Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Платформи за търговия на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• ->тук го няма

>Иван Тодоров.
    "ТАД груп" Иван Тодоров,

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2019...zatgelstva_po/

Коментар

• няма да е все така...
      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

Коментар

• Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
        Забелязвате ли, че Карол Брокер продължава да не работи добре. Направи ми впечатление, че информацията за сключените сделки не е надеждна. Ето един пример.

Това са реално сключените сделки с акции на BREF в 16:06:15:

Така е в платформата на Елана, която, въпреки че обединява сделките, сключени на една цена в една и съща секунда, показва много по достоверна информация:

А това е според Карол - изключително непълно и недостоверно отразяване на сделките:

-Да допълня, че аукциона на окриване виси цял ден с излишачи и е като действителен за всеки нововлязъл-ЗАБЛУЖДАВА !!!
        Същото се случва и за всеки следващ през сесията- отвратително!

Коментар

• Забелязвате ли, че Карол Брокер продължава да не работи добре. Направи ми впечатление, че информацията за сключените сделки не е надеждна. Ето един пример.

Това са реално сключените сделки с акции на BREF в 16:06:15:

Така е в платформата на Елана, която, въпреки че обединява сделките, сключени на една цена в една и съща секунда, показва много по достоверна информация:

А това е според Карол - изключително непълно и недостоверно отразяване на сделките:

Мненията ми не са препоръка за търговия.

Коментар

• Вие още ли се мъчите тук?

Коментар

• Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
              аз виждам само една сделка 10:16 15бр KAU това в 10:33
              Така е и при мен. Избързах с радостта.

Коментар

• аз виждам само една сделка 10:16 15бр KAU това в 10:33
                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

Коментар

• Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Доживяхме !
                  Поръчките разпознаваеми- светят!
                  И Атерски бонус наличен по сметките!
                  Ха .... все тъй напред с матриал и структура на североисток
                  Стига, бе!! При мен пак е манджа Това наистина от посредник с високи претенции е меко казано жалко.. за Карол говорим
                  Last edited by Iblis; 04.07.2019, 09:38.

Коментар

• И в моето салдо се е появил дивидентът от АТЕРАта. Болдването на собствените поръчки също е позитивна новина. Притесних се малко, че платформата не показа първите четири сделки за деня, но последните 15 бр. на Каучук ги отчете, така че се надяваме да има подобрение.

Коментар

• Доживяхме !
                      Поръчките разпознаваеми- светят!
                      И Атерски бонус наличен по сметките!
                      Ха .... все тъй напред с матриал и структура на североисток

Коментар

• Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

Пак толкова работи Тъкмо я рестартирам
                        Ami да купят работеща платформа от другите посредници и да не се мъчат повече
                        Мисля, че има и работещи
                        Хем и Ванката Давидов ще е доволен като провери сигурността

Коментар

• Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                          Днес май Карол-а работи ) АМА ДА ПИШАТ НЯКАКВО СЪОБЩЕНИЕ/ИЗВИНЕНИЕ /-НЕЕ
                          ИНАЧЕ МИ ПЪЛНЯТ ПОЩАТА С НЯККАВИ УЕБИНАРИ ЗА НАЧИНАЕЩИ ,ДА БЯХА СИ НАПРАВИЛИ ТРУДА ДА ВИДЯТ ОТ КОГА СЪМ ИМ КЛИЕНТ
                          Пак толкова работи Тъкмо я рестартирам

Коментар

• Днес май Карол-а работи ) АМА ДА ПИШАТ НЯКАКВО СЪОБЩЕНИЕ/ИЗВИНЕНИЕ /-НЕЕ
                            ИНАЧЕ МИ ПЪЛНЯТ ПОЩАТА С НЯККАВИ УЕБИНАРИ ЗА НАЧИНАЕЩИ ,ДА БЯХА СИ НАПРАВИЛИ ТРУДА ДА ВИДЯТ ОТ КОГА СЪМ ИМ КЛИЕНТ
                            Last edited by toto 2; 03.07.2019, 10:34.

Коментар

• Проблема с платформите на посредниците е много сериозен....и продължава да съществува! То това е и една от причините за мижавите обороти последните дни и седмици. Как да търгуваш като не си сигурен и не знаеш какво реално се случва? Май най разумното в такава ситуация е да затворим кепенците до като си оправят бъркотиите.

Коментар

• Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

И аз това им се чудя вече 3 или 4 година
                                Пазари бол

Пазара за туй му е турено и имато;- МЕСТО за ПАЗАРЕНЕ и ЧУДИеНЕ, почесуане и къхарение !
                                Сега мога и некой да засегна, но на тази поста се раних веке 10 годин и сакам ОЩЕ да се раним!
                                Тук имаше правила и подписани от мен споготби! Сега нещо се промени, а мене не ме питаха!
                                Рекоха ми за добро е, а добро не видя за сега и рипам насреща им думам,- върнете ми парата
                                що Ви цаля за вашите неподписани от мен спогодби, що ми бъркат у джеба и конструкцията му!!!

п.п. сега се отвори пущината платформа,- сметката де Ви е показах по доле е верна!
                                Ама бай Таков де си да ми уредиш балансът, сега га немам право на ответ по сдека си???

Коментар

Working...
                                X