IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от EasyW Разгледай мнение

    Три пъти само ако се гледа дължината (1400 метра срещу 420 метра) ... но ако вкараме и ширината и се сметне като площ става много повече. Едно групо замерване и сметки:


    Puy du Fou: 1400 метра дължина х 900 метра ширина = 1 260 000 кв.м. (1260 декара)
    Исторически парк: 450 метра дължина х 280 метра ширина = 126 000 кв.м. (126 декара)

    Т.е. говорим за 10 пъти разлика в площ, като размер !!!

    И ако се замерят (заедно с паркингите и двата съм измерил) и по картата пак с еполучава същото.



    Един малък, тъжен парк е за който са откраднали парите на инвеститорите. Мошеници от сектата тугедър са измамили инвеститори с лозунги "ще е най-големия исторически парк в света" и "ние променяме България" и тн. Резултатът е един малък увеселителен парк не много "увеселителен" и много богати финансови консултанти. СРАМ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

      Прилича на един хубав парк с езеро. История обаче НЯМА. Даже в името на лунапарка има лъжа
      А прилича ли на строителна площадка?

      А историята витае навсякъде в историческия парк и наднича от всеки ъгъл. Някъде да си видял виенско колело? Обикновено с това се отличават лунапарковете.

      Исторически парк ще остане в историята като най-монументалният строеж за последните 150 години.

      Самият той е история, както е и Рилският манастир например и освен това е най-значимият строеж на Третата Българска държава.

      В Етъра има ли история?
      Last edited by raydalio; 31.05.2021, 09:33.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

        https://scontent.fsof1-2.fna.fbcdn.n...37&oe=60DA2655

        това да ти прилича на строителна площадка?
        Прилича на един хубав парк с езеро. История обаче НЯМА. Даже в името на лунапарка има лъжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

          Тотен - ще ни обясниш ли как така ще стане нарушението?
          Един логичен отговор: така сте ги наредили нещата, че ако направите като някое прозрачно дружество ще излезнете в нарушение на закона.
          При вас всичко е непрозрачно и в нарушение с нещо. Как при другите може, а при вас ще е нарушение!!?!?!?
          Ама това е като с каменната къща - правите едно за пред държавата, ама реално вършите друго.
          Така се въздига българското, мисълта за държавата и за хората в нея...
          Но иначе криете и не плащате данъци, всичко е непрозрачно, обявено едно за пред държавата но всъщност съвсем друго,...и на ръба на закона (ако въобще сте в законовата рамка, щото то си трябва специална проверка за това. Адвокатчето Савов добре си върши работата явно).
          Горките ви акционери и инвестирали при вас - засега схемата върви и Ивчо си им плаща дивидентите и лихвите, но в момента в който секнат нещата и няколко човека решат да напуснат...е тогава става ефекта на доминото...
          Ами, ако познаваше българските закони щеше да разбереш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

            Паркът ВСЕ ОЩЕ е строителна площадка, та не знам какви глупости говориш въобще. Даже вождът ти точно това обяснява - че още строите. Ти как би описал обект, в който все още се строи?
            https://scontent.fsof1-2.fna.fbcdn.n...37&oe=60DA2655

            това да ти прилича на строителна площадка?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

              Паркът ВСЕ ОЩЕ е строителна площадка, та не знам какви глупости говориш въобще. Даже вождът ти точно това обяснява - че още строите. Ти как би описал обект, в който все още се строи?
              Oсновната част е напълно завършена и не е никаква строителна площадка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                Не знам кой е лъжец, но именно обитателите на този форум твърдяха, че паркът завинаги ще остане строителна площадка, а преди това твърдяха, че никога няма да отвори врати.
                Паркът ВСЕ ОЩЕ е строителна площадка, та не знам какви глупости говориш въобще. Даже вождът ти точно това обяснява - че още строите. Ти как би описал обект, в който все още се строи?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                  Ако акциите се продават директно от парка, това ще е нарушение на ЗППЦК и АД-то ще бъде ликвидирано от КФН.
                  Тотен - ще ни обясниш ли как така ще стане нарушението?
                  Един логичен отговор: така сте ги наредили нещата, че ако направите като някое прозрачно дружество ще излезнете в нарушение на закона.
                  При вас всичко е непрозрачно и в нарушение с нещо. Как при другите може, а при вас ще е нарушение!!?!?!?
                  Ама това е като с каменната къща - правите едно за пред държавата, ама реално вършите друго.
                  Така се въздига българското, мисълта за държавата и за хората в нея...
                  Но иначе криете и не плащате данъци, всичко е непрозрачно, обявено едно за пред държавата но всъщност съвсем друго,...и на ръба на закона (ако въобще сте в законовата рамка, щото то си трябва специална проверка за това. Адвокатчето Савов добре си върши работата явно).
                  Горките ви акционери и инвестирали при вас - засега схемата върви и Ивчо си им плаща дивидентите и лихвите, но в момента в който секнат нещата и няколко човека решат да напуснат...е тогава става ефекта на доминото...

                  Коментар


                  • Не знам кой е лъжец, но именно обитателите на този форум твърдяха, че паркът завинаги ще остане строителна площадка, а преди това твърдяха, че никога няма да отвори врати.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                      Вярвай или не, но в глупостите, които ти и другите патета ръсите, понякога има много ценна информация.

