IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колосално находище на най-корави диаманти в Русия.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
    И не,не съм русофил,фоб или някакъв друг такъв,но това е истината.
    Аз пък съм русофил,и не виждам нищо срамно в това.Мисля,че е нормално да харесваме единствената велика държава,с която все пак имаме нещо общо-писменост,религия,език
    Да,и САЩ,и Китай,и Германия са голяма работа,ама нас какво ни засяга това?
    Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
    Проблемът на масата в България е,че винаги има нужда да плюе и обича някой до крайност.
    Проблемът на масата е,че не може да мисли самостоятелно.Сега е модерно да отричаме всичко руско-такава е повелята на американските медии и българските им преводачи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение

      Силно те съветвам да гледаш сериозно на нещата.Страна,която е водеща космическа,военна,а така също и научна сила,никак не е за подценяване.Вместо да ми постваш простотии от разни форуми,добре жив техния ВПК,РАН и Роскосмос.
      И не,не съм русофил,фоб или някакъв друг такъв,но това е истината.Проблемът на масата в България е,че винаги има нужда да плюе и обича някой до крайност.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sel4o Разгледай мнение
        И ся евреите какво ще шлифоват и продават на космически цени? Сетих се - ще шлайфат глави на ирански ракети, скоро очакват първата голяма доставка
        Евреините ще купуват суперкорави диаманти, за да шлифоват с тях простите диаманти.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Чакам со интерес и тръпнещо един вид нетърпение суперкоравите диаманти да излязат на пазарът.... нали знайте, че си падам по секси камъни.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • И ся евреите какво ще шлифоват и продават на космически цени? Сетих се - ще шлайфат глави на ирански ракети, скоро очакват първата голяма доставка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
              ако не им е известно на колегите тук,имат в Далечния изток вторият най-голям център за нанотехнологии в света.
              имат, имат - http://sysadmins.ru/topic266786.html
              Don't work hard, work smart!

              Коментар


              • Световните автомобилни производители засилват присъствието си в Русия
                Кирил Безверхий 31.08.2012, 16:00, московско време

                Руският автомобилен пазар, като някой магнит, привлича чуждестранните производители. През последните месеци автоконцерни от Азия, Европа и САЩ изразиха намерение да инвестират в развитието на своя бизнес в Русия милиарди долари.
                Големият интерес от страна на чужденците към руския пазар не е за учудване. Въпреки проблемите с дълговете в Европа и засилващите се слухове за втора вълна на световната икономическа криза, продажбите на коли в Русия чупят всички рекорди.
                3 милиона – толкова коли, съгласно изчисления на редица експерти,могат да бъдат продадени тази година на територията на Русия. Такова количество не е реализирано дори преди кризата от 2008-2009 година. Русия е на второ място по обем на автомобилния пазар в Европа. Впрочем, интересът на чуждестранните компании към руския пазар е предизвикан не толкова от неговите мащаби, колкото от динамиката на увеличаването му. Миналата година продажбите на коли у нас нараснаха с 40%. Тази година се очаква забавяне на растежа до ниво 15%, но и това е добър показател на фона на европейските продажби. Защото слабото търсене на вътрешните си пазари е една от причините, по които автоконцерните, преди всичко европейски, засилват позициите си в Русия.
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Грешиш, за масовия Руснак стандарта на живот спрямо 1990 г. се е увеличил много значимо. Имам близки роднини там и наблюдения от първа ръка.
                  След като спряха да дотират братските икономики с евтина енергия и сурвини, която почето в това число и България препродавахме на свободния пазар в пъти по скъпо, осезаемо се подобри стандарта на средния Руснак...
                  Разбира се спряха да ни купуват и боклуците ...
                  Потвърждавам колега.Отделно,че запознаха и да се развиват,ако не им е известно на колегите тук,имат в Далечния изток вторият най-голям център за нанотехнологии в света.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                    Точно затова са обречени на жалко и мизерно съществуване, и експлоатация - винаги е по лесно да копаш наготовото(назаслужено дадени,с ниска добавена стойност) отколкото (да си принуден) да измислиш нови технологии, да организираш ефективно производство, да устроиш обществото на принципи и върховенство на закона... справка арабелите, нигерия и другите "богати" държави..

                    -> за обикновенните им граждани говоря , не за путиновците или олигарсите на върха на пирамидата, на тях задачата им е да дрънкат оръжие и да пазят статуквото( да не им вземе некой "богатствата" ...)
                    Грешиш, за масовия Руснак стандарта на живот спрямо 1990 г. се е увеличил много значимо. Имам близки роднини там и наблюдения от първа ръка.
                    След като спряха да дотират братските икономики с евтина енергия и сурвини, която почето в това число и България препродавахме на свободния пазар в пъти по скъпо, осезаемо се подобри стандарта на средния Руснак...
                    Разбира се спряха да ни купуват и боклуците ...
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                      Точно затова са обречени на жалко и мизерно съществуване, и експлоатация - винаги е по лесно да копаш наготовото(назаслужено дадени,с ниска добавена стойност) отколкото (да си принуден) да измислиш нови технологии, да организираш ефективно производство, да устроиш обществото на принципи и върховенство на закона... справка арабелите, нигерия и другите "богати" държави..

                      -> за обикновенните им граждани говоря , не за путиновците или олигарсите на върха на пирамидата, на тях задачата им е да дрънкат оръжие и да пазят статуквото( да не им вземе некой "богатствата" ...)

                      Страна,която е космическа и ядрена сила,не може да се принизява с тарамбуките.

                      Коментар


                      • Диамантите са завинаги.
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Ми имат си могъща и огромна страна, неизследвани пространства - какви ли не чудеса няма там. Кой знае още какво има из Сибир....
                          Точно затова са обречени на жалко и мизерно съществуване, и експлоатация - винаги е по лесно да копаш наготовото(назаслужено дадени,с ниска добавена стойност) отколкото (да си принуден) да измислиш нови технологии, да организираш ефективно производство, да устроиш обществото на принципи и върховенство на закона... справка арабелите, нигерия и другите "богати" държави..

                          -> за обикновенните им граждани говоря , не за путиновците или олигарсите на върха на пирамидата, на тях задачата им е да дрънкат оръжие и да пазят статуквото( да не им вземе некой "богатствата" ...)
                          "the trend is your friend until the end..."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ми имат си могъща и огромна страна, неизследвани пространства - какви ли не чудеса няма там. Кой знае още какво има из Сибир....
                            не забравяй и Арктическия шелф колега

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                              Ясно ми е бе колега,не виждаш ли,че се базикам.Ама пак намазаха братушките ...
                              Ми имат си могъща и огромна страна, неизследвани пространства - какви ли не чудеса няма там. Кой знае още какво има из Сибир....
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Фланкеров - ти не знаеш ли, че диамантът може да е ного корав, ама е трошлив?

                                Ако питаш - шлифоване - ще ги шлифоват с тях си. Диамант се шлифова само с диамант - и всички други работи - също с диамант, щото моите камъни от сейфченцето режат стомана като масълце...
                                Ясно ми е бе колега,не виждаш ли,че се базикам.Ама пак намазаха братушките ...

                                Коментар

                                Working...
                                X