IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пункт за вторични суровини (скрап)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
    Ходи в РИОСВ и там разпитай точно за което те интересува .
    Само да не попаднеш на някоя заспала леличка, че като нищо именно за метала ще ти обясни...been there...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от FORD1 Разгледай мнение
      Здравейте.
      Интересуваме как да си направя пункт за изкупуване на вторични суровини (без метал) ? Благодаря.
      Ходи в РИОСВ и там разпитай точно за което те интересува .

      Коментар


      • Как да си направя пункт за изкупуване на вторични суровини ?

        Първоначално изпратено от gavaga Разгледай мнение
        Ще се радвам ако мога да помогна с нещо.
        Здравейте.
        Интересуваме как да си направя пункт за изкупуване на вторични суровини (без метал) ? Благодаря.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
          Аз си мисля, че инвестицията е доста по-малка от типа 10 000
          30 000 е само банковата гаранция за разрешителното

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
            Кам 35 000
            Аз си мисля, че инвестицията е доста по-малка от типа 10 000

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              20 000. Може директно на мен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pechashki Разгледай мнение
                kolko pari sa nyjni za otvarqne na vtorichni i kade se davat
                Кам 35 000

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pechashki Разгледай мнение
                  kolko pari sa nyjni za otvarqne na vtorichni i kade se davat
                  20 000. Може директно на мен

                  Коментар


                  • kolko pari sa nyjni za otvarqne na vtorichni i kade se davat

                    Коментар


                    • вторични суровини

                      не знам къде да си продам стъклените съдове

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от damiany Разгледай мнение
                        Имам пункт за търговия с отпадъци от черни и цветни метали, който се намира в града.Необходимо ли е да слагам видеонаблюдение до 15 януари при положение че до 3 месеца няма да мога да работя защото всички пунктове в града ще бъдат затворени..
                        http://scrap-bg.com/3214/

                        Коментар


                        • Видео наблюдение на пунктовете

                          Имам пункт за търговия с отпадъци от черни и цветни метали, който се намира в града.Необходимо ли е да слагам видеонаблюдение до 15 януари при положение че до 3 месеца няма да мога да работя защото всички пунктове в града ще бъдат затворени..

                          Коментар


                          • Привет. От скоро мисля за отваряне на пункт за изкупуване на пластмаса.
                            Помещение имам в индустриална зона.
                            С документите мисля, че ще се справя.
                            Но няма никъде информация дали има сметка от това.
                            Моля за разяснение ако някой се занимава с такава дейност.

                            Коментар


                            • Благодаря ви за отговора, много съм объркана обаче. Имам ЕТ, което вече има регистрационен документ по ЗУО, в РИОСВ ми казаха че нямам нужда от регистрация по ЗДДС. Бихте ли ми обяснили по-подробно, моля. Благодаря Ви предварително.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gerganadraganova Разгледай мнение
                                Здравейте, възнамеряваме да се занимаваме с изкупуване на найлон, пластмаса, хартия и стъкло. Имаме съответното разрешително по чл.37 от ЗУО. А необходима ли ни е непременно регистрация по ЗДДС.
                                Разбира се, това произтича от изискването за обратното самонадчисляване на ДДС при сделките с отпадъци. Съвет, изчакайте приемането на новия ЗУО, би трябвало да излезе 1-2 дена преди нова година, по стара традиция. Там ще има много орязвания за този бизнес, така че изчакайте и не давайте пари на вятъра, щото после може да се оказе че по новия ЗУО няма да можете да работите.

                                Коментар

                                Working...
                                X