IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интелектуалната собственост - краде ли се у нас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Най смешното в цялата тази история е че няколко човека начели с Из... обретателя за цели шест години нито веднъж не им е минало през ума да вземат да проверят има ли смисъл всичко това. На никой от тези там не им е минало и през акъла дори да вземат да отворят един учебник по топлотехника, и да проверят аджеба какво всъщност ще постигнат. Предполагам че другите са подведени от Главния из... обретател. Който от своя страна и хабер дори си няма от това което прави.
    Леле-леле майко мила!
    Много, ама много зрелищен провал!

    Такъв резил нормален човек не може да преживее.
    Ако има поне малко чест и достойнство, досега да е отървал света от присъствието си.

    Завидна „нормалност” показваш, Импотецлий. Доказано, нула идея какво става и старателно избягване запознаване с фактите. И, точно тази твар да раздава „квалификации”, който я допуска - за себе си - явно, и по-бос от нея ще дойде. Халал да им е.

    Коментар


    • Най смешното в цялата тази история е че няколко човека начели с Из... обретателя за цели шест години нито веднъж не им е минало през ума да вземат да проверят има ли смисъл всичко това. На никой от тези там не им е минало и през акъла дори да вземат да отворят един учебник по топлотехника, и да проверят аджеба какво всъщност ще постигнат. Предполагам че другите са подведени от Главния из... обретател. Който от своя страна и хабер дори си няма от това което прави.
      Леле-леле майко мила!
      Много, ама много зрелищен провал!

      Такъв резил нормален човек не може да преживее.
      Ако има поне малко чест и достойнство, досега да е отървал света от присъствието си.

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Твоите клевети - поначало и изцяло доказуемо. Вече е ясно, що не водиш ни полиция, ни прокуратура, ни ДАНС или НАП: Щото, веднагически, лъсва кой е измамникът пък на, някакси, не ти се влиза на топло, нито пари ти се плащат. Минимум, разноски по делото и обявяване в нац.ефир, що за „убавец” недоклатен си.
        Накратко, по-евтинко е да се обесиш на първия по-здрав клон. Въженце и сапунче ако нямаш...
        Ами всичко е доказано по-доле. Какво поввче да се доказва?

        Интересно е обаче до какви ментални изменения води детството на бъдещ номенклатурчик, оставен да се оправя сам в живота.
        Много ми е любопитно що за логика е това, да искаш от този който публично те е нарекъл лъжец и измамник, да води прокуратура и дела срещу теб?
        Очевидно е че не си успял да го излъжеш и измамиш. Обаче ако ти лично се чувстваш обиден, би трябвало ти самия да заведеш дело за оклеветяване.
        Защото ако не го направиш, то се оказва че обидите не са никакви обиди, а самата истина.

        А истината понякога боли...

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Сегааа, доказахме че това е пълна измама.

          За да сме обективни обаче, трябва да споменем че има какво да се направи...
          Твоите клевети - поначало и изцяло доказуемо. Вече е ясно, що не водиш ни полиция, ни прокуратура, ни ДАНС или НАП: Щото, веднагически, лъсва кой е измамникът пък на, някакси, не ти се влиза на топло, нито пари ти се плащат. Минимум, разноски по делото и обявяване в нац.ефир, що за „убавец” недоклатен си.
          Накратко, по-евтинко е да се обесиш на първия по-здрав клон. Въженце и сапунче ако нямаш...

          Коментар


          • Сегааа, доказахме че това е пълна измама.

            За да сме обективни обаче, трябва да споменем че има какво да се направи...

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Ние и да се разберем, не виждам теб кво те бòли това?
              "продукта" си остава пълен провал.

              Що бе, за паразити, даже сте преуспели. Пък, разберете ли се, би тръябвало да врещитв по-малко. Че то сега, сякаш ви колят или ебат...
              Last edited by Pyramid; 13.09.2018, 17:26.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                ..Искаш да кажеш, че Доматов лъже?
                'мо разберете се помежду си.
                Ние и да се разберем, не виждам теб кво те бòли това?
                "продукта" си остава пълен провал.

