IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идеи за инвестиции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прочее, какво знаеш за струнния транспорт, че твърдиш това?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      От сураттефтера

      Nedelin Marinov


      9 hrs
      Здравейте!
      Обръщам се най-вече към хората с предприемаческо мислене и усет към иновациите.
      От 1 година се занимавам с инвестиране и разпространение на струнната технология (иновативен вид транспорт, разработван през последните 40 години). Като тази технология през последните месеци вече беше тествана и работи. От това лято започва и строителство на адресни проекти по цял свят.

      В момента компанията разпродава акции на доста изгоден дисконт (1 акция излиза по 1-2 цента). Дългосрочните прогнози са, че до 15-20 г. компанията ще заема 50% от световната капитализация на транспортни услуги и ако това се случи, 1 акция ще се равнява на над 3000$.

      Вече има доста примери за компании, които са разпродавали акции в началото на безценица, а сега струват по няколко стотин долара... (Apple, Amazon, Google, Facebook, Microsoft) . Доста хора са имали възможност да участват в тези компании, но не са го направили.

      Skyway се финансира на принципа на краудфъндинг (народно финансиране), така че е достъпен за абсолютно всеки. Доста от хората в компанията сме на мнение, че това е проектът на 21-и век! Транспортът има сравнителни предимства пред абсолютно всеки един друг вид транспорт, като Skyway залага на екологичност, бързина и безопасност. Компанията участва на множество международни събития за иновации и вече се отличава с доста отличия.

      Повече от половината, предназначени за продажба акции, са вече продадени. Очаква се до няколко месеца входът в компанията да затвори. Чрез участие в момента, всеки се превръща в съсобственик на технологията, като си запазва правото за получаване на дивиденти през следващите години, както и възможността за продажба на акциите в течение на времето по цена към съответния момент... Очаква се още следващата година, акциите да се търгуват от 1$ нагоре, понеже номиналът на 1 акция е 1$ и в момента се продават с дисконт.

      Минималната инвестиция е от 50$, като за момента, за тази стойност се получават 2000 акции. Дори и с такова минимално участие, човек може да подсигури бъдещето си, ако разбира се нещата вървят по план.

      Това беше нещо като кратко резюме, но няма как в 1 пост да поместя цялата информация.
      За всеки, който проявява интерес - goo.gl/ijPvHa , това е поста, в който съм поместил всичко най-важно.
      https://youtu.be/sShk1-UXCjE - а това е първият клип, който препоръчвам да прегледате.
      Можете да се присъедините и в групата на Skyway за България - https://www.facebook.com/groups/SkywayBG/ , за да следите новостите и развитието на компанията.
      https://www.facebook.com/groups/NedSuccessGroup/ - а това е и личната ми бизнес група.

      За времето досега, над 600 човека от екипа ми са инвестирали, като спокойно мога да кажа, че от всичко, с което се занимавам, идеята за Skyway се възприема най-лесно от хората, нямащи досега опит в инвестирането.

      Важно е да не се забравя, че 100% гаранция няма за нищо, особено при инвестициите в иновации!
      Затова и в самото начало започнах, че това е за хора, имащи предприемчиво мислене!

      Това, което виждате на снимките - всичко е част от проекта Skyway. Ще разберете повече от goo.gl/ijPvHa .
      Има доста информация, която можете да прочетете...

      За всякакви допълнителни въпроси относно Skyway, регистрирането, инвестирането... съм насреща.

      Девизът на компанията е:
      "Строй Skyway, спасявай планетата!"
      Тоя 21-век мисля отдавна е настъпил вече 17 -години ...А другото е като във сериала "ШМЕНТИ КАПЕЛИ" ,който даваха по ТВ 7, ама 1:1

      Коментар


      • Още малко, ще те атакува синдикатът на селските каруцари, недей така. ;-)

        Коментар


        • От сураттефтера

          Nedelin Marinov


          9 hrs
          Здравейте!
          Обръщам се най-вече към хората с предприемаческо мислене и усет към иновациите.
          От 1 година се занимавам с инвестиране и разпространение на струнната технология (иновативен вид транспорт, разработван през последните 40 години). Като тази технология през последните месеци вече беше тествана и работи. От това лято започва и строителство на адресни проекти по цял свят.

          В момента компанията разпродава акции на доста изгоден дисконт (1 акция излиза по 1-2 цента). Дългосрочните прогнози са, че до 15-20 г. компанията ще заема 50% от световната капитализация на транспортни услуги и ако това се случи, 1 акция ще се равнява на над 3000$.

          Вече има доста примери за компании, които са разпродавали акции в началото на безценица, а сега струват по няколко стотин долара... (Apple, Amazon, Google, Facebook, Microsoft) . Доста хора са имали възможност да участват в тези компании, но не са го направили.

