IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интелектуалната собственост - краде ли се у нас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Изумен съм от подигравките, които някои /колеги или - не/ - творите за сметка на отворилия темата!

    Изумен съм, защото торпилирате националното /НИ/ богатство! Защо го правите? Завист - това е очевАдно! Завист и злоба!

    Тръбичка може и да няма, но ЩЕ има! Забравили сте условията, за да има - и тръбичка, и топла вода от Козлодуй...

    Да ви припомня ли условията, за да имаТЕ национално богатство?

    Условието е елементарно. Как не сте се сетили още? Необходими са пари.

    Това условие беше споделено ТУК, преди 8-10 години, а именно: вместо да инвестирате тук-там в акции - да инвестирате в... тръбичка..., в топла вода от Козлодуй... и т.н. - бъдещи национални богатства! Защо ги торпилирате - точно подобни "национални богатства" - /цитат!/ - аз не мога да си обясня! Ега ти инвеститорите, дето сте вие!
    Безсмислен, ти си доказан смешник в сферата. Евалла. Сигурно, си чел статията по повод „Онзи” проект. Ще ни.осветлиш ли, кое в нея, намираш за ... грешно, да речем?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

      Които трябва да извадиш от максимум 30х.л. вода (ако има миялна са в пъти по-малко) с 35-37С
      поне 66% от времето поради краткия пуск няма никаква полза, демек останаха 10х.л. вода.

      Защо не рекламираш което имаш за баня, за мен е мистерия...
      Празните приказки си личат по това, че са непроверени. Защо не кажете на г-н Иван Цанов от www.ecocity.bg , че лъже, или си „въобразява”? Що не му кажете за краткото време на работа и т.н.? Покрай своите топлообменници, човекът е събрал внушително количество фактури от преди и след инсталирането, що не идеш да му обясниш, че „лъже”? Нашето е още по-бързодействащо но, за начало, и това, бихме разгледали като критика в свой адрес та, дерзай. Обори поне него.

      Коментар


      • Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Чувам, във патентното се правели злоупотреби и саботаж на заявки. Доколкото иде реч за едни от най-доходоносните инвестиции, злоупотребата на натоварени от държавата лица не е ли подриване на държавността и торпилиране на националното богатство? Ще се радвам да споделите собствен опит, който има и как е излизал от подобни ситуации.

          Изумен съм от подигравките, които някои /колеги или - не/ - творите за сметка на отворилия темата!

          Изумен съм, защото торпилирате националното /НИ/ богатство! Защо го правите? Завист - това е очевАдно! Завист и злоба!

          Тръбичка може и да няма, но ЩЕ има! Забравили сте условията, за да има - и тръбичка, и топла вода от Козлодуй...

          Да ви припомня ли условията, за да имаТЕ национално богатство?

          Условието е елементарно. Как не сте се сетили още? Необходими са пари.

          Това условие беше споделено ТУК, преди 8-10 години, а именно: вместо да инвестирате тук-там в акции - да инвестирате в... тръбичка..., в топла вода от Козлодуй... и т.н. - бъдещи национални богатства! Защо ги торпилирате - точно подобни "национални богатства" - /цитат!/ - аз не мога да си обясня! Ега ти инвеститорите, дето сте вие!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

            Които трябва да извадиш от максимум 30х.л. вода (ако има миялна са в пъти по-малко) с 35-37С
            поне 66% от времето поради краткия пуск няма никаква полза, демек останаха 10х.л. вода.

            Защо не рекламираш което имаш за баня, за мен е мистерия...
            Ам то и тръбичка няма. Всичко е разкази изпод шипковия храст,

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Около 300квтч/год.
              Които трябва да извадиш от максимум 30х.л. вода (ако има миялна са в пъти по-малко) с 35-37С
              поне 66% от времето поради краткия пуск няма никаква полза, демек останаха 10х.л. вода.

              Защо не рекламираш което имаш за баня, за мен е мистерия...

              Коментар


              • Йозиии, как вървят продажбите?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                  Ми да обясниш на простите, колко квтч/год. ще пести джвъчката ти ?
                  Сигурно си чувал, че на прости ако не можеш да обясниш...
                  ...нищо особео. ТЕ е са разбрали. Щото са прости.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                    Ми да обясниш на простите, колко квтч/год. ще пести джвъчката ти ?
                    Сигурно си чувал, че на прости ако не можеш да обясниш...
                    Около 300

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                      Да, така е.
                      Реално в най-добрия случай, ще пести 150квтч/год. По вероятно ми е 50квтч/год. = 10лв/год.

                      Но повечето хора имащи проточен на ток, ще си я купят, защото ще направи по-гореща водата през зимата(+/- 1 градус си се усеща особено зимата).
                      Пък при банята всичко умножаваш поне х10-20 и си струва, ама не с тръбичка 40см де
                      По-вероятно ти е защото по-долу съм пропуснал да умножа по радиуса на тръбичката за да получа площта... А радиуса е 0.019... та тия 500 вата като ги умножиш на 0,019 и получаваш... ъъъммм... ... получавашшш.... ъъъммм...
                      9.5 вата!

                      Last edited by Имхотеп; 03.11.2019, 23:29.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Насила умен не се става. Виждам, че ви зори.
                        Ми да обясниш на простите, колко квтч/год. ще пести джвъчката ти ?
                        Сигурно си чувал, че на прости ако не можеш да обясниш...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                          Да, така е.
                          Реално в най-добрия случай, ще пести 150квтч/год. По вероятно ми е 50квтч/год. = 10лв/год.

                          Но повечето хора имащи проточен на ток, ще си я купят, защото ще направи по-гореща водата през зимата(+/- 1 градус си се усеща особено зимата).
                          Пък при банята всичко умножаваш поне х10-20 и си струва, ама не с тръбичка 40см де
                          Насила умен не се става. Виждам, че ви зори.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            ..
                            Тези 500 джаула са равни на 500 вата за една секунда. Това е при идеални условия.
                            ..
                            Да, така е.
                            Реално в най-добрия случай, ще пести 150квтч/год. По вероятно ми е 50квтч/год. = 10лв/год.

                            Но повечето хора имащи проточен на ток, ще си я купят, защото ще направи по-гореща водата през зимата(+/- 1 градус си се усеща особено зимата).
                            Пък при банята всичко умножаваш поне х10-20 и си струва, ама не с тръбичка 40см де

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Йоззиии,, кажи тогава как вървят продажбите?

                              Като питаш себе си, отговаряй.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Само кой го казва, на Гьобелс правнучето. За пореден път, като счупен грамофон, пробутва неприложимата си формула и нехае за фактическите резултати.
                                Йоззиии,, кажи тогава как вървят продажбите?

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X