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Само с обаждане не става работата. Ако ставаше, досега да си развил производството и туй нещо да го има във всеки магазин.
                  А то го няма дори и в ГО. Знаят хората с какво е прославен градът им.


                  Очевидно е обаче че само с лакардии, разтягане на локуми и приказки изпод шипковия храст не става.
                  ..Искаш да кажеш, че Доматов лъже?
                  'ми разберете се помежду си.
                  Last edited by Pyramid; 12.09.2018, 18:53.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Гледай ти, гледай ти! От кого ги чуваме тия работи! Не знаех, че „Панасоник”, това съм аз

                    Прочее, я виж обади , че работи, осмърдя орталъка, щото...
                    Само с обаждане не става работата. Ако ставаше, досега да си развил производството и туй нещо да го има във всеки магазин.
                    А то го няма дори и в ГО. Знаят хората с какво е прославен градът им.


                    Очевидно е обаче че само с лакардии, разтягане на локуми и приказки изпод шипковия храст не става.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Т.е. може да продава. Чалъми.
                      Устройството съществува и си работи, развито е от Панасоник.
                      Гледай ти, гледай ти! От кого ги чуваме тия работи! Не знаех, че „Панасоник”, това съм аз

                      Прочее, я виж обади , че работи, Импотеций осмърдя орталъка, щото...
                      Last edited by Pyramid; 12.09.2018, 15:09.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Бе чувал съм я тая аксиома но отдавна.
                        Ами ти не би ли инвестирал в тоз хтекономайзер?
                        Както каза из... обретателя, той средства няма да инвестира никакви, но за сметка на това ще предостави "индустриална собственост", каквото и да означава това.

                        Т.е. може да продава. Чалъми.
                        Устройството съществува и си работи, развито е от Панасоник.
                        Last edited by X_Y; 11.09.2018, 21:47.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                          О Боже, какви локуми само за да се докаже че е невъзможно да се открадне интелект от фатмак. Бил той и бивш...
                          Имхотепе, за аксиоми чувал ли си?
                          Бе чувал съм я тая аксиома но отдавна.
                          Ами ти не би ли инвестирал в тоз хтекономайзер?
                          Както каза из... обретателя, той средства няма да инвестира никакви, но за сметка на това ще предостави "индустриална собственост", каквото и да означава това.

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • О Боже, какви локуми само за да се докаже че е невъзможно да се открадне интелект от фатмак. Бил той и бивш...
                            Имхотепе, за аксиоми чувал ли си?

                            Коментар


                            • Тва сигурно от очилата.

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                На тая снимка както казах вече, освен часовника, нищо друго не си личи.
                                Бе мислех си, абе да не съм окьоравел?
                                Обаче миналата седмица ходих на очен лекар, та той ми каза че нямам изменения в зрението, не ми трябват очила, и засега мога да я карам по досегашната схема: дринк, гембъл енд хъмп...


                                Това обаче също означава че тази снимка нарочно е с такова качество, че да не си личи нищо. Предполагам че причината е че не искаш да си проличи провала...

                                Сега да се върнем към ъъъъ дискусията.

                                Говорите тук за ламинарни потоци, подкритични числа на Рейнолдс,
                                Ами човек остава с впечатлението че сте високообразован инженер с много широки познания и огромен опит в проектирането.

                                Ако е така, бихте ли показали с математика как точно се получава изумителния резултат във вашето... Изделие?
                                Използвайте я тази пуста формула ето тук - покажете на всички, и ми натрийте носа веднъж завинаги?


                                Аз обаче мисля че няма да го направите, защото не можете.Не ви достигат познания.
                                Ако имахте познания, щяхте да го направите още миналата година, аз щях да се извиня за грешката, и кой знае - можеше да инвестирам някой леФ?

                                Обаче за всичките ви постове които сте направили, няма нито едно число подкрепено с факти. Нито една формула не сте показали за да защитите този... "продукт".

                                ПП
                                Тежкото номенклатурно минало дава своите резултати май?

                                На снимката личи всичко в достатъчна степен. Разбира се, за имащите понятие.
                                The Mumy is alive, do not care about it !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X