IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

    И все пак моля посещаващите да се замислят по време на посещението си и преди да решите да инвестирате в това място (защото ще има опит да Ви привлекат с подобни на горните приказки), поинтересувайте се за:
    - начинът на инвестиране в ИП - прозрачен или непрозрачен
    - финансовата грамотност на хората, които ще ви увещават да инвестирате в ИП
    - поведението на всички членове на индивидите свързани с или около ИП

    Вече има достатъчно информация в интернет и медиите, така че преди да се впускате в инвестиции, направете си собствено проучване.

    Що се отнася за ИП, отново да кажа - идеята е прекрасна, реализацията е много добра. Аз самият почти се бях включил в схемата.
    Но горните 3 неща реално показват, че идеята зад ИП е съвсем друга - финансово облагодетелстване на конкретни личности на гърба на всички хора с патриотично мислене!
    Абсолютно непрозрачност и неотчетност на средствата, невъзможност за проследяване на никакви средства, инвестиране на доверие, постоянно промиване на мозъка за всевъзможни нови и нови инвестиционни възможности....
    Всички признаци на една модерна схема!
    ти чувал ли си за бизнес, чиято цел да не е генерирането на печалба? Вие като се облагодетелствата финансово какво правите? наливате парите си в американската икономика през борсата.. а те поне ги наливат в България за разлика от вас..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
      В миналите години винаги е имало хора, за които думите чест, доблест, мъжество, едниство, жертвоготовност и луда отдаденост на род и родина са били начин на живот.
      Днес тези хора почти липстват, особено в този форум. Разпръснати са по различни краища на нашата страна и линеят ден след ден, самотни. Беше така, докато не се създаде един резерват, в който те намериха своето място и един по един се събират в останалото кътче земя, където са сред себеподобни. Това място се нарича ,,Исторически парк".
      Ако в теб е останала частица от старите герои, задължително го посети и се запознай с последните такива!
      И все пак моля посещаващите да се замислят по време на посещението си и преди да решите да инвестирате в това място (защото ще има опит да Ви привлекат с подобни на горните приказки), поинтересувайте се за:
      - начинът на инвестиране в ИП - прозрачен или непрозрачен
      - финансовата грамотност на хората, които ще ви увещават да инвестирате в ИП
      - поведението на всички членове на индивидите свързани с или около ИП

      Вече има достатъчно информация в интернет и медиите, така че преди да се впускате в инвестиции, направете си собствено проучване.

      Що се отнася за ИП, отново да кажа - идеята е прекрасна, реализацията е много добра. Аз самият почти се бях включил в схемата.
      Но горните 3 неща реално показват, че идеята зад ИП е съвсем друга - финансово облагодетелстване на конкретни личности на гърба на всички хора с патриотично мислене!
      Абсолютно непрозрачност и неотчетност на средствата, невъзможност за проследяване на никакви средства, инвестиране на доверие, постоянно промиване на мозъка за всевъзможни нови и нови инвестиционни възможности....
      Всички признаци на една модерна схема!

      Коментар


      • В миналите години винаги е имало хора, за които думите чест, доблест, мъжество, едниство, жертвоготовност и луда отдаденост на род и родина са били начин на живот.
        Днес тези хора почти липстват, особено в този форум. Разпръснати са по различни краища на нашата страна и линеят ден след ден, самотни. Беше така, докато не се създаде един резерват, в който те намериха своето място и един по един се събират в останалото кътче земя, където са сред себеподобни. Това място се нарича ,,Исторически парк".
        Ако в теб е останала частица от старите герои, задължително го посети и се запознай с последните такива!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение

          Ясни са критериите на форума. Питайте си го Ивелинчо. Дано ви отговори.
          Е то е ясно, че няма да ни отворориш Ивелинчо Иска се определен характер за това.
          Аз и не търся отговор от теб, разбира се, ясен си ми.
          Продължавам да те питам, защото все повече хора влизат и ще влизат в този форум след грандиозните ви изцепки с всичките дотук ивенти, организирани от вас (между другото замисли се, защото заради твоята некадърност не можете да направите една добра организация на ивент и съответно после ревете, че ние сме си виновни, че никой не си посещава цирка).
          А колкото повече информация има за тях, толкова повече ще си отварят очите в какво и с какво се за забъркали.
          Така, че аз реално не чакам отговор от теб

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение

            Ясни са критериите на форума. Питайте си го Ивелинчо. Дано ви отговори.
            Ясни сте вие тугедърците, Ивелине Все другите са ви виновни, все вие сте неразбраните и ощетените. На крива ракета космоса ѝ е крив.

