IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интелектуалната собственост - краде ли се у нас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Еми така е.
    Питаш го колко вата прави онова за обувките - не знае.
    Казваш му колко вата ще възстанови с тръбичката - лъже. При положение че този който му е смятал тръбите от Козлодуй до София е използвал същата формула.
    Питаш за микромодула - 'стотици волти и сто вата'. Пълен нонсенс.
    Още?
    Батерия с общ електролит.
    Искрата в свещта на автомобила е с променлив ток.
    ...
    ...

    Како общо може да имам с такова нещо?


    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Имхотеп, само защо не трябва да те дразня не ми е ясно. Защото много трудно ще намерите по незаядлив човек от мен. На вас ви трябва сделка, иначе брашно няма за вас, ще карате на трици.
        Ами дразни ме. Аз ще отговарям подходящо.

        Иначе сделка с неграмотници не ми трябва.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Имхотеп, само защо не трябва да те дразня не ми е ясно. Защото много трудно ще намерите по незаядлив човек от мен. На вас ви трябва сделка, иначе брашно няма за вас, ще карате на трици.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            С такива ли скудоумни въпроси, си тръгнал да се заяждаш? Е, браво.
            Въпросите са в зависимост на кой ги задаваш. За теб дори този въпрос е сложен.

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Pyramid, въпросната малка Тойота е с батерия под 1 кв.ч., батерията и не струва почти нищо сравнена с цената на колата. Могат да я вдигнат на 10кв.ч. и ще минава само на ток над 100км сигурно. Батерията ще струва 1000 долара. Играта какви ще бъдат автомобилите, електромобилите просто е приключила, бърз или бавен заряд и накрая заряд за пробег от 2500-3000км автономия, ползваш електричество и на бензин имаш този пробег. Според мен нещата приключват.
              Братле, директивите, са отиване към тотален отказ от ДВГ. Т.е., има още много път за извървяване.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Що?
                С такива ли скудоумни въпроси, си тръгнал да се заяждаш? Е, браво.

                Коментар


                • Pyramid, въпросната малка Тойота е с батерия под 1 кв.ч., батерията и не струва почти нищо сравнена с цената на колата. Могат да я вдигнат на 10кв.ч. и ще минава само на ток над 100км сигурно. Батерията ще струва 1000 долара. Играта какви ще бъдат автомобилите, електромобилите просто е приключила, бърз или бавен заряд и накрая заряд за пробег от 2500-3000км автономия, ползваш електричество и на бензин имаш този пробег. Според мен нещата приключват.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Абе, хубаво си е, да може бързо да заредиш.
                    Що?
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Според мен бързия заряд въобще не е опция за ел.коли, винаги ще е в ущърб на батерията, много по добре е нощем да се зарежда когато със сигурност си стои и не се ползва. Притесненията с пробега, да не те остави на пътя се решават с един малък бензинов агрегат, може веднъж в годината да се наложи да се използва обаче е гарантирано спокойствие.
                      Абе, хубаво си е, да може бързо да заредиш.

                      Коментар


                      • Според мен бързия заряд въобще не е опция за ел.коли, винаги ще е в ущърб на батерията, много по добре е нощем да се зарежда когато със сигурност си стои и не се ползва. Притесненията с пробега, да не те остави на пътя се решават с един малък бензинов агрегат, може веднъж в годината да се наложи да се използва обаче е гарантирано спокойствие.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Според мен не харесват електромобилите меко казано, откровенно ги мразят много силно. Затова това за батериите е яко атакувано. Безименния ги мрази с мозъка на костите си и всъщност и всички други чиито критики търпим, точно това ги обединява.
                            Не е за това. Например жената ще има И-пейс в скоро време. Единственото което ме разколебава засега е времето за зареждане и разстоянието за едно зареждане. Всъщност май само времето за зареждане.
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Според мен не харесват електромобилите меко казано, откровенно ги мразят много силно. Затова това за батериите е яко атакувано. Безименния ги мрази с мозъка на костите си и всъщност и всички други чиито критики търпим, точно това ги обединява.
                              По-скоро, как някакъв там, натиска нагоре, не е ли по-добре, тук, долу, да си го отъркаляме в калта, па да го направим мръсен, като нас самите. Само дето, им мръсни мозъците...

                              Коментар


                              • Според мен не харесват електромобилите меко казано, откровенно ги мразят много силно. Затова това за батериите е яко атакувано. Безименния ги мрази с мозъка на костите си и всъщност и всички други чиито критики търпим, точно това ги обединява.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X