IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся съдружник/инвеститор в успешно работещ IT проект

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам, сайтовете за групово пазаруване май почва да им минава модата. Като гледам групончето А иначе, ако си успял в БГ, какъв е проблемът да го развиеш и в Дания. За алкохолът, не знам как е в Дания, но ако е държавен монопол като във Финландия - забрави!

    Коментар


    • Никой не изключва вината. Но повярвай ми това далеч не е най-доходоносната търговия там. Думите си мога да подкрепя с факти и документи.

      Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Струва ми се, че единственият лъч за успех в Интернет пространството ако отиваш от България в Скандинавия е сайт за доставка на алкохол, най-вече вина. Дания е полускандинавска държава. Алкохолът е особена тема в Скандинавските държави по принцип. Трябва да проучиш местния закон. Той е много особен и най-вероятно ще си на ръба на закона. Може би ще се конкурираш с тарикати от прибалтийските държави, но никъде лесно няма.

      С една дума - интернет магазин за доставка на български вина ти е единствения шанс за сносен Интернет проект в Дания с всичките му условности.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
        Става въпрос за сайт за колективно пазаруване работещ в България и стартирането му в Скандинавия (до 1 месец).
        Струва ми се, че единственият лъч за успех в Интернет пространството ако отиваш от България в Скандинавия е сайт за доставка на алкохол, най-вече вина. Дания е полускандинавска държава. Алкохолът е особена тема в Скандинавските държави по принцип. Трябва да проучиш местния закон. Той е много особен и най-вероятно ще си на ръба на закона. Може би ще се конкурираш с тарикати от прибалтийските държави, но никъде лесно няма.

        С една дума - интернет магазин за доставка на български вина ти е единствения шанс за сносен Интернет проект в Дания с всичките му условности.
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • К'во се заяждате с ПеКаТа..... След като "разви" проекта си в БГ, сега ще го "доразвие" в Дания, а след време и в Чукотка - ще им продава машини за сняг.........

          пп От сайт за пазаруване, мина към IT проект......( звучи някакси мащабно...)
          Last edited by 4i40; 26.07.2012, 22:26.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Тялото Разгледай мнение
            С риск да изглежда като заяждане - ако имаш успешно работещ бизнес (не знам защо му викаш "проект" ако работи вече), не ти ще търсиш инвеститори, а те ще те търсят теб.

            .... не веее, нищо не разбираш! Той иска да сподели печалбата от успешно работещият си проект! Като не разбираш, защо изобщо се обаждаш?

            Защо, например - да печелят банките от един такъв проект за финансиране на работещ проект? И аз мразя банкерите-кръвопийци!

            /моят пост е без всякакъв риск да бъде възприет като заяждане, защото си е точно такъв!/
            "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

            Коментар


            • С риск да изглежда като заяждане - ако имаш успешно работещ бизнес (не знам защо му викаш "проект" ако работи вече), не ти ще търсиш инвеститори, а те ще те търсят теб.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                Търся съдружник/инвеститор в успешно работещ IT проект.
                Става въпрос за сайт за колективно пазаруване работещ в България и стартирането му в Скандинавия (до 1 месец).
                Моля за повече информация пишете на лични съобщения.

                П.П. - изключително бърза възвращаемост на инвестицията ( до 6 месеца) + допълнителни възможности за сериозни печалби.
                Каква е минималната инвестиция?

                Коментар


                • Търся съдружник/инвеститор в успешно работещ IT проект

                  Търся съдружник/инвеститор в успешно работещ IT проект.
                  Става въпрос за сайт за колективно пазаруване работещ в България и стартирането му в Скандинавия (до 1 месец).
                  Моля за повече информация пишете на лични съобщения.

                  П.П. - изключително бърза възвращаемост на инвестицията ( до 6 месеца) + допълнителни възможности за сериозни печалби.
                Working...
                X