          Skyway се финансира на принципа на краудфъндинг (народно финансиране), така че е достъпен за абсолютно всеки. Доста от хората в компанията сме на мнение, че това е проектът на 21-и век! Транспортът има сравнителни предимства пред абсолютно всеки един друг вид транспорт, като Skyway залага на екологичност, бързина и безопасност. Компанията участва на множество международни събития за иновации и вече се отличава с доста отличия.

          Повече от половината, предназначени за продажба акции, са вече продадени. Очаква се до няколко месеца входът в компанията да затвори. Чрез участие в момента, всеки се превръща в съсобственик на технологията, като си запазва правото за получаване на дивиденти през следващите години, както и възможността за продажба на акциите в течение на времето по цена към съответния момент... Очаква се още следващата година, акциите да се търгуват от 1$ нагоре, понеже номиналът на 1 акция е 1$ и в момента се продават с дисконт.

          Минималната инвестиция е от 50$, като за момента, за тази стойност се получават 2000 акции. Дори и с такова минимално участие, човек може да подсигури бъдещето си, ако разбира се нещата вървят по план.

          Това беше нещо като кратко резюме, но няма как в 1 пост да поместя цялата информация.
          За всеки, който проявява интерес - goo.gl/ijPvHa , това е поста, в който съм поместил всичко най-важно.
          https://youtu.be/sShk1-UXCjE - а това е първият клип, който препоръчвам да прегледате.
          Можете да се присъедините и в групата на Skyway за България - https://www.facebook.com/groups/SkywayBG/ , за да следите новостите и развитието на компанията.
          https://www.facebook.com/groups/NedSuccessGroup/ - а това е и личната ми бизнес група.

          За времето досега, над 600 човека от екипа ми са инвестирали, като спокойно мога да кажа, че от всичко, с което се занимавам, идеята за Skyway се възприема най-лесно от хората, нямащи досега опит в инвестирането.

          Важно е да не се забравя, че 100% гаранция няма за нищо, особено при инвестициите в иновации!
          Затова и в самото начало започнах, че това е за хора, имащи предприемчиво мислене!

          Това, което виждате на снимките - всичко е част от проекта Skyway. Ще разберете повече от goo.gl/ijPvHa .
          Има доста информация, която можете да прочетете...

          За всякакви допълнителни въпроси относно Skyway, регистрирането, инвестирането... съм насреща.

          Девизът на компанията е:
          "Строй Skyway, спасявай планетата!"

          Коментар


          • ...Макар че, да НЯМА проблеми и да живееш с такива, с които си свикнал, са съвсем различни неща.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

              Радвам се че приятелите ми дето направиха 2-3 академийки за програмисти и правят яко кинти не мислят като тебе
              Явлението си нарича "пренос". Казва се и се пише едно и също, разбира се според персонални постановки. Доволен ли си, "няма проблеми".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Да, но някой трябва да го е пожелал. Да не те отчайвам но, у нас все по-малко се чете, мозъците чалгизирани...Твърде малко има за вадене при такъв пазар.

                Радвам се че приятелите ми дето направиха 2-3 академийки за програмисти и правят яко кинти не мислят като тебе
                http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                Коментар


                • ...началото на нова икономическа криза ли се очертава? Завехна интересът, петролът в тесни граници ...

                  Коментар


                  • Към тази тема и също, онази за ПДНГ-АД: Инструментално оборудване за последните. Знам какво точно, може да им вдигне производителността между 5 и 10 %, че и повече, да продават и също и от това да печелят...Ама не внимават. Пази, Боже, сляпо да прогледа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marinchev-team Разгледай мнение
                      Последните 5 години наи-големиа бизнес е в дигиталните и крипто валутите! Така ще бъде и следваштите 100 години
                      Купи-продай. Едно и също. Нямаш ли нещо различно предвид?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

                        според мен ще е в онлайн обученията - има нужда
                        Да, но някой трябва да го е пожелал. Да не те отчайвам но, у нас все по-малко се чете, мозъците чалгизирани...Твърде малко има за вадене при такъв пазар.


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marinchev-team Разгледай мнение
                          Последните 5 години наи-големиа бизнес е в дигиталните и крипто валутите! Така ще бъде и следваштите 100 години
                          според мен ще е в онлайн обученията - има нужда
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Последните 5 години наи-големиа бизнес е в дигиталните и крипто валутите! Така ще бъде и следваштите 100 години

                            Коментар


                            • Преди време ми се смяхте но, вижте за пясъка и после пак се смейте...ако още мислите по същия начин.

                              Коментар


                              • Какво стана, колега нали щеше да почваш? Контактите ми ги има, има лични, пиши. Ха на бас че нещата са почти
                                ​​готови. И материал има почти всеки магазин, за жълти ст'инки.

                                Коментар

                                Working...
                                X