                      Иначе нямаше да разберем за щатския сенатор, който бил пазарувал в парка къщи и картини, или че ни беше тържествено обещано от другия ти профил, че в ГФОто на парка за 2020та ще видим 43 милиона "някакви" левчета Капиш?

                      А и е хубаво да се пускат често въпросите, на които вие още не сте дали дори слабо задоволителни отговори
                      Тоест, ти искаш да бъдеш задоволен от служители на парка и неговия директор?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        Тогава защо постоянно задаваш въпроси след като не вярваш на нищо?
                        Вярвай или не, но в глупостите, които ти и другите патета ръсите, понякога има много ценна информация.

                        Иначе нямаше да разберем за щатския сенатор, който бил пазарувал в парка къщи и картини, или че ни беше тържествено обещано от другия ти профил, че в ГФОто на парка за 2020та ще видим 43 милиона "някакви" левчета Капиш?

                        А и е хубаво да се пускат често въпросите, на които вие още не сте дали дори слабо задоволителни отговори

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                          Колко ще бъде входа? може би едно 50% отгоре щом е толкова голямо и велико? Ще е интересно да видим снимките и видеата от събитието.
                          Дано не е като автошоуто и дойдат повече хора.

                          Тотен, успокой се малко - не е нъжно да даваш отговор на всеки коментар.
                          Просто е малко смешно как все партии или Сорос стоят зад всяка лоша дума срещу вас... Много е удобно така, не мислиш ли?
                          Иначе нищо не казвате за измамните ви практики за закупуване на "акции" не от Исторически Парк АД, а от физическо лице на определена от вас цена (добре, че не сте сложили 400 пъти надценка - може би е щяло вече много да светне на червено).
                          Ружа сигурно ви има за голяма конкуренция. Само, че тя е направила схема за няколко години и е офейкала.
                          Докато вие сте решили да доите канарчетата с десетилетия - той самия Ивчо си го каза в едно интервю - ИП ще се строи цял живот.
                          Колко удобно - все ще има нужда от инвестиции.... Откъде ли ще дойдат?



                          Фестивалът ще се проведе в непосредствена близост до Исторически парк и ще бъде отворен за посетители от всички възрасти. Посещението на фестивала не е обвързано със закупуването на билет за вход в Исторически парк. Разбира се, в трите фестивални дни на територията на самия парк също ще ви очакват приключения, така че това е удобен момент да посетите и туристическия атракцион. Както при официалното откриване на Исторически парк, така и сега, отново ще можете не само да се радвате на програмата, която сме ви подготвили, но и да съпреживеете част от нея, стига да имате смелостта да го направите. Защото знаем, че най-истинско е изживяването тогава, когато сме се докоснали лично до него.

                          Ако акциите се продават директно от парка, това ще е нарушение на ЗППЦК и АД-то ще бъде ликвидирано от КФН.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                            А аз съм казвал много пъти, че не вярвам нито на една дума на тугедърец, така че не се хаби. Просто за мен сте една група долни изпечени лъжци и мошеници, ВСИЧКИ, ДО ЕДИН. Доколкото са засегнати стада и черни овци - вашето стадо за мен е ИЗЦЯЛО от черни овци. Сега по-ясен ли съм?

                            И наистина един приятелски съвет - спри с пропагандата, че няма да издържиш дълго
                            Тогава защо постоянно задаваш въпроси след като не вярваш на нищо?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                              Казах, че не съм Стойнов. Във всяко стадо си има и черни овци.
                              А аз съм казвал много пъти, че не вярвам нито на една дума на тугедърец, така че не се хаби. Просто за мен сте една група долни изпечени лъжци и мошеници, ВСИЧКИ, ДО ЕДИН. Доколкото са засегнати стада и черни овци - вашето стадо за мен е ИЗЦЯЛО от черни овци. Сега по-ясен ли съм?

                              И наистина един приятелски съвет - спри с пропагандата, че няма да издържиш дълго

                              И чакаме снимки от великото събитие, на което пак ще има 100 човека, повечето от които ще са тугедърци, които Ивелин бей е накарал да идат, за да отбиват тугедърска военна повинност

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                                Фестивалът ,,НОВО НАЧАЛО‘‘
                                Колко ще бъде входа? може би едно 50% отгоре щом е толкова голямо и велико? Ще е интересно да видим снимките и видеата от събитието.
                                Дано не е като автошоуто и дойдат повече хора.

                                Тотен, успокой се малко - не е нъжно да даваш отговор на всеки коментар.
                                Просто е малко смешно как все партии или Сорос стоят зад всяка лоша дума срещу вас... Много е удобно така, не мислиш ли?
                                Иначе нищо не казвате за измамните ви практики за закупуване на "акции" не от Исторически Парк АД, а от физическо лице на определена от вас цена (добре, че не сте сложили 400 пъти надценка - може би е щяло вече много да светне на червено).
                                Ружа сигурно ви има за голяма конкуренция. Само, че тя е направила схема за няколко години и е офейкала.
                                Докато вие сте решили да доите канарчетата с десетилетия - той самия Ивчо си го каза в едно интервю - ИП ще се строи цял живот.
                                Колко удобно - все ще има нужда от инвестиции.... Откъде ли ще дойдат?


                                Коментар

                                Working...
                                X