Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

IUVO group - мнение

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от OB4AR Разгледай мнение

След като прочетох условията препоръчващия получава еднократен бонус в същия размер, колкото и препоръчания - до 180 лв.
    Ползите са ясни - и 2-мата прибирате едни пари предвидени за реклама.
    Благодаря, горе - долу и аз така разбрах, проучвам в свободбото време платформите за p2p и ми направиха впечатление промоционалните бонуси за нов клиент и като знам преди в покера, ако се запишеш през някой/препоръча те, същият взима % от твоя оборот/печалба/рейк бак и помислих да не е и тук така.
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

Коментар

• Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
      Някой запознат ли е по - подробно със схемата за бонус при първоначална инвестиция, като препоръчания горе - долу е ясно какво печели, но този, който му изпраща поканата-препоръчващия, еднократен бонус ли взима или е на принципа на покер affiliate, където се удържа всеки месец определен процент от печалбата на препоръчания и се превежда на този, който го е препоръчал?

Обобщено какви са ползите и недостатъците за препоръчващия и препоръчания(този който изпраща поканата и поканения)?
      След като прочетох условията препоръчващия получава еднократен бонус в същия размер, колкото и препоръчания - до 180 лв.
      Ползите са ясни - и 2-мата прибирате едни пари предвидени за реклама.

Коментар

• Някой запознат ли е по - подробно със схемата за бонус при първоначална инвестиция, като препоръчания горе - долу е ясно какво печели, но този, който му изпраща поканата-препоръчващия, еднократен бонус ли взима или е на принципа на покер affiliate, където се удържа всеки месец определен процент от печалбата на препоръчания и се превежда на този, който го е препоръчал?

Обобщено какви са ползите и недостатъците за препоръчващия и препоръчания(този който изпраща поканата и поканения)?
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

Коментар

• Първоначално изпратено от hantonov Разгледай мнение
          Здравейте!

Четох доста за P2P платформите и инвестирах една сравнително малка за сега сума в тях с цел да ги изпробвам.

Така и обаче не разбрах, дали парите вкарани в тези платформи са по някакъв начин гарантирани и има ли някаква сигурност ако решиш да вложиш по-голяма сума? Какво се случва ако платформата фалира/изчезне и т.н.?

Тази несигурност до сега ме спира да инвестирам нещо по-голямо там. Какво мислите?
          Парата не е гарантирана по никакъв начин. Като акциите е, фалира ли предприятието, мяташ пешкира и ти. Това е! Иначе лапаш 8-10-12%, но няма сигурност като на депозит. Скандалното тук е , че факирите на борсите не могат да изкарат такава доходност и яко дрънкат срещу P2P инвестирането. Кой крив, кой прав .... един Господ може да каже. Няма и читава статистика, на която да се опреш. р2р е твърде ново и още не влиза в пръчките и тортите на пишман анализаторите.
          Ако си човек склонен на риск, можеш да пробваш. И акции си купи за диверсификация. Иначе си направи депозит, застраховка или ДДПО.
          Аре, Ж и З!

Коментар

• Здравейте!

Четох доста за P2P платформите и инвестирах една сравнително малка за сега сума в тях с цел да ги изпробвам.

Така и обаче не разбрах, дали парите вкарани в тези платформи са по някакъв начин гарантирани и има ли някаква сигурност ако решиш да вложиш по-голяма сума? Какво се случва ако платформата фалира/изчезне и т.н.?

Тази несигурност до сега ме спира да инвестирам нещо по-голямо там. Какво мислите?

