IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиция в дървен материал

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всичко е много добре написано и изглежда си струва, но в балканджииски регион,като моя, дето салкъм,топола,липа и други бързорастящи видове не ги смятат за дърва и като си поръчат за горене ги връщат, ако има такива.
    Та интересува ме, като дойде време за рязане и не дойдат самолетостроителите и корабостроители да ми купят дръвцата, за колко най-малко мога да се оттърва?
    Какви пари дават (в момента и са давали миналите години) търговците за кубик от тая дървесина?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Пухче
      Първоначално изпратено от Avalaon
      Някой, може ли да ми предостави линк или координати за поръчка на разсад на Paulownia P. tomentosa ?
      http://paulowniabg.blogspot.com/
      Благодаря,
      а някой с практически опит, би ли могъл да предостави инфо за изкупни цени, пазар и т.н. Може и на л.с.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Avalaon
        Някой, може ли да ми предостави линк или координати за поръчка на разсад на Paulownia P. tomentosa ?
        http://paulowniabg.blogspot.com/

        Коментар


        • Някой, може ли да ми предостави линк или координати за поръчка на разсад на Paulownia P. tomentosa ?

          Коментар


          • Д-р Черкезов, не забравяй че във България никой няма опит с подобни дървета, за това бизнес предложението си го заври от зад.

            инж.Петров
            ГДБОП- гражданско движение за борба с организираната политическа престъпност.

            Коментар


            • Кое от това което казвам не е вярно?!
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Черкезов
                Здравейте Колеги.
                Който иска да инвестира в Пухолина, сега е момента.
                Имам 100дка плодородна земя. Инвестирате сега 20К. евро за засаждане и ограда, и след 3 години печелите 200 000К евро, естествено ще ги разделите с мен, защото аз предоставям земята.

                Д-р Черкезов
                Еййй като се прибера в понеделник ще ги побъркам тия пазачите,пак са те изпуснали.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Черкезов
                  Здравейте Колеги.
                  Който иска да инвестира в Пухолина, сега е момента.
                  Имам 100дка плодородна земя. Инвестирате сега 20К. евро за засаждане и ограда, и след 3 години печелите 200 000К евро, естествено ще ги разделите с мен, защото аз предоставям земята.

                  Д-р Черкезов
                  Що не си ги насадиш сам като е такава далавера?
                  "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                  Коментар


                  • Здравейте Колеги.
                    Който иска да инвестира в Пухолина, сега е момента.
                    Имам 100дка плодородна земя. Инвестирате сега 20К. евро за засаждане и ограда, и след 3 години печелите 200 000К евро, естествено ще ги разделите с мен, защото аз предоставям земята.

                    Д-р Черкезов
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Фитнес ли му викаш, нямаш идея какво бачкане е (при примерно 30-тина кубика от декар) ))

                      Обади се довечера да обсъдим темата ако искаш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jamiemirror
                        Първоначално изпратено от psycoholic
                        Здрасти и от мен,
                        аз пък имам желанието да насадя горичка за да си я има, не за материал, а да радва окото! Някъде около СОфия за да мога да си я гледам през уикенда!
                        Някой ако иска да коментира парцел/място/подходящи дървета и пр. да се чувства добре дошъл! ;-) и съкооператори бих приел, стига да са със същата идеология ;-)
                        Охохохо кой бил тук
                        Имам горичка, ама е далече. Все пак нямаш проблем да те пускам там, приятелче
                        До София можем да се кооперираме, нямаш грижи (има и по-фин начин от земеделските земи, щом е само за кефа).


                        ХР1, ще сека скоро самораслеците и ми се ще да пробвам пауловнията. Можеш ли да произведеш повече разсад - ще си купя от теб?

                        Абе, земеделска земя не е много гот да се съсипва, по-добре някой гол чукар да се залеси (както Хисарлъка в Кюстендил, например)!
                        Викай на еко-фитнес ако имаш брадвичка в повече за саморасляците!
                        BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

                        Коментар


                        • Да - решение на ОС , после търг , ама тази земя е на майната си и никой не я иска.

                          Първоначално изпратено от XP1
                          Първоначално изпратено от SStoilov
                          Без пари - 300-400 лв/декар . Общинска е .

                          Всъщност черния път е по малко, ако се мине през Боснек май.

                          Не ми е много приеротет в момента и не съм говорил по същество, но по принцип няма проблем да се купи , дори и по малки размери.
                          Би ли казал как се купува общинска земя.Минава ли се през конкурси, търгове и т.н.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от psycoholic
                            Здрасти и от мен,
                            аз пък имам желанието да насадя горичка за да си я има, не за материал, а да радва окото! Някъде около СОфия за да мога да си я гледам през уикенда!
                            Някой ако иска да коментира парцел/място/подходящи дървета и пр. да се чувства добре дошъл! ;-) и съкооператори бих приел, стига да са със същата идеология ;-)
                            Охохохо кой бил тук
                            Имам горичка, ама е далече. Все пак нямаш проблем да те пускам там, приятелче
                            До София можем да се кооперираме, нямаш грижи (има и по-фин начин от земеделските земи, щом е само за кефа).


                            ХР1, ще сека скоро самораслеците и ми се ще да пробвам пауловнията. Можеш ли да произведеш повече разсад - ще си купя от теб?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SStoilov
                              Без пари - 300-400 лв/декар . Общинска е .

                              Всъщност черния път е по малко, ако се мине през Боснек май.

                              Не ми е много приеротет в момента и не съм говорил по същество, но по принцип няма проблем да се купи , дори и по малки размери.
                              Би ли казал как се купува общинска земя.Минава ли се през конкурси, търгове и т.н.

                              Коментар


                              • Имам земя 7-ма категория и мисля да я залеся

                                Коментар

                                Working...
                                X