IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Субсидиране на проект за слънчева централа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ти какъв капитал имаш като начало?
    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

    Коментар


    • Е, не ме режете от началото де! Поне ми кажете какъв наличен капитал ще е необходим за 1 декар
      Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
        Здравейте, имам 1 декар земя и искам да разгъна фотоволтаичен парк. Моля да ми кажете какви разходи ще имам и каква годишна поддръжка ще трябва? Ще мога ли да кандидатствам за субсидия за проекта и как? Благодаря!
        закъсняла си....доста

        има толкова много готови проекти, които чакат по ред (уж честно) за присъединяване, че твоя проект може и да дочака след 20 години.

        неслучайно в момента се продават готови проекти с уредено присъединяване и чакащи само пари да се изградят.

        мисли нещо друго
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Субсидиране на проект за слънчева централа

          Здравейте, имам 1 декар земя и искам да разгъна фотоволтаичен парк. Моля да ми кажете какви разходи ще имам и каква годишна поддръжка ще трябва? Ще мога ли да кандидатствам за субсидия за проекта и как? Благодаря!
          Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.
        Working...
        X