                  Коментар


                  • Здравейте, от доста време следя сагата между Исторически парк и неговите критици.
                    Понеже виждам, че коментирате последното видео на Михайлов, но явно говорите за някое друго видео, защото в последното, което аз съм гледал няма "водеща". Под "последното видео" аз разбирам това в линка по долу. В това видео Михайлов твърди някои доста интересни неща за Стойне Василев. Интересно ми е вашето мнение?
                    Затова видео говоря:
                    https://www.youtube.com/watch?v=2uikikKTFeY

                    Коментар


                    • Горе долу от 20-тата минута става луда работа.
                      Има много добро жестикулиране и цялостно поведение обаче. Особено в моменти, в които го играе жертва, как вдига невинно вежди. Личи си, че е лъгал от доста време.

                      Водещата има също доста добри разсъждения - "Хората казват, че вие тея пари ги взимате за вас, харчите ги за скъпи коли.....но аз от това, което виждам, вие не ми изглеждате такъв човек" Добре мина и през предварителния сценарий.

                      Коментар


                      • Последното видео е супер яко.... и правилно!

                        Ивелин Людмилов Михайлов беше на живо.
                        Финансови форуми и групи - доказани измамници

                        Всички тук сме доказани измамници!

                        Коментар


                        • Двама от неговите тогедърци бяха в листите за общински съветници от ГЕРБ. В същото време Ивелин твърди, че никога не се е асоциирал с политически партии по никакъв начин.

                          Коментар


                          • Поправете ме ако греша, ама Капитал и цялостно Прокопиев не са се занимавали отдавна с Ивелин Парк?
                            К'ва е им драмата пак? Тоя Ивелин, мине не мине няк'во време и почне да мрънка. Истински не знам как има хора, които виждат това като нормално и адекватно.
                            Пуснах си в обедната малка част от нещата, които говори - общо взето stand up comedy е положението. Все по-интересно ми става с коя партия и как точно се е заиграл господин Бицепс Михайлов.
                            Last edited by megathrone; 28.01.2021, 13:15.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение

                              Позитивните млади хора <3
                              На калпава ракета, космоса и пречи! /има го и в други варианти/

                              Коментар




                              • Позитивните млади хора <3

                                Коментар

                                Working...
                                X