IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся съдружник/инвеститор в успешно работещ IT проект

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Момчета с някой ме бъркате. Реших да пиша да помогна на човека, не го познавам затова и тук му пиша.
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Петре,

      Искрено се съмнявам, че ще намериш съдружник точно тук. Даже да загърбим всичкото тролене и простотии, които изписа тук има прекалено много информация, която няма как да се забрави. То не бяха управление на портфейли, форекс истории, курсове, 'журналистика', таблети, светещи връзки. Имаше инфо за запори по всички дружества в които участваш и така и не се разбра как е завършила сагата със съдия изпълнителя.

      Как ще гарантираш на потенциалните ти съдружници, че една сутрин като се събутят сметките на дружеството няма да са запорирани.

      поздрави и успех
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
        Пусни тема в http://www.predpriemach.com/ - там може намериш партньор и подобаващо да ти оценят проекта. Ако имаш некъв проблем пиши ми ти помогна с нещо в този сайт да се застъпя за теб, ама ще ми трябва инфо на ЛС повече

        Петърчо, стига с тия трикове, веееее..., омръзнаха ми - що не си / "му" / пишеш направо на лични, а държиш всички да прочетат колко е голям интересът към теб?
        "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

        Коментар


        • Пусни тема в http://www.predpriemach.com/ - там може намериш партньор и подобаващо да ти оценят проекта. Ако имаш некъв проблем пиши ми ти помогна с нещо в този сайт да се застъпя за теб, ама ще ми трябва инфо на ЛС повече
          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
            Ти явно не схващаш за каквоп става въпрос. Но пък си решил да се заяждаш. Е оставям те да си джафкаш.

            Петърчо, в идея-фикс се превръщат опитите ти, завръщайки се под някаква форма /и нов ник/ в тоя форум - да предлагаш все "по-свежи" идеи - не зная защо - всичките, свързани със събиране на пари от теб... Разбира се, че е типично за такъв финансов "анализатор" като теб, именно да събира пари...

            Все пак - интересно ми е да разбера резултатът от твоята неотдавнашна инициатива /има-няма 4-5 години оттогава/. Успя ли да събереш достатъчно последователи /последователки/, за да обърнеш тренда на дружествата на БФБ, които беше си поставил за цел, разбира се - включени в собственият ти портфейл? Не ми се връща назад в темите, за да търся ентусиазираните ти вопли, пълни с "логика" за това, как ще купувате, след предварително даден сигнал, "логика", която одобряваха доста от съфорумците..., пък и на съфорумките-инвеститорки май доста разчиташе...

            Та, колко съфорумци и съфорумки успя да "мотивираш" да купуват ПРИ ОНИЯ ЦЕНИ с теб, като корифей във финансовите анализи /ЩоТ нещо пазарите все в обратната посока движат оттогава/ ?

            Ееее, щом /ако!/ тогава сте спечелили, защо нямаш парички за реклама сега, а?...

            ... и къде отиде твоята самоувереност, когато основният ти коз срещу опонентите ти беше тоя, че пишат тук анонимно, а не като теб - с името и фамилията си?

            Бъди здрав!
            "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

            Коментар


            • Ти явно не схващаш за каквоп става въпрос. Но пък си решил да се заяждаш. Е оставям те да си джафкаш.

              Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
              ... разбирам: теб не те интересуват такива "тъпотии", като въпросите за интелектуалната собственост... , вероятно с това ще наложиш "българският стил" и в ЕвропаТА... Защо ли рекламата да е регламентирана, когато можем да си я направим, както ние си я разбираме?.. Умно! Много умно!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                Зарко, тия с банерите съсипаха наченките на капиталовия пазар в БГ - ХДП, Меком, Бенчмарк фонд имоти, Монбат и да не ги изреждам всичките.

                Аз съм написал кратко и ясно какво търся. А всеки си има глава на раменете и може да си прецени рисковете и ползите.

                ... разбирам: теб не те интересуват такива "тъпотии", като въпросите за интелектуалната собственост... , вероятно с това ще наложиш "българският стил" и в ЕвропаТА... Защо ли рекламата да е регламентирана, когато можем да си я направим, както ние си я разбираме?.. Умно! Много умно!
                "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                Коментар


                • Зарко, тия с банерите съсипаха наченките на капиталовия пазар в БГ - ХДП, Меком, Бенчмарк фонд имоти, Монбат и да не ги изреждам всичките.

                  Аз съм написал кратко и ясно какво търся. А всеки си има глава на раменете и може да си прецени рисковете и ползите.

                  Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                  Петърчо, усеща се, че ще прилъжеш четирима /най-малко/ - да ти харижат паричките си, а после - да пътуват с вятъра и ако могат - нека те открият по света...

