IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    приеми, че съм видял какво е построено и приеми, че мога да вържа 2 и 2 + мога да чета баланс.

    Изводът за мен лично е, че паркът се показва като продукт и се събират(аха) пари от наивници - мноооого повече пари, които обаче потъват по неведомни (и за нап явно) пътища в джоба на бандата около парка.

    резултатът е, че парк има, но финансовото състояние на АД-то е зле, а много много много наивници си мислят, че имат съществен дял от парка, а всъщност имат много много малко - просто защото нямат идея колко са всички съсобственици.

    писах го и в друг пост - паркът е параван, който прикрива една много голяма пирамида.


    ПП Тошко не е лъжец и измамник като тугедърчетата-орлета.
    не можеш да четеш баланс.. това е ясно за всички и ще приема, че никога не си стъпвал в парка и не си видял и камъче от построеното там..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

      нашето е две средновековни крепости, два тракийски храма, две селища, две езера, един ресторант, един хотел, един спа център, една конна база, три тракийски гробници един розариум и 160 къщи... а вашето какво е ?
      Смея се и плача...
      Къде е хотела, къде е СПА-то, ти умопомрачени ли си? Къде са тия 160 построени къщи.
      Пази си маркетинговите приказки за пред леличките, които купуват амулети против уруки.
      Покажи ми ги тия неща на яве, че са построени и ще ти повярвам - дай снимки/видео. Всичко на всичко имате 1 парк и +-5 къщи - на видеата ви се вижда. Може и да има някаква "конна база" с няколко животни.
      Хотел, Розариум, СПА, още ~150 къщи - тези неща къде са, не сме ги видели в рекламните видеа?

      Какво ще кажеш по въпроса, че вашите консултантчета свалят звезди все едно съм на пазара. Първо беше "продаваме само и единствено цял пакет с 200 акции за 36-40 хиляди"... после като им кажеш, че идва твърде рисково "ама нее ако искаш може и да измислим нещо тук част от пакет да вземеш през фирма на наш партньор"
      Освен това самият подход приличаше на брокерска агенция - казваш им "чакайте да си помисля" те ти звънят 2-3 пъти на ден да те проверяват ще кихнеш ли пара.

      П.С. Mr. Profit като инвеститор да каже - има ли ги тези обекти (Хотел, СПА, 160 къщи???), ще получи ли дивидент и някаква печалба от тях?
      Last edited by RimogarDD; 12.03.2021, 09:27.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

        всичко от изброеното е построено изцяло с изключение на розариума и спа центъра, които до есента ще бъдат завършени.. ако не вярваш, ела да видиш и това са само част от нещата, които ще бъдат построени до 2024та... ако тръгна да изброявам всичко ще те заболи главата и ще ти потече пак пяна от устата хахах
        приеми, че съм видял какво е построено и приеми, че мога да вържа 2 и 2 + мога да чета баланс.

        Изводът за мен лично е, че паркът се показва като продукт и се събират(аха) пари от наивници - мноооого повече пари, които обаче потъват по неведомни (и за нап явно) пътища в джоба на бандата около парка.

        резултатът е, че парк има, но финансовото състояние на АД-то е зле, а много много много наивници си мислят, че имат съществен дял от парка, а всъщност имат много много малко - просто защото нямат идея колко са всички съсобственици.

        писах го и в друг пост - паркът е параван, който прикрива една много голяма пирамида.


        ПП Тошко не е лъжец и измамник като тугедърчетата-орлета.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          в момента не е построено и 1/2 от описаното, а парите са изпапани и паркът е с отрицателен собствен капитал.
          всичко от изброеното е построено изцяло с изключение на розариума и спа центъра, които до есента ще бъдат завършени.. ако не вярваш, ела да видиш и това са само част от нещата, които ще бъдат построени до 2024та... ако тръгна да изброявам всичко ще те заболи главата и ще ти потече пак пяна от устата хахах
          Last edited by totenkopf; 12.03.2021, 08:56.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

            Вярно ли този човек е събрал само 600 долара от проект за 48 000? Може ли линкове към тази инвестиционна възможност?
            Свърши. Преди 4 години.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

