IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вчера фотоволтаиците в Германия са произвели 22000 MW електроенергия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
    Дайте малко подробности, докторе.
    Нищо не може да ти даде Дохтурът. А и моето нещо си работи, трета година поред, а кухавелци като него така и нищо не разбраха. Който не вярва, може да ми дойде на гости и не просто да види с очите си, ами и да докосне и отвсякъде да се убеди, че нещата са читави. Виж, Дохтурът, беше някакъв пишман-инвестор ама, като видя, че се иска истинско участие, се скри като наакано дете.
    Нел тей, Дохтур-Мохтур?
    Last edited by X_Y; 05.05.2013, 21:11.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
      Опита се да ми вземе 100-200К евро, за съществуващо изобретение което се намира много дълбоко в подсъзнанието му, като ме помисли за голям шаран, но аз навреме се окопитих
      Дайте малко подробности, докторе.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
        Пирамида, абе защо доктора те нарече измамник преди време?

        Докторе, очаквам включване по тази интересна тема и от вас
        Опита се да ми вземе 100-200К евро, за съществуващо изобретение което се намира много дълбоко в подсъзнанието му, като ме помисли за голям шаран, но аз навреме се окопитих
        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Всъщност къде пише, че са делили инвеститорите? Изключени са генераторите. Ама си и ти, Дохтуре, велик "анализатор"
          Пирамида, абе защо доктора те нарече измамник преди време?

          Докторе, очаквам включване по тази интересна тема и от вас

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Всъщност къде пише, че са делили инвеститорите? Изключени са генераторите. Ама си и ти, Дохтуре, велик "анализатор"
            Вие даже не успяхте да асимилирате въпроса ми?!
            Къде сте тъгнал иноватор-изобретател да ставате
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Всъщност къде пише, че са делили инвеститорите? Изключени са генераторите. Ама си и ти, Дохтуре, велик "анализатор"

              Коментар


              • Просто потреблението е убийственно ниско, това не е чак толкова радостно защото ще повиши цената на тока драстично.
                Last edited by supertrader; 04.05.2013, 08:43.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  И що да не е?
                  Нестороф, защо трябва да делим инвеститорите на слънчеви и вятърни?!!!
                  Комунист.
                  Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                  Коментар


                  • И що да не е?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      http://www.tso.bg/default.aspx/page-707/bg
                      ФЕЦ колкото АЕЦ
                      Защо са изключили перките за сметка на Соларите?!!!!
                      Това не е спортментско! А законно също?!
                      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                        не го вярвам.
                        http://www.tso.bg/default.aspx/page-707/bg
                        ФЕЦ колкото АЕЦ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от market Разгледай мнение
                          Моментни мощности в мрежата в 11:38 часа: Солари 20,51% , ВЕЦ 8,06% , Микро ВЕЦ 6,88% , ВяЕЦ 1,01% - Общо над 36%. А перките не са пуснати, фактически.
                          не го вярвам.
                          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                          Коментар


                          • Моментни мощности в мрежата в 11:38 часа: Солари 20,51% , ВЕЦ 8,06% , Микро ВЕЦ 6,88% , ВяЕЦ 1,01% - Общо над 36%. А перките не са пуснати, фактически.
                            Last edited by market; 03.05.2013, 11:45.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                              Явно си бил само в източна Германия, комунист.
                              Аз и в момента съм си в Бремерхавен, а пък за комунист, определено не съм. Истината е в една интелигентна система, много панели има тук, и доколкото съм наясно вкарват енергията директно в мрежата без никакви акомулатори/излишно се оскъпява системата/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                                Явно си бил само в източна Германия, комунист.
                                -Абе, как не се сетих, че, който не е ходил Западна Германия, не може никакъв друг да бъде, освен комунист? Не, Дохтуре, имаш очо-Рьонтген

                                Коментар

                                Working...
                                X