            Я кажи защо ще забавите ГФО-то за 2020та? Какво има или няма в него, че ще го криете до последно?
            Last edited by Jorkata; 04.07.2021, 22:50.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

              Какво означава ако мъж си измисля женски ник и говори за себе си в женски род?

              По темата - женчото по-горе твърдеше, че репортажът на бтв е спрян, а той не е. Обича ли Криселда да лъже и до кога ще продължава да заблуждава инвеститорите?
              Ясни са критериите на форума. Питайте си го Ивелинчо. Дано ви отговори.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение

                Мисля, че съм ви отговорилА на всички въпроси. Това по темата ли е, модератори?
                Какво означава ако мъж си измисля женски ник и говори за себе си в женски род?

                По темата - женчото по-горе твърдеше, че репортажът на бтв е спрян, а той не е. Обича ли Криселда да лъже и до кога ще продължава да заблуждава инвеститорите?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                  А защо, тогава, не отговориш на поста ми от днес (който вече преповтарям за 7ми път и все няма отговори) с 3те въпроса? Те са доста по темата
                  Но нещо ги прескачаш...както всеки неудобен въпрос. Няма отговори на резонни въпроси, няма камъни, няма туристи в ИП... Какво се случва със схемата ти Ивчо?
                  Мисля, че съм ви отговорила на всички въпроси. Това по темата ли е, модератори?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение
                    Не виждам това да е по темата отново.
                    А защо, тогава, не отговориш на поста ми от днес (който вече преповтарям за 7ми път и все няма отговори) с 3те въпроса? Те са доста по темата
                    Но нещо ги прескачаш...както всеки неудобен въпрос. Няма отговори на резонни въпроси, няма камъни, няма туристи в ИП... Какво се случва със схемата ти Ивчо?
                    Last edited by Petsov; 04.07.2021, 20:49.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                      Не е по темата? Ами фактът, че купувате каменни постройки с цел реставриране, а всъщност целта е да се вземе камъкът за вашите строежи?
                      Това не е по темата, така ли, Ивчо? Не е свързано с ИП?

                      Аз просто казвам, че щом правите такива магарии, значи сте го закъсали за камъни. И май тепърва ще го виждаме това…
                      Не виждам това да е по темата отново.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение
                        Това по темата ли е? Модераторите нещо подбират.
                        Не е по темата? Ами фактът, че купувате каменни постройки с цел реставриране, а всъщност целта е да се вземе камъкът за вашите строежи в ИП?
                        Това не е по темата, така ли, Ивчо? Не е свързано с ИП?

                        Аз просто казвам, че щом правите такива магарии, значи сте го закъсали за камъни. И май тепърва ще го виждаме това…
                        Last edited by Petsov; 04.07.2021, 19:20.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                          По темата е, защото изграждането на каменната облицовка в лунапарка става също по скандален начин. Много добре знаеш ,Ивелине, за какво става дума. Едни ремаркета обикалят селата и се товарят с камъни. Интересно е фирмата по какъв начин ги изкупува. Всичко отново е тотално непрозрачно. Защо ли?
                          Като си купя къща мога да правя с нея каквото си искам

                          Коментар


                          • По темата е, защото изграждането на каменната облицовка в лунапарка става също по скандален начин. Много добре знаеш ,Ивелине, за какво става дума. Едни ремаркета обикалят селата и се товарят с камъни. Интересно е фирмата по какъв начин ги изкупува. Всичко отново е тотално непрозрачно. Защо ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение
                              Ивелин и компания явно го закъсват за камък.
                              Досега беше евтино - от стари къщи. Ама сега, вече като пресъхна това поточе…откъде?
                              А има още бая да се строи…
                              Това по темата ли е? Модераторите нещо подбират.

                              Коментар


                              • Ивелин и компания явно го закъсват за камък.
                                Досега беше евтино - от стари къщи. Ама сега, вече като пресъхна това поточе…откъде?
                                А има още бая да се строи…

                                Коментар

                                Working...
                                X