IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колко страници назад, бре Ивелинка Ще припомниш ли за новите потребители, че да не ровят - къде са 58те милиона лева, които Ивелин казва, че са в парка, ама ги няма там според подписаните от него документи? Лъже като говори или лъже като подписва

    П.С. Я направо ме питай за Прокопиев, вместо да се занимаваш да смучиш лъжи, че да ми отговаряш на въпроса

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

      пич .......... много тихо го казваш бре, те и затуй не ти отговарят, щото не те чуват,, викай силно и крещи даже, ето тъй се пита :

      КЪДЕ СА 58-ТЕ МИЛИОНА ЛЕВА ???
      прочети няколко страници назад.. на този въпрос вече е отговорено десетки пъти..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
        ........

        КЪДЕ СА 58-ТЕ МИЛИОНА ЛЕВА ???
        изяде ги общинския кон
        търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

        Коментар


        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

          само ти ли имаш право да задаваш въпроси
          Защо смяташ така?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
            Щом мошениците са пак в темата, нека да попитаме къде са 58-те млн. лв?
            пич .......... много тихо го казваш бре, те и затуй не ти отговарят, щото не те чуват,, викай силно и крещи даже, ето тъй се пита :

            КЪДЕ СА 58-ТЕ МИЛИОНА ЛЕВА ???

            Коментар


            • Щом мошениците са пак в темата, нека да попитаме къде са 58-те млн. лв?

              Коментар


              • тролската банда от Истеричния психо парк пак е нахлула в темата ................
                ко прайте ве де се изгубитхе напоследък .... де са другите айдуци ??
                думайте ся кви са най- новите опорки от щаба на ивелинката известен напоследък с нежното име Айвъйлан ...................

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                  Пак ли въпроси бе, пиле?
                  само ти ли имаш право да задаваш въпроси

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                    А защо не бягат? Така не им ли свършват парите? Не е ли най-добре да се бяга докато има пари?
                    Пак ли въпроси бе, пиле?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение

                      Щото ако няма хляб и зрелища ще дойде народната любов... Или с други думи, защо един успяващ и изключително зает бизнесмен редовно ще прави час + видеа с цел дискредитиране на някой питащ? Ми аз не бих си правил труда ама въобще освен ако яйцето не е опряло до...
                      А защо не бягат? Така не им ли свършват парите? Не е ли най-добре да се бяга докато има пари?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение
                        Еи голям цирк е това. А му правят и реклама. Яко.
                        Вземете си акции от истерик-парка, печелете, ставайте хилядонери.
                        ++++++++++++++
                        ИП + безплатна реклама в инвестора. Мноо яко
                        Най- големия инвестисионен форум Ябаси фара - без тех и потоп

                        Коментар


                        • Еи голям цирк е това. А му правят и реклама. Яко.
                          Вземете си акции от истерик-парка, печелете, ставайте хилядонери.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                            https://youtu.be/mEwmJ0V1kjk

                            Май нещо не мислят да бягат. И тази година ще пропуснат според мен. Защо ги правят тези събития и продължават да вкарват толкова труд?
                            Щото ако няма хляб и зрелища ще дойде народната любов... Или с други думи, защо един успяващ и изключително зает бизнесмен редовно ще прави час + видеа с цел дискредитиране на някой питащ? Ми аз не бих си правил труда ама въобще освен ако яйцето не е опряло до...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                              https://www.youtube.com/watch?v=Z8TcJu2nCGM

                              Ивелинчо е поканил една марионетка да представя проект за 8 къщи в района на Неофит Рилски,... само дето неговата марионетка нз колко е площа на проекта, каква е цената... само хън мън. Личи си че това момче е просто лице на жородетелинов подлогата на Ивелин Михайлов. Вместо парка да се развива те с откраднатите пари на шараните строят къщи
                              https://youtu.be/mEwmJ0V1kjk

                              Май нещо не мислят да бягат. И тази година ще пропуснат според мен. Защо ги правят тези събития и продължават да вкарват толкова труд?

                              Коментар


                              • https://www.youtube.com/watch?v=Z8TcJu2nCGM

                                Ивелинчо е поканил една марионетка да представя проект за 8 къщи в района на Неофит Рилски,... само дето неговата марионетка нз колко е площа на проекта, каква е цената... само хън мън. Личи си че това момче е просто лице на жородетелинов подлогата на Ивелин Михайлов. Вместо парка да се развива те с откраднатите пари на шараните строят къщи

                                Коментар

                                Working...
                                X