IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компании с идиотско поведение

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чси и адв. кантори си трупат каквито им е изгодно такси и приходи и няма сила която да ги озапти Не плащаш 30 лв за GSM – даваш 1000 с лихвите http://novini.dir.bg/news.php?id=10389214
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Слава Богу, с мен още, така не са се гъбаркали. Но, какво и остава на една компания, която съзнателно, горделиво подминава моногомилионни обороти и комплекс услуги, от които, знае се, почтено да печели, когато закъса за ...
      Не за пари. За разсъдък е закъсала. Оттам до недостига на пари, крачката е само една. Ментелчовци, ако си бяха на мястото, сега нямаше толкова да мислят, ако искаха Рибасом. Щяха да имат и парите, и стратегическото предимство, да контролират моого повече, отколкото /си въобразяват, че/ контролират сега.
      ГГЗ, драги ми мобилятори. Г.Г.З.
      На български, Гъз Глава Затрива.
      - Да ви е честито!

      Коментар


      • М-Тел загуби второ дело в Хасково.Телекомът карал хасковлия да плаща с фалшив договорhttp://www.blitz.bg/news/article/128626
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Няма вече Химко, да не забравим и Банев

          Коментар


          • химко и фонд имоти адсиц ? )))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Осъдиха Мтел да плати 50 бона на клиент.Хасковлия искал да смени оператора с друг, отказали му http://www.blitz.bg/news/article/128183
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • Вярно, но, ти виждаш - сами си го слагат. Какво ти пука, тогава, за тях? Да се оправят.

                Коментар


                • Няма да забравя какви мъки бяха, когато съпругата ми си местеше номера от "Ментел". Един месец разправии и скандали. За мен тази компания е сред най-големите измамници в България.
                  Без авиация, няма нация!!!

                  Коментар


                  • Вярно, някои от тях, вкарват нововъведения , но, каквото и да правят, имам усещането, го възприеемат някак извън себе си и се самонавиват със заклинания. Няма да е много далеч, когато и конкурентите ще сторят същото. Непонятно, на какво разчитат, да вземат стратегически преимущества, да овладеят контрола над средата и т.н. Тук ще се подпиша в собствената си несъстоятелност: НЕ ГИ РАЗБИРАМ. Аз съм, явно, глупавият. Хубаво, ще увеличат потока данни...и? Ами, нали, поради ограничената покупателна способност и насищането на пазара, цените няма как да са Фактор на успеха? Ще се доангажират? И? Ами, лично аз, очаквам снижаване на, и така ниското внимание към клиента и ръст на недоволните, измамените, с надписани сметки. Ръст на разходите за поддръжка на системите и "изтъняване" на тънките звена като физическа преносна среда, защита на личните данни и, ако щете, консумация на енергия от компютърната част са естествени следствия - с тях какво ще правят? И проблемът е, основно, за потребителите.
                    Кой го беше казал..."- С такива "приятели" врагове не ти трябват! "

                    Коментар


                    • Верно ти думам бе, Дохтуре!
                      Виж, онези питки мийни така и не се усещат - досега да бяха направили поне милиардче...
                      ...и те го направиха във вид на пропуснати ползи. Много умно.
                      - Дали ?

                      Коментар


                      • и ти си един а,тист
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • Преди няколко дни по телевизията мина ето това гледам и не вярвам на ушите си: Хем се приближили до това, което им предлагах на нашите тиквеници, хем са останали светлинни години назад и в страни от него. Предлагах им го октомври 2009-та, още куцукат наоколо...И имат, я, да видим, какво?
                          САМО В ЕДИН град,
                          Сложна система за писане,
                          САМО, ако го видиш , че идва /автобуса/,
                          САМО преди да се качиш,
                          И, забележете:
                          ПО-СКЪПО!?! от обикновения билет.
                          Наистина, не съм толкова тъп...НО, ТЕ СА.
                          Можеха да сложат ръка на /почти/ всичко, що се харчи в страната, а, както виждаме, духат супата...
                          МОБИЛАТОРИ-СМЕШНИЦИ.

                          Коментар


                          • А онзи ден, 07.09, от МТел ми звъни оператор, както следва, ме предупреждава, че ...разговорът се записва и ме пита кога ще си платя сметка от 33 лв, която съм пресрочил /възникнаха ми проблеми, хора сме/ и, ако не съм бил платял навреме, щели да ми изключат телефона. Представете си, жалката картинка: Давам им между 10 и 40 млн. лв на месец, достъп до около 5% от БВП на страната и многомилионен безлихвен кредит - не обръщат внимание и, изведнъж - О, УЖАСъ ! - закъсали за моите 33 лв.
                            Живи да ги оревеш, завалийките.

                            А "мениджърът на 2010" , онзи хубавец, А.Шиклгрубе....прощавайте, Майерхофер, идея си няма, как си е осрал компанийката. УчЕно, хентеЛЕГЕнтно -в кенефа лафка, казват, можело да отвори - а, ТАКЪВ резил...

                            Евалла, батка, машалла
                            Last edited by Pyramid; 27.12.2011, 23:04.

                            Коментар


                            • ЕК предупреди България за скъпите GSM разговори http://dnes.dir.bg/news/mobilni-komu...ni-krs-9186078
                              Мобилните ни услуги са под всякаква критика, цените ни са най-високи, операторите лъжат, надписват, и мамят всеки който са прикоткали да сключи договор. И тоя господин от тази комисия КРС Веселин Божков седнал да говори че, видите ли в публикацията на „ЕурАктив” било абсолютни неистини и едва ли не тук цените са ниски. НИКЪДЕ В ЕВРОПА ГО НЯМА ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ И ТЕЗИ ЦЕНИ! Но какво да очакваме от корумпирани и некадърни чиновници, които защитават не гражданите а операторите. ТОВА Е БЪЛГАРИЯ ТУК Е НА ПОЧИТ ИЗМАМАТА И ЛЪЖАТА! И един виц Питали радио "ЕРЕВАН" - Каква е разликата между българските мобилни оператори (в т.ч. и други моноролисти) и СВЕТАТА ИНКВИЗИЦИЯ?
                              Радиото отговаря: От инквизицията може и да се оттървеш, но от мобилните оператори и прочие, си заробен за цял живот.
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Малко уточнение: Онзи диктатор от 30-те години на 20-ти век поне е бил /по своему/ надарен - рисувал там, оратор бил и т.н., Злодей №1 - докато на този тук господинчо някой му е внушил, че става. Завършил някакво даскало, назначили го да "управлява", и той взел, та си повярвал. Е, ние виждаме резулата но, той-едва ли.

                                Тъпо, нали?
                                Last edited by Pyramid; 05.08.2011, 18:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X