IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Акции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да се знае https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...2e&oe=569C35A1 .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
      Ще ти е*а и мачовете и залагането Днес Ювентус преебаха половин Европа с 92 мин. Кви 20 хилки на мачове бе. От залагане НЕ се печели. А 20 бона може да сложиш само в Азия. Тук опитай с малко по големи залози и ще видиш какво ще се случи
      Над 35 познати мача и 0 загуби от 2014 лятото. Много ги чаткам мачовете . Губи се защото сте много алчни искате още и още , и защото не следите прогнози,интервюта ,статистики и т.н. Аз мн ги чаткам и както казах нямам загуба

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
        Като проимам 20 000 хиляди да залагам ще ти кажа как е .
        Ще ти е*а и мачовете и залагането Днес Ювентус преебаха половин Европа с 92 мин. Кви 20 хилки на мачове бе. От залагане НЕ се печели. А 20 бона може да сложиш само в Азия. Тук опитай с малко по големи залози и ще видиш какво ще се случи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          Как е комара с мачове те
          Като проимам 20 000 хиляди да залагам ще ти кажа как е .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
            Май по-добре да не замислям такива работи.Много е трудно да имам капитал от 500 000.
            Как е комара с мачове те

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
              Май по-добре да не замислям такива работи.Много е трудно да имам капитал от 500 000.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                Имаш предвид да създадеш АДСИЦ ли? Защо не, но има някои изисквания според закона, конкретно мин капитал от 500,000, който да бъде увеличен с поне 30% при листването и поне 30% от капитала да се държи от институционални инвеститори. Също ще трябва да разпределяш поне 90% от печалбата за дивидент всяка година.

                Не е толкова трудно, това е колкото 7-8 добри апартамента в София. Друг е въпроса колко си заслужава с минимума. Препоръчвам тази статия:

                http://www.capital.bg/biznes/finansi...lema_za_adsic/
                Май по-добре да не замислям такива работи.Много е трудно да имам капитал от 500 000.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
                  Здравейте, възможно ли е ако си направя фирма за имоти- да продавам имоти , да си регна фирмата и фирмата ми да има акции както софарма има??? Смисъл да печеля от тия акции аз.
                  Имаш предвид да създадеш АДСИЦ ли? Защо не, но има някои изисквания според закона, конкретно мин капитал от 500,000, който да бъде увеличен с поне 30% при листването и поне 30% от капитала да се държи от институционални инвеститори. Също ще трябва да разпределяш поне 90% от печалбата за дивидент всяка година.

                  Не е толкова трудно, това е колкото 7-8 добри апартамента в София. Друг е въпроса колко си заслужава с минимума. Препоръчвам тази статия:

                  http://www.capital.bg/biznes/finansi...lema_za_adsic/
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
                    Здравейте, възможно ли е ако си направя фирма за имоти- да продавам имоти , да си регна фирмата и фирмата ми да има акции както софарма има??? Смисъл да печеля от тия акции аз.
                    всичко е възможно, но по-голям шанс да спечелиш пари имаш, като намериш къде плащат пари за написан пост в интернет, без значение глупав или спам - там ти е силата
                    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
                      Здравейте, възможно ли е ако си направя фирма за имоти- да продавам имоти , да си регна фирмата и фирмата ми да има акции както софарма има??? Смисъл да печеля от тия акции аз.
                      То всяка фирма има акции

                      Коментар


                      • Акции

                        Здравейте, възможно ли е ако си направя фирма за имоти- да продавам имоти , да си регна фирмата и фирмата ми да има акции както софарма има??? Смисъл да печеля от тия акции аз.
                        Last edited by fearlessss8; 23.09.2015, 05:24.
                      Working...
                      X