IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

    за 2020 година съм платил 2 104 847 лв данъци на майка България. А ти колко данък плати на майка България?
    Ти не си фирмите които уж управляваш. Само ако си ЕТ си ги платил тез данъци. Ако си се писал с 10млн заплата към фирма пак не си ги платил ти. Та колко си платил ЛИЧНО ТИ? Дали има 10к лв?
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Що аз? Оплачи се ти, че май теб са те преметнали. Аз ти гледам сеира, както ти казах, “колега”.

      С колко те преметнаха?
      преметнаха ме със 150 000лв - аз нямам проблем, така като гледам само ти имаш проблем.. иначе нямаше да крякаш тук от сутрин до вечер..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Мдам. Правната система, в която оперирам го е решила елегантно този въпрос. Счита се за престъпление и се лежи в затвора, ако, в качеството ти на управителен орган на дадено дружесто, в определен кратък срок след наличие на неплатежоспособност не подадеш доброволна молба за обявяване в несъстоятелност на въпросното дружество.

        Естествено, има ги всякакви тарикати, но ги има и много по затворите, та повечето си имат едно наум.
        ми айде пускай жалба до прокуратурата, какво чакаш ахахахах.. вкарай всичките в затвора, нали си голямата топ адвокатка и работиш с 10 правни системи в 15 държави

        Коментар


        • [QUOTE=Selena;n3724891]
          Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение

          В неделя не ви ли дават да почивате?
          Мадам Дяков, ние си почиваме докато си пишем с вас тук.

          Коментар



          • ЕДИТ: все пак ще спомена нещо - когато разбрах за ИП си поговорих с няколко мои познати, които според мен имат нюх за инвестиции малко над средното ниво - никой от тях не се изказа ласкаво за ИП - или знаеха за него, или след като се поинтересуваха ми го казаха. Та толкова по тая тема...[/QUOTE]

            Да ти кажа и аз като ви прочетох умозаключенията тук си поговорих с няколко мои познати, които, според мен, имат нюх за психологически изменения в структурата на мозъка - никой от тях не се изказа ласкаво за вас и вашите мнения и коментари.
            Та толкова по тая тема.

            Коментар


            • [QUOTE=marinoff;n3724890]
              Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
              Маринофф, баце - това с по няколкото профила си е типично ваш прийом. Не е нужно да лепиш на нас това, което вие правите.

              Баце, ваш човек го писа това: "10-15 опонента", не аз.
              В неделя не ви ли дават да почивате?

              Коментар


              • [QUOTE=Jorkata;n3724875]Маринофф, баце - това с по няколкото профила си е типично ваш прийом. Не е нужно да лепиш на нас това, което вие правите.

                Баце, ваш човек го писа това: "10-15 опонента", не аз.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                  за 2020 година съм платил 2 104 847 лв данъци на майка България. А ти колко данък плати на майка България?
                  Документ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                    ми оплачи се на НАП ахахахах
                    Що аз? Оплачи се ти, че май теб са те преметнали. Аз ти гледам сеира, както ти казах, “колега”.

                    С колко те преметнаха?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

                      Ти какво си създал, управлявал и развил, като всичките ти фирми които съм гледала, са с отрицателен собствен капитал? Кога за последно си плащал данък печалба на майка България, "патриоте"? Защо си се изнизал като мокра връв от фирмите си? Голям мъжкар на думи, а на практика жива ...
                      за 2020 година съм платил 2 104 847 лв данъци на майка България. А ти колко данък плати на майка България?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                        Уж е проект за въздигне на България, а ощетявате същата тази държава с данъчни измами. Май ползвате емоциите и патриотизма на хората, за да им откраднете парите. Едва ли на фараоните в пирамидата им пука за БГ, само на шараните.
                        ми оплачи се на НАП ахахахах

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                          Жорката, нищо не разбираме ние, брат....

                          Начи, тия тъпаци на борсата, кво се мъчат да покажат с отчети, документи, платени данъци и т.н., че примерно капитализацията на едно АД е 300 млн. лв? Балъци пълни, да показват реални активи, да плащат данъци на държавата и да ощетяват акционерите?!?

                          Колко по-лесно е изп. директор да прави надъхващи видеа всеки ден, да си намерят печен счетоводител-разбирач, да сложат 1 млн. лв. уставен капитал, да наберат 70 млн. лв. чист капитал (каквото и да значи това), да покажат на хартия 11 млн. лв. активи при 13 млн. лв. заеми, да не платят грам данък на държавата 7 години, и след всички тия гимнастики, капитализацията на дружеството да се оценява на 300 млн. лв. (при 300 кинта акцията на ОТС-пазара и очакван дивидент на акция 25 лв. в някакво необозримо бъдеще, но само ако посетителите са 600 000+)?

                          Трябва да се закрие борсата и да минем изцяло на "патриотични", "пандемични" или каквито и да било там финансови принципи, на които ще ни отворят счетоводните гурута от парка.
                          Мдам. Правната система, в която оперирам го е решила елегантно този въпрос. Счита се за престъпление и се лежи в затвора, ако, в качеството ти на управителен орган на дадено дружесто, в определен кратък срок след наличие на неплатежоспособност не подадеш доброволна молба за обявяване в несъстоятелност на въпросното дружество.

                          Естествено, има ги всякакви тарикати, но ги има и много по затворите, та повечето си имат едно наум.

                          Коментар


                          • Маринофф, баце - това с по няколкото профила си е типично ваш прийом. Не е нужно да лепиш на нас това, което вие правите.

                            Останалото - ще се въздържа от коментар, защото аз по принцип тъпотии не коментирам

                            ЕДИТ: все пак ще спомена нещо - когато разбрах за ИП си поговорих с няколко мои познати, които според мен имат нюх за инвестиции малко над средното ниво - никой от тях не се изказа ласкаво за ИП - или знаеха за него, или след като се поинтересуваха ми го казаха. Та толкова по тая тема...
                            Last edited by Jorkata; 28.02.2021, 09:41.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение

                              Ъхъ, с 3 трола и 10-15 опонента ИП направо излетя в космоса от значимост. Инвеститорите трябва да черпят за двойния дивидент!

                              Чиче, пишеш 3 трола и 10-15 опонента. Чакай и аз една сметчица да направя.
                              Както посочихме в разкритията си за хората, пишещи срещу Парка - Стойне Василев и неговата чета - Александър Дяков, Николай Делчев, Димитър Неков, Иван Давидов и изгората му Марина Мучакова, Стефан Трашлиев и още 2-3-ма герои, то какво излиза?

                              Вярно сте 10-ина човека, дето пишете срещу парка от години. Някои - с по няколко профила. Това ли е инвестиционна общност на България?
                              Това ли са многото инвестиционни и финансови гурута, дето били разкрили парка и алармирали цялата общественост, и заради които хората трябвало да внимават и да бягат надалеч от нас, щото толкова много "специалисти" ни били разкрили?
                              Това ли са всички, дето вече знаели какви измамници сме и не останали хора, дето ни вярват и ни подкрепят?

                              10-15 човека???

                              Я, вземете се стегнете малко, че ви отъняват редиците.

                              На изпроводяк и аз да последвам примера на един от вашите герои:

                              [Стойне Василев][/ИЗМАМА] Стойне Василев - ИЗМАМА
                              Last edited by marinoff; 28.02.2021, 09:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                                3 милиона да не се появиха вече?
                                Абе не са, ама им пускаме метър - нали сме щедри

                                Коментар

                                Working...
                                X