              ти себе си виж.. големият бизнес предприемач-разбирач дето успял да събере 600 долара от 48 000 и то само щото некви негови приятели са го съжалили като са го видели колко е жалък и как фъфли на развален английски в некво смешно клипче, което трябва да му е маркетингът на продукта ахахахах жалък некадърник.. виж какво си направил, създал и постигнал и го сравни с моето.. ти събра 600 долара, аз събрах 93 милиона... ти си като един планктон до един кит..
              Вярно ли този човек е събрал само 600 долара от проект за 48 000? Може ли линкове към тази инвестиционна възможност?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                нашето е две средновековни крепости, два тракийски храма, две селища, две езера, един ресторант, един хотел, един спа център, една конна база, три тракийски гробници един розариум и 160 къщи... а вашето какво е ?
                в момента не е построено и 1/2 от описаното, а парите са изпапани и паркът е с отрицателен собствен капитал.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                  аз събрах 93 милиона... ти си като един планктон до един кит..
                  Тоест - викаш да не питаме къде са ония 58 милиона, а къде са ония 80 милиона? Щом казваш - така да е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Ти себе си виж.
                    ти себе си виж.. големият бизнес предприемач-разбирач дето успял да събере 600 долара от 48 000 и то само щото некви негови приятели са го съжалили като са го видели колко е жалък и как фъфли на развален английски в некво смешно клипче, което трябва да му е маркетингът на продукта ахахахах жалък некадърник.. виж какво си направил, създал и постигнал и го сравни с моето.. ти събра 600 долара, аз събрах 93 милиона... ти си като един планктон до един кит..
                    Last edited by totenkopf; 12.03.2021, 01:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                      То вашето е една стена с една къщичка, ама айде...а отзад знаеш ли какво има?
                      нашето е две средновековни крепости, два тракийски храма, две селища, две езера, един ресторант, един хотел, един спа център, една конна база, три тракийски гробници един розариум и 160 къщи... а вашето какво е ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                        хитман в превод от англ - човек за мокри поръчки, не му е толкова дали паркът е измама, а по-скоро иска да гледа страдащи и плачещи хора, защото това му докарва душевна ерекция.. Бас ловя, че квичи от радост, докато гледа как хора се самоубиват на живо по телевизията.. само вижте с какво наслаждение говори за това.. такива хора като него за тях има специлен кръг на ада, но адът понякога идва на земята.
                        Ти себе си виж.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                          За хората не знам, ама цялата идея на т.нар. "исторически паркове" в България е абсолютна фалшификация. В празна нива строят някакви неща, които НИКОГА не са били там. Сигурно и никога не са съществували в този вид в България. Какво им е историческото? Това са атракциони, като Уолт Дисни, направени за пари. Ходил съм в Равадиново, то не е част от Историческите паркове, ама е същият фалшификат. Няма да стъпя в такова нещо. Има едно по пътя от Шумен за Варна. Купили някакво ТКЗС (вероятно) и строят КРЕПОСТ. Ама то там крепост не е имало никога! Простотия някаква.
                          нека строят , но проблемът на тези специално е,че са направили много стройна мрежа и ловят канарчета..хем строят хем крадат

                          след разследванията на Капитал им стана жега и затова е мъка, че не могат да продават акции и да правят пари както се изказват от бандата.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                            За хората не знам, ама цялата идея на т.нар. "исторически паркове" в България е абсолютна фалшификация. В празна нива строят някакви неща, които НИКОГА не са били там. Сигурно и никога не са съществували в този вид в България. Какво им е историческото? Това са атракциони, като Уолт Дисни, направени за пари. Ходил съм в Равадиново, то не е част от Историческите паркове, ама е същият фалшификат. Няма да стъпя в такова нещо. Има едно по пътя от Шумен за Варна. Купили някакво ТКЗС (вероятно) и строят КРЕПОСТ. Ама то там крепост не е имало никога! Простотия някаква.
                            В равадиново беше 5лв входа преди 15 години сигурно вече. Като го направи 10лв - 2012-13 и не съм ходил, а все минавах за час, за разнообразие
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                              Пак да се повторя- хората от парка са изключително гнусни.
                              За хората не знам, ама цялата идея на т.нар. "исторически паркове" в България е абсолютна фалшификация. В празна нива строят някакви неща, които НИКОГА не са били там. Сигурно и никога не са съществували в този вид в България. Какво им е историческото? Това са атракциони, като Уолт Дисни, направени за пари. Ходил съм в Равадиново, то не е част от Историческите паркове, ама е същият фалшификат. Няма да стъпя в такова нещо. Има едно по пътя от Шумен за Варна. Купили някакво ТКЗС (вероятно) и строят КРЕПОСТ. Ама то там крепост не е имало никога! Простотия някаква.

                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                                и построеното е 10 пъти по-малко една стена с една къщичка.. облепени с камъни..
                                То вашето е една стена с една къщичка, ама айде...а отзад знаеш ли какво има?

                                Коментар

                                Working...
                                X