IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Иновативен Проект - С прогнози за развитие, близко с Facebook

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами с УПОРИТ И СЪЗИДАТЕЛЕН МАРКЕТИНГ. Тук и поне още, в kpd.bg В КПД-то, струва ми се, вероятността е по-висока.

    Коментар


    • Здравейте,
      Да го наречем бизнес приложение. Идеалогията на програмата/приложението е насочена към масите, съжалявам но не мога да кажа повече.

      Частни инвеститори... По какъв начин мога да се свържа с тях, има ли платформа или нещо от сорта?

      С уважение
      Пламен Стефанов

      Коментар


      • Програмите на ЕС са толкова усложнена материя, че основно, ще се изнервиш. Наблегни на частно финансиране.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от PSTHEPLAYER Разгледай мнение
          Здравейте,
          Първо да се представя, аз съм Пламен Стефанов и вече от над 15 месеца развивам, обработвам, променям перспективите, начините на дейността и въобще казано съм на финала на моя проект! Така...
          През лятото на 2018 година този продукт трябва вече да е на пазара (с всички патенти, разрешителни, договори и т.н.) Та въпроса ми е следния:
          Моля ви ако имате някаква информация за програмите към министерството на финансите за развитие на нови иноваторски проекти в сферата на ИТ Търговията да ми помогне. Без тези програми и финансиране мисля, че няма да успея финансово да завърша проекта си.

          Благодаря ви предварително.

          С Уважение
          Пламен Стефанов
          Нещо свързано с Плейстейшън ли е? Ако ДА? - имам интерес. Но кажи малко повече.

          Коментар


          • За ИТ субсидии не съм чувал да дават

            Коментар


            • V kakvo се състои точно твоя проект нещо като олх ли

              Коментар


              • Иновативен Проект - С прогнози за развитие, близко с Facebook

                Здравейте,
                Първо да се представя, аз съм Пламен Стефанов и вече от над 15 месеца развивам, обработвам, променям перспективите, начините на дейността и въобще казано съм на финала на моя проект! Така...
                През лятото на 2018 година този продукт трябва вече да е на пазара (с всички патенти, разрешителни, договори и т.н.) Та въпроса ми е следния:
                Моля ви ако имате някаква информация за програмите към министерството на финансите за развитие на нови иноваторски проекти в сферата на ИТ Търговията да ми помогне. Без тези програми и финансиране мисля, че няма да успея финансово да завърша проекта си.

                Благодаря ви предварително.

                С Уважение
                Пламен Стефанов
              Working...
              X