Коментар

• Първоначално изпратено от kosta77 Разгледай мнение
              Iuvo направиха наскоро някой промени относно депозиране и теглене на средства. "С цел по-бързата обработка на твоите депозити и тегления, вече можеш да намериш само една сметка за депозити в евро, чрез която можеш да заредиш своя iuvo акаунт – тази на Paysera. " За момента постигам доходност 11.98% при лева и 14.93% при еврото.
              Толкова постигаш или толкова ти показва на таблото При iuvo това са различни неща. И при моята стратегия ми показва 14.27%, но реално е 10.3% като се сметне. Подробности има в статията.
              Инвестиционна стратегия, даваща висока доходност в iuvo, реализирана с портфейли за автоматично инвестиране. Постига отлична доходност без повишен риск.
              www.wavetrader.eu

Коментар

• Iuvo направиха наскоро някой промени относно депозиране и теглене на средства. "С цел по-бързата обработка на твоите депозити и тегления, вече можеш да намериш само една сметка за депозити в евро, чрез която можеш да заредиш своя iuvo акаунт – тази на Paysera. " За момента постигам доходност 11.98% при лева и 14.93% при еврото.

Коментар

• Важни промени за инвеститорите, депозиращи евро в iuvo. Остават само сметките в Paysera.
                  Инвеститорите на iuvo в различна от лева валута вече ще ползват само сметки на Paysera. Сметката в Swedbank ще продължи да приема депозити до 15.04.2019.
                  www.wavetrader.eu

Коментар

• iuvo вече имат над 10,000 инвеститори и са финансирали общо на 50 милиона евро. Очакват се скоро два нови оригинатора. Единият със заеми до заплата, а другия за лизинг на автомобили. Добре вървят нещата при тях.
                    www.wavetrader.eu

Коментар

• В iuvo можем да очакваме скоро, два нови оригинатора – един за автокредити и един за заеми до заплата (краткосрочни). Даже в платформата вече се е появил такъв тип кредит. Говорих с тях на Fintech Summit. Ето малко повече информация и за самото събитие:
                      Впечателенията ми от Fintech Summit 2019 - най-голямото финтех събитие у нас и в югоизточна Европа. Всички говорят за Revolut и искат да са като него.
                      www.wavetrader.eu

Коментар

• Докато ние си говорим тук, iuvo минаха €45 милиона евро финансирани заеми. Не е зле
                        www.wavetrader.eu

Коментар

• При мен постигнатата годишна се различаваше с около 0,6%, но и не гоня най-рисковите

Коментар

• Първоначално изпратено от tonibg Разгледай мнение
                            Аз лично изтеглям инвестицийте си от Юво.

Причини:

Аз съм по-консервативно настроен и инвестирах само в А и В кредити в евро.
                            Резултатите ми са :
                            Изплатена главница : 1548 Евро
                            Изплатена лихва : 44 Евро
                            Bayback изплатена главница : 419 Евро / около 27 % /
                            Bayback изплатена лихва : 0
                            На таблото 7,27 % -

Забелязах, че от тази година се намалиха лихвите по А и В кредитите и bayback при тях от 30 дни стана на 60 дни .
                            Което ще доведе до още по-лоши резултати при моята инвестиционна стратегия.

Поздрави
                            Няма особен смисъл да се гледа таблото При високорискова стратегия при показание 14.3%, реалната доходност е 10.3%. Разбира се, това е при кредити клас HR. При кредити А и В, раликата би трябвало да е по-малка.
                            www.wavetrader.eu

Коментар

• Интересно, защо всички толкова са се вманиачили в тези проценти.
                              Моите рядко надхвърлят 10%, сега са 8,34% за BGN и 11,02 за EUR.
                              Смело мога да твърдя, че съм доволен.
                              Разбира се, зависи какво очаква и какво иска човек!

Коментар

• Аз лично изтеглям инвестицийте си от Юво.

Причини:

Аз съм по-консервативно настроен и инвестирах само в А и В кредити в евро.
                                Резултатите ми са :
                                Изплатена главница : 1548 Евро
                                Изплатена лихва : 44 Евро
                                Bayback изплатена главница : 419 Евро / около 27 % /
                                Bayback изплатена лихва : 0
                                На таблото 7,27 % -

Забелязах, че от тази година се намалиха лихвите по А и В кредитите и bayback при тях от 30 дни стана на 60 дни .
                                Което ще доведе до още по-лоши резултати при моята инвестиционна стратегия.

Поздрави

Коментар

Working...
                                X