IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
    Мен тоя Ангел Тодоров аааадски ме кефи! Чат-пат си го пускам от линковете - страшен е! Само като го слушам и ми става едно такова благо на душата... реално погледнато ще успееш много в света на инвестициите ако правиш точно обратното на това, което проповядва тоя.

    Иначе и аз съм на мнение, че такива клипчета имат за цел надъхване на тогедърците и орлетата около тях - не са за масовата популация. Нормален човек с прилично развито критично мислене просто ще го зачеркне тоя с дебелия хикс само като му чуе глупостите.

    ЕДИТ: прическата му кърти!
    Еми да, прав си. Клипчетата имат такъв цел. Любимият ми е това с тема "ако почвам работа в МЛМ фирма, и приятелите ми не съветват, защото.... всъяност те са тъпи"
    https://www.facebook.com/angeltodoro...4260127923118/
    Last edited by investor4e; 25.02.2021, 15:23.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
      шараните в бг свършиха и са нападнали вече в чужбина - орлетата са с нова схема с бутафорни къщи пирамиди, които ги продават за 4000лв пасивен месечен доход от наем и са завлекли чуждестранни шарани с общо 2 млн. лева, а те наем няма да видят, защото никой не дава такива пари да стои в забутано, умряло село! https://www.youtube.com/watch?v=Z8TcJu2nCGM очаквам схемата вече да бъде осъдена на европейско ниво и да стигне до Хага и Страсбург, защото тука прокуратурата спи, но Лаура Кьовеши не спи и дните на мекащия са преброени, а главен свидетел по мегаделото ще бъде Атанас Ганчев.
      Ииииии ... ето кой е бил Реидалио Стил едно към едно, профила ли обърка сладур

      Коментар


      • шараните в бг свършиха и са нападнали вече в чужбина - орлетата са с нова схема с бутафорни къщи пирамиди, които ги продават за 4000лв пасивен месечен доход от наем и са завлекли чуждестранни шарани с общо 2 млн. лева, а те наем няма да видят, защото никой не дава такива пари да стои в забутано, умряло село! https://www.youtube.com/watch?v=Z8TcJu2nCGM очаквам схемата вече да бъде осъдена на европейско ниво и да стигне до Хага и Страсбург, защото тука прокуратурата спи, но Лаура Кьовеши не спи и дните на мекащия са преброени, а главен свидетел по мегаделото ще бъде Атанас Ганчев.
        Last edited by totenkopf; 25.02.2021, 01:22.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

          То да е само прическата. Виж колко е фешън наметнат с на баба си родопските одеала
          Entertainment value-то е нечовешко.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
            Мен тоя Ангел Тодоров аааадски ме кефи! Чат-пат си го пускам от линковете - страшен е! Само като го слушам и ми става едно такова благо на душата... реално погледнато ще успееш много в света на инвестициите ако правиш точно обратното на това, което проповядва тоя.

            Иначе и аз съм на мнение, че такива клипчета имат за цел надъхване на тогедърците и орлетата около тях - не са за масовата популация. Нормален човек с прилично развито критично мислене просто ще го зачеркне тоя с дебелия хикс само като му чуе глупостите.

            ЕДИТ: прическата му кърти!
            То да е само прическата. Виж колко е фешън наметнат с на баба си родопските одеала

            Коментар


            • Орлета с клюнчетата тракът
              Апостолът, Канчев, Али баба, Малкият Мук и Херувимчето мелиунер
              чуждите бимберици въздигат
              и лиубезно им казвът да не питат
              'Где и мойта 5-годишна заплата? Аз с какво да храня децата?'

              Знайте акцийте ви с облигации защищихме
              с 40% лихва ви ошихме
              и още чрез зделките с свързани лица
              бадете сигурни, че бимбериците ви с пот искарани
              от Истерически парк вече биват омножени
              и са много добре защитени

              вие само исчакайте десетилетие или две
              и не гледайте на другите в софрата,
              беемвета, джипки и къщета
              заслужили са ваще очители, апостоли и консолтанти
              да си закупят в чест и за здраве на
              ЩЕДРИТЕ ОРЛЕТА


              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                викаш убедено да лъжат родата да дава парата
                Има моменти в този бизнес на обезверяване и проблеми, когато едно допълнително надъхване от вожда винаги е полезно. Напътства ги: да не се отказват, да четат книжки и т. н.

                Коментар


                • Мен тоя Ангел Тодоров аааадски ме кефи! Чат-пат си го пускам от линковете - страшен е! Само като го слушам и ми става едно такова благо на душата... реално погледнато ще успееш много в света на инвестициите ако правиш точно обратното на това, което проповядва тоя.

                  Иначе и аз съм на мнение, че такива клипчета имат за цел надъхване на тогедърците и орлетата около тях - не са за масовата популация. Нормален човек с прилично развито критично мислене просто ще го зачеркне тоя с дебелия хикс само като му чуе глупостите.

                  ЕДИТ: прическата му кърти!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                    Банда

                    Вие сериозно ли си мислите, че Ивелин ще седне да се занимава да ви отговаря тук?

                    Аз самият се чудя на себе си понякога защо още продължавам, но си отговарям, че е абсурдно да има споделена само едната гледна точка.
                    Най-вероятно е не защото се мъчиш да убеждаваш другите, а защото се мъчиш да убедиш себе си колко добра инвестиция си направил

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                      Тези клипове от колата нямат за цел случайния зрител а са предназначени за облъчване на масовия тугедърец, да му се покаже начин на мислене, който трябва да се набие в главите им.
                      викаш убедено да лъжат родата да дава парата
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        оо никакъв шанс да издържа повече от 30 секунди, но ми направи впечатление, че ги бълва ежедневно почти... на такива им викам "филтър за идиоти" - тези, които им се връзват.
                        Тези клипове от колата нямат за цел случайния зрител а са предназначени за облъчване на масовия тугедърец, да му се покаже начин на мислене, който трябва да се набие в главите им.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение

                          Изненадвам се, че гледате подобни видеа. Само отворих, видях типичното видео по време на каране, със слънчеви очила и го спрях.
                          оо никакъв шанс да издържа повече от 30 секунди, но ми направи впечатление, че ги бълва ежедневно почти... на такива им викам "филтър за идиоти" - тези, които им се връзват.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            този тугедър с ежедневните клипове от колата е великан на наглостта, но рано или късно ще се срещне с 'благодарността' на хората, които са му се доверили...
                            Изненадвам се, че гледате подобни видеа. Само отворих, видях типичното видео по време на каране, със слънчеви очила и го спрях.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                              Голям наглост! А той наистина ли вярва на това каквото говори? Този клип ме напомни на един цитат "Нищо не е измама от гледна точка на измамника"
                              този тугедър с ежедневните клипове от колата е великан на наглостта, но рано или късно ще се срещне с 'благодарността' на хората, които са му се доверили...
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение
                                https://www.facebook.com/angeltodoro...8331662249519/

                                В контекста на последните коментари. Изгледайте целия клип.
                                Какво безочие? Каква наглост? Как се гледат в огледалото тези хора?
                                Голям наглост! А той наистина ли вярва на това каквото говори? Този клип ме напомни на един цитат "Нищо не е измама от гледна точка на измамника"
                                Last edited by investor4e; 24.02.2021, 11:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X