IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиция в ледена пързалка

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от magi208 Разгледай мнение
    Да бе хора вземете платете на чичко гугъл едни 20 лева и сте на 1 страница като ви гледам "натоварената" категория.

    Не е необходимо да си правиш 2 акаунт във сайт , който не мислиш да ползваш .

    Така е ясно ,че си правите реклама.Ок, една публикация и който му е интересно ще ви пише ,ама чак да се правите на засегнати не ви отива.
    Маги от къде влачиш и възкресяваш теми от 2011г. в 04.00 сутринта бе.??

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
      :

      Май нещо евтинка реклама си правите....
      Да бе хора вземете платете на чичко гугъл едни 20 лева и сте на 1 страница като ви гледам "натоварената" категория.

      Не е необходимо да си правиш 2 акаунт във сайт , който не мислиш да ползваш .

      Така е ясно ,че си правите реклама.Ок, една публикация и който му е интересно ще ви пише ,ама чак да се правите на засегнати не ви отива.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Barky Разгледай мнение
        Много са досадни. Не знам какъв ефект постигат с този тип реклама, аз лично всичко от пощенската кутията, която обикновено е препълнена, директно в контейнера за хартия.
        Няма ли закон за непоисканите търговски съобщения и за традиционните пощенски кутии???
        Ако сложиш надпис на пощенската си кутия с изрично желание да не се пускат реклами, би трябвало да те уважат.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от comet Разгледай мнение
          (например, аз избягвам да ходя в магазини с чиито брошури задръстват пощенските кутии).
          Много са досадни. Не знам какъв ефект постигат с този тип реклама, аз лично всичко от пощенската кутията, която обикновено е препълнена, директно в контейнера за хартия.
          Няма ли закон за непоисканите търговски съобщения и за традиционните пощенски кутии???

          Коментар


          • поредната глупост
            Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

            Коментар


            • Нещо ни пуснаха по ледената пързалка...
              Мнението не е препоръка за сделки!

              Коментар


              • Last edited by comet; 23.04.2013, 18:53.

                Коментар


                • винаги ли трябва да бъдем толкова мнителни и язвителни?! разбираемо е, че на едни ще се харесва, на други не. но не можем да отречем, че е интересно съоръжение

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                    Кажи ще правим ли сделката за СОДИ, последно 22 лева?

                    Има си тема по въпроса.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                      Много ми харесва.... ще си сложа вкъщи вместо паркет...
                      .... и отгоре водка в изобилие......

                      Главно къси дисциплини плуване.

                      Коментар


                      • Че БФБ си е пързалка отдавна. Защо ни трябва друга?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                          И се регистрира само за да споделиш безценния си опит за ,,пързалката'' ,а другарчето ти се регистрира за да ни разкаже развълнуван за невероятният шанс да инвестираме в нещо уникално???? Да бе,да!!!А един мармот ...........!
                          Кажи ще правим ли сделката за СОДИ, последно 22 лева?

                          Коментар


                          • Спирам всякакви коментари, защото някои хора ги гони параноята.

                            Коментар


                            • Еx...след подвига на Каро,кой ли не се изреди тук да ни вземе
                              чувалчаaтата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NickyDickinson Разгледай мнение
                                Извинявай, ама ти си егати комплексаря. При това си привърженик на конспиративните теории явно. Какви реклами те гонят? Аз просто споделям своето мнение за нещо, което съм виждал и познавам добре. А ти като не си карал въобще кънки на такова съоръжение, си трай. Да, познавам лично управителя. Казва се Петър Иванов. Мога да ти дам и телефона му и да го попиташ сам. В крайна сметка, ти нали си убеден в това, което твърдиш, така че бъди спокоен. Остави хората да си създадат собствено мнение.
                                И се регистрира само за да споделиш безценния си опит за ,,пързалката'' ,а другарчето ти се регистрира за да ни разкаже развълнуван за невероятният шанс да инвестираме в нещо уникално???? Да бе,да!!!А един мармот ...........!

                                Коментар

                                Working...
                                X