                  Все пак, на мен ми е интересно, коя е причината, за да не рекламираш по нормален начин дейността си, а именно - като си поставиш тук един банер, което означава, че си влязъл в договорирани рекламни отношения със сайта? Това донякъде поне би доказвало, че имаш сериозни намерения, пък и наистина щеше да е гаранция за това, което твърдиш с самооценката си за "успешно работещият ти проект"...Дали пък, един успешен проект като твоят по собствената ти преценка - да не може да донесе средства за реклама в тоя сайт, за да си изпаднал до там - да се рекламираш така нелегално - с пускане на нова тема?

                  Хайде да хванем един бас с теб, че ако си поставиш банер в този сайт - веднага ще събереш вниманието на повече от шараните, които си се надявал и в най-розовите си и неосъществими мечти...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                    Местната фирма - в случая сайт за колективно пазаруване взима 35% комисионна от продажната цена на стоката или услугата !!! За какво мислиш сме се напънали ние ?
                    А само ако знаеш колко е надницата на час на един ИТ специалист.... за един ден заработва колкото един българин работи в БГ цял месец ! А трябват поне 4 човека.
                    Та разходите са оптимизирани - датският телефон вече е в софийският офис и работи, човека с датски е назначен, а ИТ специалистите си копат от БГ.

                    Петърчо, усеща се, че ще прилъжеш четирима /най-малко/ - да ти харижат паричките си, а после - да пътуват с вятъра и ако могат - нека те открият по света...

                    Все пак, на мен ми е интересно, коя е причината, за да не рекламираш по нормален начин дейността си, а именно - като си поставиш тук един банер, което означава, че си влязъл в договорирани рекламни отношения със сайта? Това донякъде поне би доказвало, че имаш сериозни намерения, пък и наистина щеше да е гаранция за това, което твърдиш с самооценката си за "успешно работещият ти проект"...Дали пък, един успешен проект като твоят по собствената ти преценка - да не може да донесе средства за реклама в тоя сайт, за да си изпаднал до там - да се рекламираш така нелегално - с пускане на нова тема?

                    Хайде да хванем един бас с теб, че ако си поставиш банер в този сайт - веднага ще събереш вниманието на повече от шараните, които си се надявал и в най-розовите си и неосъществими мечти...
                    "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                    Коментар


                    • Наскоро ми предлагаха съдружие в БГ сайт за групово пазаруване, в интерес на истината не се заинтересувах от предложението. Винаги ме е плашил директния маркетинг и когато бизнеса ти зависи от него

                      Утре ще ходя да пия кафе и да посъбера малко инфо

                      Коментар


                      • Местната фирма - в случая сайт за колективно пазаруване взима 35% комисионна от продажната цена на стоката или услугата !!! За какво мислиш сме се напънали ние ?
                        А само ако знаеш колко е надницата на час на един ИТ специалист.... за един ден заработва колкото един българин работи в БГ цял месец ! А трябват поне 4 човека.
                        Та разходите са оптимизирани - датският телефон вече е в софийският офис и работи, човека с датски е назначен, а ИТ специалистите си копат от БГ.

                        Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                        Местен посредник, местна работеща фирма е добро решение за стъпане на нов пазар при по малък риск, мако общи приказки ама е така

                        Коментар


                        • Местен посредник, местна работеща фирма е добро решение за стъпане на нов пазар при по малък риск, мако общи приказки ама е така

                          Коментар


                          • А когато стартираме сайта (до 3 седмици) , той ще бъде един вид и представителство на БГ бизнеса там. И надявам се доста БГ фирми да се възползват от тази възможност. На предварителни разговори вече има доста които само ни чакат да почнем.
                            И ако всичко се развива по план, то Швеция е следващата ни спирка.
                            От Копенхаген до Малмьо се стига за 50мин. с жележницата.

                            Коментар


                            • Скандинавският пазар е много благодарен. Продавам там, на много високи цени. Обаче, чрез местен посредник Организираш транспорт, към Дания вино, на връщане цигани Баси далаверата ако продължават да плащат по 1000 кинта на мангал

                              Коментар


                              • Не е държавен монопол и се продават вина през сайтовете им за групово пазаруване.
                                Все пак вече година си "пиша" домашното, а и след като отидох да видя на място как е, нещата съвсем си дойдоха по местата

                                Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Не знам, сайтовете за групово пазаруване май почва да им минава модата. Като гледам групончето А иначе, ако си успял в БГ, какъв е проблемът да го развиеш и в Дания. За алкохолът, не знам как е в Дания, но ако е държавен монопол като във Финландия - забрави!

                                Коментар

                                Working...
                                X