IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много ясно, че има чадър! Там по морето нищо не се случва без пряката или непряката намеса (или минимум одобрение) на една трибуквена организация. Отделно Търмъка има пряка връзка с Възраждане, и имаше герберчета-орлета в Тугедър. Просто няма вариант да не играе с някой - тия приказки, че сам всичко е постигнал, може да ги разправя на безмозъчните патета.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

      скоро!
      А сега, си представи, Герчо, че го подвеждат. Той съответно, явно добре се е обзавел с адвокати, съветници и т.н. Та, в хода на следствието, започват да изплуват и имена и данни за тези, които, са му помагали да го скрие. Все си мисля, че те, не са заинтересовани, имат контакти, лостове и т.н. Не ме разбирай грешно: Няма да заплача. Ама ще изреват не един и двама на доста високи позиции. Нямаме независимо правосъдие и подобно дело, само ще докаже този тъжен факт.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        Ивелин трябва да го подведат под отговорност за прикриване на фалит или поне да видят технически как се случва тази схема със заемите.
        Това си е чиста проба тиктакаща бомба.
        Аз се чудя, дали си няма чадърче по политическа линия пък. Тук, е нападан системно и основателно не точно от вчера или оня ден. Предполагам, някои са се и жалвали но...
        Иначе, да, прибират парите на ахмаците а в това, лошо няма. Учат (тях и гледащите отстрани) какво НЕ бива да се прави. При това, ги учат максимално ефикасно. Чрез болка. Иначе, хората бързо забравят и не искат да мислят.Докъде ще стигнем, ако така я караме?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          Ивелин трябва да го подведат под отговорност за прикриване на фалит или поне да видят технически как се случва тази схема със заемите.
          Това си е чиста проба тиктакаща бомба.
          скоро!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Sh00tHer Разгледай мнение

            Какво добро дело вършат, бре?
            Пържат хората с лъжливи инвестиции, парите от които са набутани в никого потребен проект с близка до нулата посещаемост, счетоводно на милиони загуба.

            В едно си прав, конкуренция са на ало измамниците.
            Ивелин трябва да го подведат под отговорност за прикриване на фалит или поне да видят технически как се случва тази схема със заемите.
            Това си е чиста проба тиктакаща бомба.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
              Някой има ли информация по колко върви един пакет биографии и кога ще им се вдига цената?
              +10

              Коментар


              • Някой има ли информация по колко върви един пакет биографии и кога ще им се вдига цената?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                  Просто наблюдавам защо се чувстват безнаказани точно в този район от страната.
                  Където и да са, вършат свято дело.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Sh00tHer Разгледай мнение

                    Какво добро дело вършат, бре?
                    Пържат хората с лъжливи инвестиции, парите от които са набутани в никого потребен проект с близка до нулата посещаемост, счетоводно на милиони загуба.

                    В едно си прав, конкуренция са на ало измамниците.
                    Защо да е добро дело ли? Ами защото, ако те не им вземат парите, друг ще го стори и едно "мерси" няма да им каже. От години, тук, обясняваме за настъпващите изменения и че инвестицията, трябва да е в създаване на СТОЙНОСТ, нали? Е, потресенията започнаха, енергийната Криза се задълбочава стремглаво (и никак няма да е кратка, по ред причини) но, тогава, ни оплюха, наричайки никак ли не. И продължи гламавият народа да надува НИ -балона. Така... Всеки балон се пука някога и много "тарикати" пият студена вода. Да, ама икономията от (по ТОГАВАШНИ цени, а те вече се удвоиха) на "някакви си 5 лв" не била пари. Ами добре. Ха сега да ги видя тези, дето по непонятни причини повярваха че, ако днес "себестойността на пакет 200 акции" е 36000 лв, утре (ама задължително!) била щяла да стане доста повече и така, до края на света. Изводът?
                    ГЛУПОСТТА, ТРЯБВА ДА СЕ ЛЕКУВА БЪРЗО И СУРОВО, за да се научат следващия път хората да мислят. Орлетата, лекуват глупост и само трябва да бъдат оставени да си свършат работата. Радвам се за тях, поне някой живее прилично, обучавайки множеството на инвестиционна култура.
                    Иначе (ако нещо се обърка), пак ще има изгорели. С ОЩЕ ПОВЕЧЕ пари.

