IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Егати срива при Cenovus. Според мене идеален кандидат за BTFD!
    Продаваме, самопотупваме се по гърба и отваряме един "Пустиняк".

... апропо, CVE има много да катери.

Коментар

Въпросът е дали изобщо има начин да надбягаме реалната инфлация чрез държане на хартии. Според мен само с дълги позиции няма начин.
      Тук съм абсолютно съгласен.И по този повод снощи скъсих COIN и TDOC. Днес,утре ако даде нива ще ги повторя.Ако трябва и ще ги потретя.
      Доволен съм от този летен ентусиазъм на пазарите но нещо не мога да разбера чак такава еуфория.Компании които губят колосални пари се включват в пира наравно с първенците.Някак си не може да е за дълго.
      Пък и горчивина може да ми се наложи да преглътна.Няма да ми е за първи път.

Коментар

• Добър отскок на МЕТС днес, очаквах да падне още малко и да допълвам ама ще почакам засега.

Коментар

• Хмм, след днешните "данни" смятам, че неамериканските компании не бива да ги оценяваме през долари. С други думи Петробраз на 18 гущера няма да се продава.

Въпросът е дали изобщо има начин да надбягаме реалната инфлация чрез държане на хартии. Според мен само с дълги позиции няма начин.

Коментар

• Според мене ще има още един до края на 2022. Трябват им пари за държавата и съответно ще искат печалбите на държавните компании.

Аз бих почнал с леки разподажби, щом стигне 18 гущера обикновената акция. Привилигированите няма ги пипам.

Коментар

Бразилците ни изкъртиха то дивиденти, деееа. Кой да предположи.
              Сега на 12 ти август ще дават още един и ще има ли после друг до края на годината?

Коментар

• Бразилците ни изкъртиха то дивиденти, деееа. Кой да предположи.

Коментар

Данните за безработицата и работните места обърнаха посоката.
                  Според ФЕД рецесия все още няма и суровините излязоха на зелено.
                  От друга страна, при този пазар на труда, инфлацията няма как да спадне и това натиска останалите надолу.
                  Според мен пазара няма посока и ще остане в рейндж в близък хоризонт.
                  Last edited by BigGun; 06.08.2022, 01:37.

Коментар

• Първоначално изпратено от BigGun Разгледай мнение

:Може да падне още и да намери съпорт на 14.6

Коментар

Егати срива при Cenovus. Според мене идеален кандидат за BTFD!
                      :Може да падне още и да намери съпорт на 14.6

Коментар

• Егати срива при Cenovus. Според мене идеален кандидат за BTFD!

Коментар

• Продаваме септемврийски колци @8 върху dht за 2/3 позицията.

Коментар

• Стръмничко.

https://fred.stlouisfed.org/series/T10YFF

Коментар

• Августовски колци за Петробраз на 15. Продадено за 1/4 от позицията.

Коментар

• Първоначално изпратено от Awful Разгледай мнение
                                Все повече случаи на маймунска шарка, SIGA.
                                +100%

Очаквам MAPS да направи движение на горе тези дни.

Коментар

Working...
                                X