                    А конкуренцията с ало-измамниците, е проблем на ало-измамниците.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      По-интересно е, какво може ТОЙ за себе си да напише (и да продаде, като бройки и цена а, защо не, и като сценарий за холивудски екшън). ТАМ, ОТ ТАКИВА ПРОДАЖБИ, парите са истински и персонално,легално влизат по сметките, , колкото и спорен да е момъкът.
                      Прочее, да потвърдя за пореден път: НЕ СЪМ АЗ, КОЙТО ДА ГИ ОСЪЖДА тези юнаци. Даже мисля че, те вършат добро дело. Защо?

                      Ами, защото, парите,са като нож: С него, може както хляб да си нарежеш, така и човек да убиеш. ЗАТОВА, парите трябва да се прибират от глупаците, т.к. иначе, те правят с тях всякакви глупости. Като например, да ги хвърлят от терасите на разни ало-измамници. ТЕЗИ "орлета" поне, им дават някаква надежда, като действат от свое име и в крайна сметка, строят там нещо си, продават билетчета и правят някакъв спектакъл, поддържат физически обект и т.н.
                      Какво добро дело вършат, бре?
                      Пържат хората с лъжливи инвестиции, парите от които са набутани в никого потребен проект с близка до нулата посещаемост, счетоводно на милиони загуба.

                      В едно си прав, конкуренция са на ало измамниците.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Sh00tHer Разгледай мнение
                        "Днес прочетох една книга, която Християн Дянков е написал за мен." И. М. ака Търмъка, ака Апостола.

                        И книги се пишат за него вече. Приживе при това.

                        Освен всичко друго, почват да развиват култ към личността, характерен за всяка секта.
                        По-интересно е, какво може ТОЙ за себе си да напише (и да продаде, като бройки и цена а, защо не, и като сценарий за холивудски екшън). ТАМ, ОТ ТАКИВА ПРОДАЖБИ, парите са истински и персонално,легално влизат по сметките, , колкото и спорен да е момъкът.
                        Прочее, да потвърдя за пореден път: НЕ СЪМ АЗ, КОЙТО ДА ГИ ОСЪЖДА тези юнаци. Даже мисля че, те вършат добро дело. Защо?

                        Ами, защото, парите,са като нож: С него, може както хляб да си нарежеш, така и човек да убиеш. ЗАТОВА, парите трябва да се прибират от глупаците, т.к. иначе, те правят с тях всякакви глупости. Като например, да ги хвърлят от терасите на разни ало-измамници. ТЕЗИ "орлета" поне, им дават някаква надежда, като действат от свое име и в крайна сметка, строят там нещо си, продават билетчета и правят някакъв спектакъл, поддържат физически обект и т.н.

                        Коментар


                        • "Днес прочетох една книга, която Християн Дянков е написал за мен."

                          И книги се пишат за него вече. Приживе при това.

                          Освен всичко друго, почват да развиват култ към личността, характерен за всяка секта.
                          Last edited by RUBLA; 30.12.2023, 12:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Братле, аз какво те попитах, ти какво ми говориш. Не ги знам откъде са, лично никого там не познавам. Просто, аз отдавна забелязах странните твърдения, колко била щяла да бъде "себестойността" на акциите а също, липсата на човешки ресурс за заложените в бизнес плана им посещения, които били щели да им генерират паричните потоци и още някои "дребни" подробности, които, ме ориентираха, какво става. Та, да повторим: "връзките им с Русия", "Възраждане" и др., АМА ИЗОБЩО, са ми безразлични.
                            Моля за отговор на въпроса ми по същество.
                            Просто наблюдавам защо се чувстват безнаказани точно в този район от страната.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                              Тия паркаджиите още ли не са фалирали??? Тая година сигурно имат под 20К посетители - някой знае ли Търмъка как оправдава тая гигантска посещаемост? Кога ще ги стигнем 600К посетители?
                              Никога. Ама няма и нужда. Парите са прибрани, да му мислят баламите.

                              Коментар


                              • Тия паркаджиите още ли не са фалирали??? Тая година сигурно имат под 20К посетители - някой знае ли Търмъка как оправдава тая гигантска посещаемост? Кога ще ги стигнем 600К посетители?

                                Коментар

                                Working...
                                X